Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

Ja jednak bym nie zabudowywała tego trójkąta:no:... nie pasuje mi zabudowa do Aurory, straci swój charakter wanny wolnostojącej, poza tym nie zabudujesz jej idealnie z linią, będziesz musiała zostawić szparkę, której już nie wyczyścisz nawet szczoteczką do zębów;)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pesteczko inspiracje fajne, ale przy tej wannie inaczej to wyjdzie ......... musze pospieszyc sie z zakupem wanny i ja po prostu ustawic, tak chyba bedzie najlepiej

Rasiu mam takie samo odczucie :( że przez zabudowanie trojkata strace caly efekt wanny (a to ona miala być tą perełka w tej lazience)

ale jak widzicie instalacje mam jak mam (i nie winie tu instalatorow, po prostu mea culpa ........ to nie byl ten czas, działo się za duzo rzeczy i za szybko, no i tak wyszlo)

 

teraz musze cos tak wymyslic, by bylo wygodnie, pewnie nie bedzie juz to samo, co zamierzalam, ale jak z tego wybrnac, by nie skopac ?? :(

opcja 1 - czy jak odsune wanne bardziej od sciany to bedzie dobrze ?? czerwony prostokat to slupek z bateria

opcja 2 - wanna zamiast przy sciance pod skosem bedzie bokiem przy sciance z oknem (czyli na wizualkach ta na dole, w rzeczywistosci sciana po lewej jak sie wchodzi do lazienki)

opcja 3 - wanna prosto pod sciana ze skosem, ale woda leje sie w nogach

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko, skoro Ty tej wanny jeszcze nie kupiłaś, to pomyślałabym o zmianie:rolleyes:, np na wrzucaną przez Pesteczkę Ego z Koła?:rolleyes:

wanna zamowiona (jak wszystko inne) ......... kwestia przywiezienia

zle sie wyrazilam ...... ale ja tak okreslam - dopiero to, co mam na miejscu to kupione, jak dotkne i zobacze u siebie ;)

 

ale nie zaluje, bo ona naprawde jest wygodna i ma w sobie cos ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko, nie rób takich ostrych kątów. Nie dasz rady tego wymyć. Ja dlatego tak, a nie inaczej wstawiłam ten trójkąt zabudowy. Przemyśl to dobrze, jak już wannę będziesz mieć na miejscu i zrób model zabudowy ze styropianu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slonko-JEZDEM:lol2:

Po pierwsze to ja sie z Toba gdzies przelatywalam na innych watkach a widze ze u Ciebie nie bylam chyba:rolleyes:

Wiec rozumiem ze problemem jest co postawic obok wanny aby baterie zamontowc?:)

 

Moim skromnym zdaniem-nie zabudowywac na full tej dziury za wanna-zrobi sie ciezko i bedzie "przerost formy nad trescia";)

Polasilabym sie na wybudowanie slupka-u mnie w gornej lazience taki mam-wanna KOLO EGO stoi jako wolnostojaca a obok w lekkiej osdleglosci "wybudowalam" slupek tylko na baterie-nie wyglada ciezko a efekt calkiem fajny:)-chyba

:)

POZDRAWIAM I MUSZE NADROBIC TWOJE CUDENKA;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa jak milo :) ciesze sie, ze do mnie dotarlas :)

znam Twoja lazienke mam ja w inspiracjach (bo jest swietna :) ) i nawet pokazywalam plytkarzowi ze takie cos chce

ale pytanie czy z tego miejsca gdzie jest teraz woda mozna podciagnac na scianke pod skosem ?? czy to nie za daleko ??

tak wstepnie mialo wlasnie byc u mnie

 

Pesteczko tak patrze na Twoja propozycje i rysunek z ta zielonkawa zabudowa, a na moja rozowa zabudowe - to podobny kształt

 

 

dzis maz rozmawial z fachowcem i bedzie mozna troche skuc wylewke i przesunac brodzik, zatem siedzisko przy prysznicu bedzie takie

jak planowalam - jupi :wave:

nie odsuniemy sie od sciany zbyt duzo ale kazde kilka cm jest juz na plus :)

 

moze i w kwestii slupka cos zaproponuje ;)

jak ja bym chciala, by ktos za mnie znalazl rozwiazanie .............. jestem taka zmeczona .............

ale juz nie narzekam, ciesze sie, ze chociaz na tym polu sprawy ida do przodu ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :). To może też nieco podkują przy wannie? :D

No właśnie dlatego chciałam się upewnić co do tej wanny. U mnie też będzie zaraz przy ścianie, ale to celowy zamysł - mam taki pas kąpielowy w którym jest prysznic i właśnie ta wanna. W sytuacji odsunięcia od ściany idealna byłaby bateria wolnostojąca, ale wiem, że "po ptokach". Nic to - nie martw się :no: Na pewno można to ogarnąć.

 

Na pewno znasz łazienkę MarJel - może tak dałoby się jeszcze pokombinować w wylewce?

 

Aaa... pytałaś o moją baterię. Planuję taką:

to też Tres ale linia Max - różni się chyba tylko okrągłym mocowaniem do ściany.

http://www.isnetlazienki.pl/files/produkty/org/9/1359714609061170011.JPG

Źródło

Edytowane przez julianna16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a gdzie jest teraz woda?

Mnie sie wydaj ze wszystko sie da jak sie chce;)

Ja w trakcie kafelkowania kulam kawalek wylewki zeby rure wpuscic w podloge pomiedzy slupkiem a wanna..

Chyba da sie rurke jeszcze przeciagnac?PEWNIE SIE DA-WYCIAGNIJ PASA I HUZIA NA JOZIA:lol2:TZN. na hydraulika:lol2:

 

I jestem zaszczycona ze jestem w inspiracjach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumisiowa woda jest po lewej stronie ........... zobaczymy

w sobote odkrylam, ze zamowiony brodzik ma szerokosc 90cm, a ja caly czas bylam pewna, ze 100 (pewnie dlatego, ze taki chcialam, a nie bylo, nie pamietam :rolleyes:)

ale to nic - ponoc da sie troche skuc - przesuniemy sie nieco z brodzikiem (jakies 10-15cm), siedzisko bedzie na 25 (20 to troche malo)

instalatorzy moga dzialac dopiero po swietach, wiec musimy czekac (ale na spokojnie, nie pali sie, mamy czas)

 

slupek przy wannie bedzie cos miedzy tym, co Pesteczka proponuje, a tym,co ja wymyslilam ;) zobaczymy jak wyjdzie

ale miejsca tam jest tyle, ze spokojnie mozemy wanne od sciany odunac i nieco po skosie ustawic

bedzie "si" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starki padali, ze w tym dniu

slonce skoko z wielgigo szczynscio.

Jo wom zycza gryfnych geszenkow od Hazoka,

kupa maszkietow i by colki swiot Was pszajal!

A w lony poniedzialek

by wszyjskie gryfne frelki lozily ganz mokre!

Takie życzonka dostałam i popycham dalej, bo fajne (choć nie do końca rozumiem).

pisanki_B&W.jpg

 

Rychłej wiosny Wszystkim zaglądającym tutaj, a jaja wstawiam black&white,

zgodnie z tryndami na fm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...