Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Beaty i Wojtka- komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny, czy któraś z Was pamięta ile m2 mamy do ocieplenia dachu? I czy ocieplałyscie też strych? Bo mi majster tak radzi...

 

Beatko w tej sprawie najlepiej napisz do Karolinki. My pisałyśmy chyba w jej wątku o ociepleniu. Wiem że ocieplała wełną 10+15 poddasze i strych też ocieplała. Majster dobrze Ci radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko w tej sprawie najlepiej napisz do Karolinki. My pisałyśmy chyba w jej wątku o ociepleniu. Wiem że ocieplała wełną 10+15 poddasze i strych też ocieplała. Majster dobrze Ci radzi.

 

Sylwuś ocieplaliśmy ale niestety nie skończylismy, tzn położona jest tylko warstwa 15 cm, no i strych ocieplony, nie wiem czy przez zime położymy druga warstwę bo jakoś zapału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Karolinka, ja jestem na razie na "rozpoznanie terenu" umówiona. Ale Pan ma dobre opinie i bierze 30 zł/punkt wiec normalnie. A ja teraz już tylkoz polecenia :) w kazdym razie decyzja nie padła jeszcze wiec jak macie kogoś to na PRIV wyslijcie namiar.

 

Ja sie waham z tym ociepleniem, boz jednej strony firmyz a robote chca duzo, ale z drugiej nasluchalam sie, ze jaks ie nei umie to sie robi zle i sa mostki termiczne i wogole... i nie wiem czy moj Husband sobie by z tym poradził ;/ wszak on "z innej bajki" jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na budowie w poniedziałek więc dokładnie wypytam co z tym kominem.

 

ja juz wiem co z kominem: a mianowicie wg prawa budowlanego w kuchni musi byc wyciag grawitacyjny. my wiec zrobimy tak ze nad lodówką wstaimy rure podłączoną do komina za wnęką i tak bedzie "smigalo" powietrze.

Edytowane przez Beata&Wojtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na budowie w poniedziałek więc dokładnie wypytam co z tym kominem.

 

Tak patrząc na moje zdjęcia z przed tynkowania , wygląda na to że nasz komin wentylacyjny zaczyna się na górze. Ja przesuwaliśmy ścianę to tylko była potrzebna rura do potrzymania płyt stropowych. A z resztą nie było żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...