Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Beaty i Wojtka- komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Beatko wracam z Twojego dzienniczka. Drzwi, ogrodzenie super. I trawa jaka zielona. Przed wyjazdem w Polsce jeszcze spalo po zimie, a teraz mama moja mowila ze wszystkie drzewa kwitna i trawa pieknie rosnie. Az jestem ciekawa jak to wyglada u mnie na dzialce.

 

A kiedy montaz kuchni?

 

No i najwazniejsze jak synek? Mam nadzieje ze grzeczny chlopak:)

Buzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

dzięki dzięki :)

 

opis bramy z wyceny:

Brama garażowa MISTRAL Slick Classic T orzech ( brama typowa ) z firmy KRISPOL

wymiar szer. 2400 x wys. 2250 ( wąskie przetłoczenie )

 

mąż bardzo zadowolony z mechanizmów i wogole- ja sie nie znam :D

 

Dzis powinna byc skonczona kuchnia, bo był mały błąd w pomiarach i szafeczka poszła do poprawki.

jutro powinnam zrobic sesję całości:)

 

pozdrowienia dla wszystkich koniczynkowiczek... synek wstał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie, ten czas :D

 

kuchnie mamy bez 4 frontów bo wyszło małe nieporozumienie i poszły do poprawki.

 

Mamy już łóżko roboty stolarza od schodów. M mówi ze cudne ja zobacze dzisiaj :)

dzisiaj montują nam kominek (wkład), obudowa pewnie w 2 polowie czerwca

 

W czwartek i piatek montaż drzwi wew.

 

łazienkę na dole M już prawie skonczył, został montaż kabiny.

 

może uda mi się dzisiaj zrobić zdjecia :)

 

w czerwcu planujemy też elewację, ale wstępnie nie chcemy robić żadnych ozdobników bo to pewnie drogie. nie wiem tylko czy potem ten klinkier czy cos można dokleić? wiecie może?

 

aaa, i posadzka nam popękała i to wcale nie tam gdzie dylatacja tylko ot tak po prostu;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo a to bardzo jestem ciekawa Waszej kuchni. Moja jeszcze nie dokońca sprecyzowana jaka będzie. Chociaż pana od kuchni już mamy.

 

Beatko my wokół drzwi planujemy ozdobić kamieniem. I też tego od razu nie będziemy robili bo boje się że coś się zamaże lub zniszczy. Dlatego tą cześć gdzie ma być kamień zostawiamy tylko zaciągniętą klejem, a później to i podpiwniczenie dokończymy:)

 

Synuś już duży chłopak. Jak radzisz sobie z wychowywaniem dzidziusia i budową?

 

Gorąco pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilam, szyna od bramy wchodzi na swiatlo drzwi na 11 cm i jest w odleglosci 60 cm od drzwi. Wolalabym je otwierac do pomieszczenia gosp. Ale przepisy zabraniaja i wstepnie maja byc otwierane na brame.

 

No niestety muszą być otwierane na garaż. Nie wiem co z tą bramą :-(, nie podoba mi się za bardzo aby drzwi nie otwierały się do końca.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

z budową radzi sobie M, nie ja :) ja wpadam od czasu do czasu np na odbiór kuchni:) no i od czasu do czasu coś posprzątam jak młodzież śpi. A M kładzie kafelki, panele,maluje i wogóle tyra...

 

Kuchnia jak mówiłam- niedokończona, czekamy na resztę frontów. Nie chciałam Wam jej pokazywać, bo na zdjęciach teraz nie wygląda korzystnie, ale pomyslałam, że może taka Wam się przyda, w końcu dla mnie tez dowolnbe zdjęcie na etapie wyboru było istotne :D

 

no więc tytułem wstępu: ja jestem z kuchni bardzo zadowolona. Bardzo ładnie się prezentuje i rozpoakowałam cały kuchenny dobytek a i tak 3 szyflady i dwie szafy narożne mam puste, oraz szafy w "spizarce" bez frontów też są niezagospodarowane. Więc miejsca jest naprawdę wystarczająco.

 

Za bałagan przepraszam, no ale w fazie wykonczeniówki lepiej nie bedzie :)

 

 

 

1.jpg

2.jpg

IMAG0225.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barek jest jakies 25 cm wyzej nad blatem a blat mamy na 85 cm. czyli mamy 110 :)

wysokosc raczej dopasowalabym do krzesel jakei Wam sie podobają i ew do blatu- bo przeciez moze byc na rowno? ja chcialam koniecznie wyzej bo dzieki temu z salonu nie widac potencjanego balaganu roboczego w kuchni :)

 

hamak dostałam od M jeszcze w ciązy ale nie było gdzie go postawic :)

 

kominek: dovre. mam nadzieje ze sie sprawdzi w zimie bo gaz prognozowany na koniec 2012 roku

 

buziaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...