Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dziękuję pieknie za zyczenia :)

 

dla Was i dla wszystkich odwiedzajacych moj watek zycze tego co najlepsze - przede wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia !!

 

http://us.123rf.com/400wm/400/400/seasons/seasons1009/seasons100900141/7864673-simple-colored-illustration-for-easter-day-happy-easter.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko co u Was? Jak postępy? :)

hej :) dziekuję, że pytasz :)

 

u nas prace pedza do przodu :)

schna gladzie, konczona jest kotlowania i moze za jakis czas uda sie uruchomic

 

kolejna lazienka w toku ;)

udalo sie przesunac rury pod brodzikiem i dzieki temu bedzie on zgodnie z tym, co zaplanowalam, wiec polka/siedzisko bedzie na calej dlugosci jakies 25cm szeroka :)

 

wode przy wannie tez przesunieto i bedzie slupek na scianie pod skosem - wszystko poprawione jak chcialam

 

schody zamowione, mam wybarwienie na 2 probnikach i pod to musze w koncu sie wybrac do sklepu dopasowac panele

najwazniejsze podtynkowe elementy tez zainstalowane

wiekszosc bialej ceramiki na miejscu :) moge chodzic, dotykac, ogladac i sie zachwycać ;)

i coraz bardziej chce juz zamieszkac ;)

 

a jak Ty zamierzasz zamontowac baterie przy tej wannie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się cieszę, że wszystko się udało :). Czyli jednak można jak się chce :D.

U mnie normalnie zamontuję baterię w ścianie :).

Będzie wyglądała tak :)

http://img32.imageshack.us/img32/6572/bateriamaxtreswanna.jpg

 

Zamawiając baterię poprosiłam o wymianę słuchawki na okrągłą, bo nie podobają mi się te proste :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa dzieki :) ja tez sie ciesze :) odpukac, ale dla nich nie ma "nie mozliwe" ;) a ze ja bardzo chcialam, to prosilam i pytalam czy mozna jeszcze zmienic

 

Twoja wizke sobie zapisalam :) pozwolisz prawda ? ;) bo jest piekna :)

w sumie jeszcze slupek nie zrobiony ;) jeszcze moge zrobic bez ........... hmmmm .......

no ale ja chcialam miec dojscie od strony sciany, by latwiej bylo umyc podloge :) a że miejsca w lazience mam wystarczajaco, wiec odsunelismy o jakies 20cm

az sie boje jak wyjdzie w rzeczywistosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ekipa to szczęście :yes: Ja mam takiego elektryka :). Ci od CO tylko marudzą :(.

 

Wizką dzielę się od serca - bierz śmiało jeśli coś Cię inspiruje :). Mnie bardzo cieszy jeśli coś co pokazuję pomaga innym, inspiruje, albo odwrotnie - stwierdzają, że to nie dla nich (to też pomoc :)).

Zostaw sobie ten słupek. Będziesz miała poręczniej by sprzątać. Odsuniesz się też nieco od skosu. Ja mam taki pas kąpielowy i nie chcę tam już nic zmieniać. Z tym kącikiem za wanną jakoś sobie poradzę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa elektryka tez mam w porzadku ;) ale nad tym M czuwal, rozplanowal, mnie tylko pytali czy jeszcze gdzies dolozyc gniazdko czy lampe ;)

 

slupek zostanie :) tylko tak patrze na Twoja wizke, czy baterie bedziesz miala wlasnie na srodku wanny ??

pytam, bo my sobie z M pomyslelismy, ze lepiej jak bedzie bardziej w prawo, nie bedziemy zahaczali o nia podczas kapieli

 

No i kolejna lazienka jest w trakcie :) siedzisko tez :) nie jest tak wysoko jak na wizualkach, ale dopasowywalismy do siebie i uwazam, ze jak za wysoko, to wcale bezpiecznie ani wygodnie by nie bylo

wizualnie na zdjeciach wyglada jakos ciezko i tak jak mowie, jakby za nisko, ale w realu jest fajnie, duze i stabilne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Słonko:D. Super, że udało Ci się wszystko poprzestawiać:yes:. Wrzuć jakieś zdjęcia:cool:, bo pewnie fajnie już wszystko wygląda:yes:.

 

Julianko, cudna wizka!!!:yes:. Lecę do Ciebie co nowego wymyśliłaśhttp://forum.muratordom.pl/images/smilies/cool-2.gif.

Edytowane przez rasia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Słonko:D. Super, że udało Ci się wszystko poprzestawiać:yes:. Wrzuć jakieś zdjęcia:cool:, bo pewnie fajnie już wszystko wygląda:yes:

hej Rasia :) co tam u Ciebie ??

 

wrzuce fotke, choc nie lubie, bo krytyki sie boje :oops: wiec tak na krotko ........ poza tym jeszcze nie skonczone ......

