Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynka Beaty i Wojtka- komentarze


Recommended Posts

Dziewczyny struktura wygląda fantastycznie, tyle tylko, że akurat ten typ jest dosyć ostry w dotyku - nie polecam na klatke schodową. Ale ogólnie na klatke schodową nie ma nic lepszego - wcale nie widać sladów po malutkich rączkach :) Jak znajdę aparat to pokażę Wam moje cudo z wiatrołapu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 555
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziewczyny struktura wygląda fantastycznie, tyle tylko, że akurat ten typ jest dosyć ostry w dotyku - nie polecam na klatke schodową. Ale ogólnie na klatke schodową nie ma nic lepszego - wcale nie widać sladów po malutkich rączkach :) Jak znajdę aparat to pokażę Wam moje cudo z wiatrołapu.

 

ja jeszcze przeszlifuję papierem ściernym by nie była ostra ta struktura...................... ale rzeczywiście terazj jak jeszcze raz na nia spojrzqałam to lepiej nadawałaby mi sie do salonu na jedna scianę i kolorek mocno czekoladowy :lol:

 

Wiatrołapem się pochwal, bo ja teraz intensywnie myslę, ponieważ za 2-3 tyg musze zrobić na klatce już ściany na gotowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę powiedzieć, ze wczoraj na targach budowlanych był Pan który robi właśnie tylki ale również tapety winylowe. Bardzo zachwalał, przy ich robocie gwarancja z tegoc o pamiętam 10 lat. Mocne, nadają się do mysia, łatwo się kładzie więc cena lepsza niż tynki, no i tysiące wzorów. mi się pomysł spodobał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę powiedzieć, ze wczoraj na targach budowlanych był Pan który robi właśnie tylki ale również tapety winylowe. Bardzo zachwalał, przy ich robocie gwarancja z tegoc o pamiętam 10 lat. Mocne, nadają się do mysia, łatwo się kładzie więc cena lepsza niż tynki, no i tysiące wzorów. mi się pomysł spodobał :)

ja tynk kładę sama więc robocizna odpada i taniej zapewne też będzie.... a jaka satysfakcja :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Z całego serca życzę Wam Świat pogodnych, spokojnych, wszystkimi barwami tęczy malowanych kraszanek, niech radość i szczęście pozostaną z Wami, a wiosenne motyle niech tańcem cieszą Wasze oczy przez rok cały. Lany poniedziałek niech przyniesie deszcz wszelkiego bogactwa. Wesołego Alleluja życzy Karollinka z rodzinką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo, gdzie nam się koleżanka zagubiła? dawno tu nie zagląda, oj dawno ;)

 

Zgubiłam sie bo mi Murator "dobrze " zrobil ;/

Totlna masakra, nie mogłam odzyskac swojego loginu nie mówiąc już o haśle... a Was też nie wiem jak szukać, bo swój dziennik tylko przez googla znajduję, to szukaj na forum nie dziala.... DRAMAT!!!

 

Ale ściskam Was serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytałam właśnie Wasz dziennik - nasza rura/pion od kanalizy jest w garażu i tam nie przeszkadza wcale, spadki zachowane, ale strop mamy grubszy niz w projekcie.

...

Pozdrawiam

Kasia

 

Po rozmowie z hydraulikiem tez robimy większy strop a właściwie grubszą podłogę nad stropem zeby spadki zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: czy kominy robiliscie takie jak w projekcie? z tych firm które sa polecane? czy coś innego? bo my musimy w ciągu tygodnia je kupić a pomysłu żadnego... Ogrzewanie kominek +gaz.

 

Hej :)

U nas sa takie kominy jak ponizej na zdjeciu:

http://images49.fotosik.pl/227/535f37e7ce5e951emed.jpg

 

Byly one nie co drozsze niz byly by murowane cegla. Rowniez w srodku znajduja sie ceramiczne rury.

535f37e7ce5e951em&#101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...