Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy ma ktoś szuflady kuchenne szerokie na 120cm.???


mme33

Recommended Posts

ja mam metrówki i tak jestem zadowolona, że bardzo żałuję iż nie dało się zrobić u mnie większych ...

 

A po polsku to jak to będzie?

 

Przy takiej szerokości pamiętaj o uchwytach, które można pewnie i mocno złapać, bo tak szeroka szuflada zapełniona waży dziesiątki kilogramów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANSEXXX
ja mam metrówki i tak jestem zadowolona, że bardzo żałuję iż nie dało się zrobić u mnie większych ...

 

A po polsku to jak to będzie?

 

Przy takiej szerokości pamiętaj o uchwytach, które można pewnie i mocno złapać, bo tak szeroka szuflada zapełniona waży dziesiątki kilogramów.

 

 

 

pytanie ? . Czy posiadasz szuflady o takiej szerokości i jaki prowadnice są stosowane do Tak szerokich szuflad ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka ma, nie jestem pewna czy 120cm może nawet więcej. Ma takie metalowe listwy na szczycie frontu, prowadnice działają bez zarzutu, tylko paznokcie się łamią przez te niby uchwyty. Ale kiepsko się wysuwa szuflada załadowana talerzami, czyli bardzo obciążona.

Okucia nie wiem jakie, ale z tych wypasionych.

 

Ja będę miała setki i nic nienauczona doświadczeniem też robię bezuchwytowe, ale inne rozwiązanie niz to z listwami, oby lepiej to działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zdecyduję się ostatecznie na 100cm.....Drugie pytanko dotyczy szerokości górnych szafek-chcę otwierane tradycyjnie i czy 60cm to nie za dużo?Tak by mi odpowiadały najbardziej wizualnie,ale małż ma wątpliwości że za szerokie będą???Ma ktoś takie? Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka ma tylko 100cm bez żadnych szafek i denerwuje się wówczas, gdy ktoś pomaga jej w przygotowywaniu posiłków (mąż, dzieci), bo gdy coś wyciąga z szyflady wszyscy muszą na komendę odrywać się od swojego zajęcia i robić dostęp do szuflady. Poza tym jednym minusem bardzo je chwali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANSEXXX
Chyba zdecyduję się ostatecznie na 100cm.....Drugie pytanko dotyczy szerokości górnych szafek-chcę otwierane tradycyjnie i czy 60cm to nie za dużo?Tak by mi odpowiadały najbardziej wizualnie,ale małż ma wątpliwości że za szerokie będą???Ma ktoś takie? Z góry dziękuję za wszystkie wypowiedzi :D

 

 

jest to na górne szafki zbyt duża odległość aczkolwiek stosuje sie takie rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 years później...

Spróbuję odgrzać kotleta po tych zaledwie 11 latach :). Mam głęboką wnękę, chcę ją wykorzystać maksymalnie na szafę na ubrania i szuflady wychodzą mi ok 82cm szerokie i 65 cm głębokie. Wysokość planuję żeby były pojemne i wygodne 25 cm.

 

Jakie prowadnice polecacie do takich dużych szuflad, żeby wytrzymały duże grono użytkujących osób a zarazem żebym nie musiał domu sprzedać? :cool:

 

myślałem o rolkowych bo najtańsze i pewnie dużo mniej się zużywają od kulkowych, ale w sklepie uświadomili mnie, że owszem są o dł 650mm ale nadają się raczej do wąskich szuflad np 40cm. Są jeszcze dolnego montażu blum movento ale ich cena 170 zł x 10 szt to trochę dużo. Znalazłem coś takiego o połowę tańsze, czy ktoś zopiniuje? https://amix.pl/pl/prowadnice-meblowe/1549-cb80ts-3d.html#/429-dlugosc-600_mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...