Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

Nk dziękuję za miłe słowa :) cieszę się, że łazienka się podoba :) z lustrem jest jeszcze ciekawsza :)

umywalki są wygodne w użytkowaniu (mimo, iż płytkie) i niekłopotliwe w myciu

każda z nich ma 90 cm

polskiego producenta Marmite, nazwa umywalki to Pamela o ile się nie mylę ;) są w kilku wymiarach

 

Bratkaf witam :) wydaje mi się, że zaglądałaś, chyba przy okazji kominka ;) ale to nic :)

zegar będzie chyba 60cm lub 70cm,

ramki oczywiście różne, mniejsze lub większe (nawet to 60cm), część już mam

może jakaś literka lub napis-naklejka .........albo małe lusterko

 

miejsca na galerię jest ok190 szerokości i podobnie, albo i wyżej, w górę (ale tak wysoko nie chcę)

 

Pestko dlaczego miałabym dostawić stół do wyspy ??

wyspa jest dość duża i trochę kroków trzeba zrobić by ją obejść, a z dostawionym stołem tylko sobie utrudnimy komunikację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To już tylko przez moją ciekawość - czy w ten sposób dałoby sie przełamać te rownolegle linie.

 

Wanilia , u ciebie to w ogóle nie ma znaczenia, bo masz w kuchni długa ścianę prostopadłą, która łamie układ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny ja widzę te linie, nie twierdzę, że nie, ale tak ma być ;)

może Was to razi w oczy, mnie nie ;) a poza tym mówię -taki układ jest naprawdę wygodny

 

Wanilana masz fronty w kuchni takie, jak ja miałam w poprzednim mieszkaniu ;) bezproblemowe w utrzymaniu czystości

 

Pesteczko z ciekawości powiadasz ;) :p

 

wiesz, ja nie chce niczego przełamywać ;) poza tym ograniczyłabym sobie miejsce robocze na wyspie

a bardzo nam się ono przydaje, gdy robię pizzę z dziećmi (zazwyczaj 3 blachy), pieczemy rogale, pierniki, ciasteczka i takie tam ;)

każdy ma sporo miejsca :) upychanie tam stołu zabrałoby nam to miejsce

 

 

zamysł był taki, by w kuchni wszędzie był swobodny dostęp i można było bezkolizyjnie się przemieszczać ;)

i tak jest :) stół w układzie, jaki proponujesz mógłby nam to utrudnić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słonko-inspiracje z galeriami piękne:)

Rozumiem cię doskonale z tymi pomysłami i powolną realizacją.....Sama właśnie dopiero po czterech latach mieszkania stworzyłam własną , chociaż do miana galerii to jej bardzo daleko:) 3/4 ram nadal wisi bez zdjęć, tłumaczy mnie jedynie rozmiar ram 50x50 więc i o zdjęcia nie łatwo bo co jakieś wybiorę to po powiększeniu okazuje się że się rozmywa:rolleyes:

 

Zegar szczerze polecam sam jestem w jego posiadaniu tylko nudnie biały oczywiście:)

 

Będę podglądać poczynania:)

POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!!!:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się Twoja kuchnia bardzo podoba :yes:

Zegar też polecam (ja na swój miałam pomysł, że go lustrem wyciętym na wymiar przez szklarza podkleję) ;) Będę wyglądać galerii :) Z inspiracji najbardziej podoba mi się ta z zegarem, lusterkami i dużą literą P. Aż zapragnęłam przemajstrować swoją :D Dobrze, że na razie wszystko mam na taśmach :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te mebelki. Mogę wiedzieć jaka to firma?

Pesteczko to i tak długo wytrzymał :) chciałabym, by mój działał tak dobrze

miałam Brauna ........ padł szybko :(

 

 

dziewczyny posłuchajcie co wymyśliłam - mam łóżko, dobre, ładne, dobrej firmy, służy nam wiele lat, przerwało przeprowadzkę, wymieniłam materac (swoją drogą na bardzo wygodny)

no i chcę je przemalować na biało - namierzyłam farby do malowania niemal wszystkiego ;) to farby Anne Sloan

czy ktoś malował tymi farbami ?? nie wiem, jak z wydajnością

farby nie są tanie, ale jeśli 1L wystarczy mi na pomalowanie ramy łóżka to będzie dobrze :)

 

mam łóżko, 2 komody i szafkę nocną z tej serii, tylko jaśniejszy odcień

http://www.meblehotelowe.vox.pl/public/meble_hotelowe/wizuale/hotelowy_wiz_romantic.jpg

 

na pierwszy ogień poszłoby łóżko i jedna komoda, co myślicie ??

zabierać się za to ?? dam radę sama ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się Twoja kuchnia bardzo podoba :yes:

Zegar też polecam (ja na swój miałam pomysł, że go lustrem wyciętym na wymiar przez szklarza podkleję) ;)

 

Tomkowa, podepnę się o pytanie o zegar, gdzie kupiłaś, jak wygląda na ścianie? twój wątek liczy tyle stron, że nie zdołam przebrnąć przez wszystkie, choć podczytuje od czasu do czasu po cichu:cool: na której stronie go masz? albo kiedy mniej więcej kupiłaś to będę szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiśka pomysłów zawsze mam dużo, ale czasu i środków na ich realizację już mniej ;)

jak duży masz zegar ? pokażesz zdjęcie ?

 

Tomkowa,Emila dziękuję :)

 

Piękne te mebelki. Mogę wiedzieć jaka to firma?

to Vox, ale chyba już ich nie ma w sprzedaży

 

Pestko same ramki może i ciekawe, ale nie tego chcę

jedyna ramka bez zdjęcia będzie dla literki ;) podobnie ja na inspiracjach

 

Catti dzięki za potwierdzenie :) tak, tak ramki raczej większe

z dopasowaniem "nie za wysoko i nie za nisko" będzie najwięcej kłopotu ......... coś czuję, że nie będzie lekko ;)

 

Niureczka nie mam upatrzonego sklepu, ale w necie jest kilka i ceny raczej podobne

może dziewczyny napiszą, gdzie kupowały swój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspiracje genialne. Z przemalowaniem mebli też fajny pomysł myślę, że to by im dobrze zrobiło. Sama się przymierzam do tych farb Annie S... chcę biurko przemalować. Niestety gdzieś czytałam, że są dosyć nietrwałe i bardzo się rysują. Przyznam, że mnie to zmartwiło bo maja piękne kolory i z opisu wnika, że dziecinnie łatwo się nimi maluje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inspiracje genialne. Z przemalowaniem mebli też fajny pomysł myślę, że to by im dobrze zrobiło. Sama się przymierzam do tych farb Annie S... chcę biurko przemalować. Niestety gdzieś czytałam, że są dosyć nietrwałe i baw rdzo się rysują. Przyznam, że mnie to zmartwiło bo maja piękne kolory i z opisu wnika, że dziecinnie łatwo się nimi maluje.

 

Na łóżkach dziecięcych malowanych AS, zabezpieczonych lakierem jest już sporo odprysków, podobnie na regale....Dla porównania szafa malowana Fluggerem bez zarzutu. Biurko u dzieci malowałam kredową z LM i też jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kredowa z LM też jest taka jak AS??? możesz pokazać jak wygląda opakowanie?

 

Nie wiem co się dzieje ale net mi tak muli że nie jestem w stanie wyszukać : wpisz JEGER RUSTIC

 

Edit : mam

http://jegersklep.pl/environment/cache/images/500_500_productGfx_e3fe115454230ea3e2924fe9aefefcbf.jpg

Edytowane przez waniliana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...