Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Beaty i Wojtka- komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Angie83

masz rację Karollinka trzeba się liczyć z kosztami w granicach od 10-15 tys. Bo tak naprawdę każda z nas ma inna kuchnię mimo, że ten sam projekt. Np. Beata ma dwa okna w kuchni i brak spiżarki, więc troszkę inny układ szafek na dole i na górze, pozostałe dziewczyny albo maja spiżarkę albo z niej zrezygnowały itp :)

My mamy spiżarkę i jedno okno i dzięki temu 8 szafek górnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałam ze ikea nie jest taka zła. natomiats odardzalabym meble z BRW. Mamy juz na 2 mieszkaniu 2 zestaw, raz te najtansze a teraz takie kolo 5 tys. generalnei zadnych wspomagaczy typu ciagle zamykanie, zawiasy ciagle trzeba dokrecac itd.

 

ja mam same szafki 90 i 50 wiec tak naprawde nie ma roznicy czy komplet czy na zamowienie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupując gotowe szafki kuchenne i montując je samemu na pewno da się sporo zaoszczędzić. Co do mebli z Ikei to jedni chwalą inni przeklinają. Też się do nich przymierzałam - kolega z pracy ma i poleca, z kolei na FM opinie bardzo różne :confused:

To samo z meblami BRW, jedni przeklinają inni chwalą - u moich teściów już służą dobrych kilka lat i sprawują się bez zarzutu. Nie wiem skąd te rozbiezności, człowiek głupieje od tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz, rozbieznosci moze wynikają z tego, że jakosc jest rozna zaleznei od "rzutu". My z BRW nie mielismy jak czegokolwiek reklamowac. W ikea natomiast nie ma problemu. Znajomy mi wczoraj opowiadal ze peka mu notorycznie blat drewniany z ikea. i co 2 miesiace im wozi do reklamacji. a oni... bez dyskusji wydają nowy. wkurzające jest to wozenie oczywiscie niemniej lepiej moc wymienic niz sie meczyc.

 

ja w wolnej chwili wycenie sobie meble ikea, bo ten system cichego zamykania mają jeden z najlepszych na swiecie. to mi nawet powiedziala konkurencja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie, ale w wątku "pochwalcie się swoimi kuchniami" albo "ile kosztowały Wasze kuchnie" jakos może z miesiąc temu była pokazana kuchnia z ikei, niewiele różniąca sie od naszej i o ile sie nie mylę podana była cena 4700zł. Więc nawet gdyby pokombinowac, podobierac jeszcze dodatkowe szafki to i tak różnica jest dośc spora.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Angie83

Dziewczyny nie wiem czy zaglądałyście kiedyś do dziennika Agnieszki i Roberta, chyba już od roku mieszkają w koniczynce - Agnieszka zamieściła tam zdjęcia swojej kuchni może, którąś z Was coś natchnie :)

link: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?112706-Dom-w-Koniczynce-2(G)-Droga-do-spełnienia-marzeń/page25&highlight=kuchnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...