Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Beaty i Wojtka- komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

próbowałam zawalczyć z układem w kuchni

wyszło mi mniej wiecej jak poniżej:

1. w roku miedzy oknami kuchenka z piekarnikiem

2. na polwyspie kawomat i herbatomat

3. w rogu miedzy duzym oknem a spizarką zlew

 

tylko nei wiem czy w srodu nie za malo miejsca;/

 

co Wy na to?

kuchnia_maleokno&#49.jpg

 

kuchnia_duzeokno&#4.jpg

 

kolory na razie bez sensu całkiem :) bo jakos sobie z tym programem poradzic do konca nie umiem.

drzwi na 1. planie to wejscie z salonu (inaczej nie dalo sie tego zrobic)

jasny blat to kuchenka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze pozwalam :) im wiecej tym lepiej :)

okna są śliczne i wreszcie domek czuć jak domek :) nie hula, nie świszcze:) no jeszcze dach nie całkiem zrobiony wiec na gorze dmucha :D

 

co do duuzej ilosci blatu jaka mi wyszła- wyszlo mi na to ze nie moze go nie byc :D poza tym blat jest w calosci z sazfkami a tutaj nie ma wiszacych... choc ciagle sie zastanawiam czy robic blat pod oknem małym albo czy nie zrezygnować z tego przy spiżarce... eh i znow te decyzje i wybory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam przekonana, że zabuduję - tak mi się bardziej podobało.... Teraz jednak zaczynam się przychylać do niezabudowanej :D

Lodówki do zabudowy sa nieco mniejsze (węższe) - dla jednych to bez znaczenia, dla innych to problem. No i w opcji wolnostojącej lodówki oszczędzamy na meblach kuchennych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wy też macie podobny dylemat odnośnie lodówki. Ja też nie wiem czy będzie zabudowana czy nie. Na razie nie podjęłam decyzji.

Z jednej strony fajnie było by ją zabudować, wtedy można by kupić tańszy sprzęt którego by nie było widać. Z drugiej strony są bardzo ładne lodówki, które mogą być ozdobą kuchni.

A jaka będzie decyzja nie wiem poczekam na etap kiedy będziemy meblować kuchnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLWIA, GOGA powiedzcie proszę, czy rezygnując ze spizarni przesuwałyście scianę miedzy spizarnią a wiatrołapem? bo tak wygląda z Waszych projektów kuchni ale chciałam się upewnić. Zastanawiam się bowiem nad rezygnacją ze spizarni... ale wtedy mam wneke na 1 m glebokosci.... i trace co najmniej pol metra ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLWIA, GOGA powiedzcie proszę, czy rezygnując ze spizarni przesuwałyście scianę miedzy spizarnią a wiatrołapem? bo tak wygląda z Waszych projektów kuchni ale chciałam się upewnić. Zastanawiam się bowiem nad rezygnacją ze spizarni... ale wtedy mam wneke na 1 m glebokosci.... i trace co najmniej pol metra ;/

 

Moja wnęka ma około 0,90 x 1,50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zastanawiam czy nei warto AGD kupic w grudniu? jakos tak mi sie kojarzy ze wtedy sa najwieksze wyprzedaze... potwierdzicie? :)

 

 

Ja trochę się boję słowa wyprzedaże. Czasami towar niby z nową niższą ceną a kosztuje tyle co i przed wyprzedażą. Myślę że lepiej się jest no coś zdecydować i poprostu szukać tego towaru w sklepach czy w necie jak po najniższej cenie.

Chociaż czasami można coś kupić ze starej kolekcji. W tej sprawie trudno doradzać, ja sama nie wiem jak jest lepiej:)

Pozdrowienia :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było i widzę, że poważne sprawy omawiacie.

Od siebie dodam że my lodówke bedziemy mieli nie zabudowana, po pierwsze są naprawde fajne i szkoda ich chować w szafkach, po drugie jak mówiła Sylwia to mniej mebli trzeba kupić:)

 

Jeśli chodzi o sprzęt to też nie bardzo wierze w te sezonowe mega okazje i niższe ceny na wyprzedażach. Może się faktycznie zdarzyć że cos jest tańsze, nieraz sie trafi jakaś okazja ale specjalnie nie czekałabym na to.

 

Co do ściany miedzy kuchnia a wiatrołapem, to my przesuwaliśmy, wneka w kuchni jest taka, że zmieści sie lodówka i szafki, natomiast w wiatrołapie wyszła wnęka w którą mozna bedzie wstawic szafke na buty, zaiwiesic wieszaki.

 

Pozdrawiam, miłego, słonecznego dnia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu to całkiem sensowna cena. Ja nie mam pojecia ile bedą kosztowały meble, nie dowiadywałam sie nigdzie, ale chciałabym żeby nie przekroczyły 10 tysiecy i wiem że nie bede kupowala mebli w sklepie tylko zlecimy wykonanie sprawdzonemu i solidnemu stolarzowi. Jak narazie do tego etapu jeszcze troche czasu więc szczegółów nie znam bo sie tym specjalnie nie interesowałam.

My zaraz tez na wycieczke jedziemy, mąż z Kinga spacer tez juz zaliczyli, ja obiadek gotowalam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYLWIA, GOGA powiedzcie proszę, czy rezygnując ze spizarni przesuwałyście scianę miedzy spizarnią a wiatrołapem? bo tak wygląda z Waszych projektów kuchni ale chciałam się upewnić. Zastanawiam się bowiem nad rezygnacją ze spizarni... ale wtedy mam wneke na 1 m glebokosci.... i trace co najmniej pol metra ;/

 

My przesuwaliśmy a wnęka ma chyba 75cm głębokości - teraz nie pamiętam, gdzieś w moich komentach o tym było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...