 

a i chyba przechwalilam plytkarza - mam dwie umywalki i one maja byc zlaczone tworzac jedna duza, spojrzcie na zdjecie ........ fuga miedzy umywalkami nie bedzie sie schodzila z fuga na plytkach ........ dzwonilam do plytkarza ...... nie ladnie mnie potraktowal ......wmawia mi, ze tak ustalalismy ........jutro M bedzie z nim rozmawial, bo w tej sytuacji chyba bym go musiala potraktowac gorzej niz on mnie

wiem, ze mozna popelniac bledy, ale on sobie nie dal powiedziec, nie zaproponowal, ze to poprawi - zrzucil wine na mnie

no przeciez golym okiem widac, ze jest zle ........ a on mi wmawia, ze tak ustalalismy ...... JA ?? oj chyba mnie jeszcze nie zna

odpuscilam, jak zrobil jedna scianke w jasnych plytkach, a miala byc w ciemnych, odpuscilam 2 inne rzeczy, ktore sa do przelkniecia, a tu mi wmawia, ze tak ze mna ustalil :mad:

i jeszcze kawalek blatu z plytek, ktory dochodzi jest nierowny - i jego tekst "niech sobie pani zobaczy jakie krzywe sa umywalki" :bash:

chyba mamy inne pojecie krzywizny ..........

zla jestem bardziej o to, ze nie przyznaje sie do bledu ......... i tego jak mnie potraktowal ............ no kurde ........... nie zalezy mu ??

 

wrzuce fotki, same zobaczcie

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko, ja zazwyczaj szukam dobrych stron, ale tu niestety masz rację. Nie wygląda to dobrze :(. Moim zdaniem powinien zacząć płytkować właśnie od tego łączenia na boki. Ale nie znam się na tym :(. Estetycznie bardzo rzuca się to w oczy :(.

Powiedz spokojnie, że prosisz o poprawę, a jak zrobi to Mąż to tym lepiej. Nie będziesz się Ty stresować rozmową. Przykro mi, że masz taką przygodę. Mam nadzieję, że niezależnie od tego czy przyzna się do błędu czy nie, poprawi to łączenie i szybko zapomnisz o sprawie.

Ciężko pracuje się z osobami, które "urodziły się z racją", ale nie szukanie winnego jest istotą sprawy. Wierzę, że niebawem napiszesz i pokażesz zdjęcia po poprawkach :).

Reszta łazienki bardzo ładnie wygląda :). Widzę tam Gumisiowe płytki (?) :). Będzie ładnie nie przejmuj się i pokazuj zdjęcia :)

 

Parapet przepiękny :). Proszę o szczegóły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko masz rację - łączenie do poprawy ! a kafelkarz, nawet jak by zrozumiał, że tak miało byc - powinien sobie swoje uwagi zostawić dla siebie. Pomijając fakt, że sam powinien widzieć, że tak nie jest dobrze i zrobić tak, żeby dobrze było - w końcu to jego fach a nie Twój ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien zacząć płytkować właśnie od tego łączenia na boki.

Reszta łazienki bardzo ładnie wygląda :). Widzę tam Gumisiowe płytki (?) :).

 

Parapet przepiękny :). Proszę o szczegóły :D

No wlasnie - tak tez rozmawialismy, ze plytki ida od srodka na boki by bylo rowno, a dzis wpiera mi inaczej :mad:

 

Wiesz, ja bylam spokojnam chcialam omowic sprawe na spokojnie i znalezc rozwiazanie najmniej destrukcyjne w skutkach, ale przerwal mi kazde zdanie .......... wiec nie ma sensu tak rozmawiac

 

Gumisiowe plytki ?? chyba jedynie podobne :( moje to Emigres

odnosnie parapetu - dziekuje :) odpowiedz poszla na pw :)

Pomijając fakt, że sam powinien widzieć, że tak nie jest dobrze

tez u tak powiedzialam, ze przeciez to widac

 

dzieki Kamilcia i Ewa za potwierdzenie moich uwag, ze nie sa z kapelusza ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko, powinnaś kafelkarzowi powiedzieć, że wystawia sobie bardzo złą opinię po pierwsze będąc niegrzecznym, a po drugie nie umiejąc przyznać się do błędu. Trochę szkoda, że Twój m. będzie rozmawiał, bo facet potraktował Cię jak głupią babę, wobec, której można sobie pozwolić na każdy numer i powinnaś go sprowadzić na ziemię sama. On tym bardziej uzna teraz, że nie musi słuchać Ciebie i wywiązywać się należycie z ustaleń z Tobą.

Swoją drogą ja bym go zjechała jak durnego psa, co gryzie rękę, która go karmi.

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że Twój m. będzie rozmawiał, bo facet potraktował Cię jak głupią babę, wobec, której można sobie pozwolić na każdy numer i powinnaś go sprowadzić na ziemię sama.

Pesteczko moze i racja, ale jakbym rano sama z nim rozmawiala, to rozszarpalabym go golymi rekami ;/

a teraz dodatkowe stresy w takiej dawce mi nie potrzebne :(

maz na spokojnie pokazal, wytlumaczyl (juz sa po rozmowie), chociaz jak dla mnie te tlumaczenia to dziecku pasuja a nie fachowcowi.

Ale nie pytajcie jak sie tlumaczyl, bo "zlote usta" by dostal ode mnie ;/

I mysle, ze gosc tym bardziej teraz wie, ze bede sledzic kazdy jego ruch - nastepna wpadka to nie bedzie zmiluj i na pewno ja bede z nim rozmawiac

Zreszta wiekszosc rozmow z nim sama prowadze.

Ma to dzis poprawic. Zobaczymy .........

:( Brzydki kafelkarz...:eek:

brzydki, brzydki .......... sadzimy, ze dobrze wiedzial, ze "poplynal" ale myślał, że nie zauwazymy i robota przejdzie :mad:

niedoczekanie .........

 

Rasienko a widzialas inne zdjecia ? co sadzisz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...