Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Topazik Kasi - komentarze


Recommended Posts

... puk, puk...

 

pierwsza czytaczka :)

 

Mam nadzieje, że to są dobre miłego początki :) projekcik macie super... działką się nie przejmuj... ja mam 560 i nie ma źle... jest miejsce na roślinki a nie trzeba się wiele narobić by efekt był widoczny...

 

 

aaaaaaa i jesteśmy niedalekimi sąsiadkami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... puk, puk...

 

pierwsza czytaczka :)

 

Mam nadzieje, że to są dobre miłego początki :) projekcik macie super... działką się nie przejmuj... ja mam 560 i nie ma źle... jest miejsce na roślinki a nie trzeba się wiele narobić by efekt był widoczny...

 

 

aaaaaaa i jesteśmy niedalekimi sąsiadkami :)

Dzięki za miłe słowa :D

Wiadomo, że im więcej działki tym przestronniej, ale natym kawałku też da się coś wykombinować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również zastanawiałem się nad przeniesieniem kominka na środek salonu, ciekawy jestem gdzie go umieściłąś? Powiększenie wiatrołapu to chyba też dobra koncepcja.

Ja buduję Topaza za rok i jestem na etapie planowanie, projektowania i szukania ekipy.

Powodzenia w budowie i oczywiście prowadzeniu dziennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również zastanawiałem się nad przeniesieniem kominka na środek salonu, ciekawy jestem gdzie go umieściłąś? Powiększenie wiatrołapu to chyba też dobra koncepcja.

Ja buduję Topaza za rok i jestem na etapie planowanie, projektowania i szukania ekipy.

Powodzenia w budowie i oczywiście prowadzeniu dziennika.

Kominek będzie na wysokości słupa na środku salonu w stronę ściany między oknem w jadalni a oknem w salonie. Chodzi o to, że słup musi zostać w tym miejscu a kominek będzie do niego przystawiony. Chcę kominek dwustronny, który będzie widać z jadalni i z salonu. Mam nadzieję, że zrozumiesz o co mi chodzi i nie zamotałam tego zbytnio.

Możesz podejżeć dziennik lidszu ona już te zmiany ma naniesione :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, nie przejmuj się, ja na swojej działce mam teraz stawik i mogę chyba zacząć rybki hodować 8) :lol: :lol: . Dobrze, że dom wyniesiony ponad obecny poziom działki, bo byłoby kiepsko.

Dopiero teraz widzę, że koniecznie muszę podnieść działkę o 50-60 cm do góry :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... podnieść się owszem, ale pilnuj poziomów sąsiadów bo kłopot może być.... :roll:

 

witanko :)

no właśnie do poziomu sąsiada się będę równać :lol: U mnie na działce widać cały murek oporowy, który wybudował i jeśli nie wyrównam się poziomem, to mi to całe ogrodzenie zwali na moją działkę, bo już się zaczyna przechylać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
witam po świętach :D

Ja też witam zaglądam tu po długim czasie bo moje dzieciaki trochę mnie wykończyły swoim chorowaniem, naszczęście starsza Tosia poszła juz do przedszkola i mam trochę czasu dla siebie jak młody śpi :) A na nieszczęście w przedszkolu panuje ospa więc pewnie i mnie czeka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj wyszły pierwsze krosteczki :)

Dla starszej to nie problem, ale mam nadzieję, że mały przejdzie ją dobrze bo jest za mały na szczepionkę :)

 

A jeśli chodzi o mój kochany domek to ekipa wchodzi w lipcu, a teraz czekamy na PNB :)

Troche nudno sie czeka wolałabym aby było już widać jakieś postępy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...