Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasze wiejskie zacisze :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Becia od czego? Od forum? czy nanu nana?:) Jutro mamy jechać bo się wczoraj dowiedziałem że w Obi mają wyprzedaż roślin tarasowych, i ceramiki, a ja nadal szukam kul z terakoty, a dwa żona chciała podjechać do jeszcze jednego sklepu zerknąć. W zeszłym roku o tej porze jakoś kupiłem w Obi drzewka laurowiśni ok 1,5m i sztuka kosztowała 0,99 euro:), z 6 przyjeło się 4 więc i tak jest ok.

A z forum korzystam tylko jak nie jestem w domu, tam to troszkę szkoda mi czasu na to. A tu gdzie siedzę obecnie mam nudy czasami i chwile kiedy mogę skrobnąć to i owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalam nad uzaleznieniem od sklepu :)

co Ty masz za nudna prace ,co ?

płacą Ci za siedzenie i nudzenie się ?

 

za te laurowiście to rzeczywiście cena lekko śmieszna.....ale one pewnie były w formie krzaków ? ja chcialam koniecznie laurowiście ale szczepiona na pniu.....tylko ze takie sa cholernie drogie i w naszym klimacie to dosc ryzykowna inwestycja

te kule ceramiczne to tez moje marzenie.....Tola takie kupila we Wloszech, moze i mi się uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reni ja znam Twoj dom i powiem Ci , ze Ty zwyczajnie czujesz inne klimaty :)

caly dom masz mega nowoczesny wiec mysle ze nie masz wyczucia zeby zrobic cos bardzo sielskiego ( tak jak ja nie wiedzialam jak urzadzic taki dom jak Twoj)

w pokoju Twojego synka masz niby sielskie lozko ale do tego są nowoczesne komody, polka typu schodki......to wogole nie pasuje to romantycznych klimatow....dlatego nie wyszlo ...choć osobiście uwazam ,ze w tak nowoczesnym domku jak Twoj taki pokoik jak Amadeusza to bylaby porazka, u Ciebie pasuje jak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti, neli przesyłka wyszła do was dopiero dziś. Najważniejsze że pojechało to do was:)

 

Reni wczoraj zerkałem do ciebie, i to co pisze betib to sedno sprawy. Twój dom jest bardzo, bardzo stonowany, chłodny( nie czytaj "zły"), nowoczesny, sterylny.

I taki pokój byłby tam jak nowoczesna łazienka u Beci:), której tak nie chciała, ni jak to się by miało do całości. Ja tam nie widzę nic złego w takim zestawieniu, jest ciekawiej, tu nowoczesność, tam sielskość.... jak chcesz aby pokój malucha (ile on ma lat?), był w innym klimacie to wówczas trzeba wprowadzić tam trochę sielskości. Ale to wy musicie wiedzieć w jakich klimatach czujecie się najlepiej, i czy nie bedzie wam przeszkadzał jeden pokój w innym tonie.

 

Może jakaś biała boazeria zwieńczona fajną listwą na tej ścianie gdzie stoi szafka schodek?, tak na metr może 1.5m wyskości powiedzmy, dodałaby trochę uroku?i nie zrobiłaby wiele zamieszania w odbiorze całości. Jak nie taki krok, to może jakaś biała komoda, czy inny mebelek zamiast tego schodka, a kolorem zasłon, pościeli, poduszek ocieplać pokój? coś spokojniejszego, ta półka zygzak, jest fajna, ale też dość nowatorska, ostre kąty itd. zwykła prosta w tym kolorze dodałaby spokoju z całym przekonaniem. No ale jak pisze becia to będzie odbiegało od całości i musisz to wziąć pod uwagę.

 

Betib, byłem w Germanii za kulami i lipa też. nic nie ma, tzn są ,ale te szkliwione ze wzorem. Gdzieś tu pokazywałem u siebie takie niebieski. To cos podobnego jest. Są grzybki w ten deseń, ptaszki.. ale terakotowych nie ma:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko zasmiecaj, co mi tam:):)

 

Neli i Becia dziś dopiero wysłałem wam to priorytetem, w piatek miał mi to wysłać znajomy, ale nie zdążył, ja w sobotę miałem sesję ślubną i też czasu brakło, no ale dziś przed plenerkiem się udało to wam wysłać:).

 

Kasia, i Juszczakówka, regaliki jutro powinny być u Was, bo dziś z rana zabrał je kurier.

No dobra uciekam na kawę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...