Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asia przede wszystkim brawa za samodzielną pracę :)

czarna podoba mi się jak świeci :) ja z tych poukładanych, ale też lubię nieład, byleby był symetryczny ;) ot taka matematyczna natura ;)

 

sluchaj mam pomysł - jeśli z obrazów lubisz ramę, to przyczep te zarówki do jakiejś fajnej czarnej ramy i zamontuj na ścianie :) w środku ramy np Wasza ulubiona litera lub kilka liter

jak lampki będą zgaszone, to będzie to fajna ozdoba pustej ściany, a jak zaświecone to już w ogóle fajnie :)

 

pisałam do Ciebie już dawno, ale skoro tak długo się nie odzywałaś to i ja zamilkłam i więcej nie pisałam :(

ale najważniejsze, że się odnalazłaś i u Was wszystko dobrze :)

 

 

a skoro zdjęcia i światła na tapecie, to zebrałam się i ja zrobiłam fotki

w łazience wstawiłam czarną pufę :) bardzo ją lubię, bo jest dobra jako siedzisko i ma schowek na wiele potrzebnych łazienkowych rzeczy ;)

no i od jakiegoś czasu wisi lampa, więc nic mi już w łazience nie brakuje ;) no może kiedyś zrobię szafki pod umywalkami, ale na razie nie ma ciśnienia ;)

kurcze zapomniałam jak bardzo nie lubię tu wklejać zdjęć

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam :) ale na smalcu, a Ty chyba takiego nie reflektujesz ;)

 

No nie skusze się na takie smalcowe :p

Coś mi zaczyna świtać że już późno na pierniczki? Póki co ogarnęłam urodzinowe ciasteczka do przedszkola dla córy. Z tortem się poddałam, zamówiłam. Dziś odebrałam, zakamuflowałam na przednim siedzeniu w aucie i pojechałam po dzieci do przedszkola. I co? Chwila nieuwagi przy zapinaniu synka i córa przeszła na przód i ....usiadła w swoim torcie :o Długo Ją musiał w domu Pan Lew przekonywać że rozgniecione torty są najlepsze :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze a to historia z tortem :( nie zazdroszczę ......... ale dobrze, że pan lew w końcu dał radę przekonać ;)

 

moje ciasto na pierniczki może leżakować miesiąc, ale można też piec po kilku dniach

pewnie przez ten smalec :p a może dzięki niemu :)

nie namawiam, bo znam powód, ale uwierz mi, że w samych pierniczkach smalcu nie czuć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można użyć np. masła, może sklarowane by zastąpiło ?

 

Piękna łazienka :)

 

Figiel z tortem mnie rozlożył. Jak przeczytałam, że położyłaś na siedzeniu, już wiedziałam, że mała w niego usiądzie. Jak stare dobre komediowe gagi z filmów z Flipem i Flapem.

Dobrze, że nie zapłakała się i udało się jakoś załagodzić sytuację. Za jakiś czas będziecie się obie z tego zaśmiewać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wani te są bez smalcu, za to z olbrzymią ilością miodu i bakalii ile dusza zapragnie, Ciasto na pierniczki im dłużej leżakuje tym lepiej, ale myślę, że jak zrobisz teraz to też nic się nie stanie, Po upieczeniu są mięciutkie jak biszkopty :)

 

http://wkuchniaganiok.blogspot.com/2010/08/chyba-powinnam-zaczac-od-piernikow.html

 

akcja z tortem niezła :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka, Iscra - dziękuję :) już myślałam, że zdjęcia zostały niezauważone i przyćmione przez pierniczki ;)

 

Iscra dzięki za info o narożniku :) poszukuję jedynie kanapy, nie musi mieć funkcji spania (ale może)

jednak warunek - musi wjechać robot

 

Podpytuję już goscia, który robił mi pufę, mają świetne kanapy, ale niestety nic pod nie nie wjedzie :(

Oczywiście, że tego asortymentu jest sporo, ale ceny wysokie ....... to, co mi się podoba jest zdecydowanie za drogie, zwłaszcza, że ryzyko podrapania przez koty spore ....... jeden urwis czasem mi jeszcze podrapie bok sofy (pomimo, iż blisko ma drapak :( jak widzę od razu przeganiam, może z czasem wyrośnie, bo robi to coraz rzadziej i nie ma dużych strat, ale wiesz, jak to jest - zapłakałabym się, gdyby to praktykował na nowym meblu za kilka tysięcy :(

 

Asia cieszę się, że pomysł Ci się spodobał :) skoro tak ładnie mnie nazwałaś to do czegoś zobowiązuje ;)

a tak serio - czasem tak mam, że spojrzę, połączę upodobania (u Ciebie kluczem była rama) i tadam mam pomysł :)

 

jeszcze jeden do rozważenia - literka plus światełka :)

images?q=tbn:ANd9GcQc7ACo-moEMmh-U_Rzb7GCQC3B5kxFWmAcpwR6dtWvE9WxOqO4cg

 

lub inny kształt :)

images?q=tbn:ANd9GcR51FCrB7SuTNZ0cqY_uEOXTZUCkn3J55xQW4QOXMN1V9tHLGkBag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do TAR w sprawie kanapy. Ona właśnie jest na etapie pozbywania się nowokupionego narożnika i wyszukiwania w to miejsce kanapy, lub kanapy z szezlongiem. Narożnik ma megawygodny, ale nie pasuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dziewczyny, dziewczyny ;) szukam kanapy ....... pisałam przecież, że nie chcę narożnika :p

narożnik już kiedyś miałam i nie, dziękuję ......... wolę 2 kanapy, które mogę dowolnie przestawić, ale też zapewniają większy komfort dla wielu użytkowników

poza tym, na razie chcę wymienić tylko jedną kanapę, druga zostaje ...........

 

Iscra dzięki za namiar ......... raczej szukam kanapy w stylu Sits (ale przystępniejszej cenowo)

np taką

http://img.shmbk.pl/rimgspr/25091084_max_900_1200_dla-domu-do-salonu-meble-do-salonu-sofy-i-kanapy-zis-rucola-sofa.jpg

 

http://cdn3.twojemeble.pl/cdn/p/c,984,486,mt/f/t/150/226/150/431/traditional-sofa-indoor-70431-5598415.jpg

 

Pestka dzięki za info, ale za narożnik podziękuję :)

ale zajrzałam do Tar - widzę, że rozgląda się za podobnym meblem ;)

Wajner chyba ma dobrą jakość ...... tylko, że ja mam daleko ........ a w necie chyba nie sprzedają :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...