Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Beaty i Wojtka- komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ojej, jaka szybka odpowiedz :) WIlekie dziękuję :) poczytam o tych wózkach

mi na pewno bedzie potrzebna opcja montazu fotelika na stelazu. bo na zakupy to raczej tak bede jezdzic niz z gondolą cała.

 

A powiedzcie z doswiadczenia, czy dziecku jest w folteliku gorzej niz w gondoli? czy są jakies przeciwskazania zebynp na spacer jechac w foteliku zamiast w gondoli? pytanie moze dziwne ale mnei to zastanawia mocno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz każdy wózek ma taką opcję, niestety nie każdy model ma w komplecie fotelik. Porównywalny do podanych wózków model Tako Jumper X

http://www.babyland.lodz.pl/resources/pimgm_d/3611_jumper.jpg

ma od razu wszystko w komplecie. Wspomniany x-lander niestety bez fotelika. Ale rożnica w prowadzeniu jednak była i w staranności wykonania - dopiero jak pomacałam to wybrałam :D choć do sklepu jechaliśmy z myślą o Jumperze.

 

U nas fotelik wykorzystany był tylko 3 razy, na spacer w ogóle w nim nie wychodziliśmy. Czy dziecku lepiej..... trudno ocenic. Niektóre dzieci nawet w gondolach jeździć nie chcą... ot taki kaprys :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fotelik na spacerze to porażka. W okresie zimowo-jesiennym jednak w gondoli cieplej a latem dzidziuś ma więcej miejsca - w foteliku siedzi taki bardziej otulony. Gondole są teraz wypinane z wózka właściwie jednym przyciskiem więc malucha można bez trudu przenosić, niestety trochę więcej to wszystko waży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Beata, że ja raz wybrałam się prywatnie do lekarza z niemowlakiem, i do gabinetu wniosłam dziecko w foteliku, lekarz mi powiedział, że fotelik tylko do samochodu i do przenoszenia dziecka z samochodu do budynku, dzieciak noworodek i niemowlak powinien leżeć na płasko i ja tego się trzymałam:)

 

POPIERAM

Teraz jest moda na dziecko w foteliku ale jednak jest to pozycja półleżąca a dzidziuś powinien leżeć i wypoczywać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

 

Ja na zakupy jezdze w ciagu dnia bo mam taką opcję więc bez tłoków, ale macie racje, ze to moze byc niefajne dla maluszka. Ja zakladam tylko jako opcję/ewentualność, ale po waszych wpisach myślę sobie, że da się to jakoś zalatwić tak zeby maluszka nei narazać.

 

dzięki za info o leżeniu- taka stara a taka głupia :oops:

 

goga, ja wlasnie tak potzrebuje- duzy koszyk, raczka z obu stron ( z tego co wyszytalam niestety xlander ma tylko 1 stronę;/) no i dobre kola bo na wiochę (za niedługo mam nadzieję...) a jak narazie to po wroclawskich parkach i dziurach.

 

zdradzisz jaki wózek masz?

 

Dzieki jeszcze raz za mega rady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana jakieś tu dziwy piszesz....

Moja córa urodziła się 23 marca więc terminy podobne. Pierwsze 3 miesiące przejeździła w gondoli, kiedy stuknął jej 4 miesiąc to przerzuciliśmy do spacerówki - oczywiście oparcie położone więc leżakowała sobie bezpiecznie i wygodnie. Spacerówki w wózkach wielofunkcyjnych (zdejmujesz gondole i zakładasz spacerówkę) są duże, Olka jeździ w niej do tej pory a ma już 1,5 roku i bez problemu się mieści. To nie ma nic wspólnego ze standardową spacerówką jednofunkcyjną - faktycznie sa mniejsze czy typowa parasolką - to już spacerówki wyjątkowo letnie i oszczędne w formie jak dla mnie idealne na wakacyjne wyjazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...