Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

Kamilcia ja mysle, ze u nas tez wiedzial, ze zle zrobil, ale sadzil, to przejdzie ........

 

Rasiu co znaczy "tylu kolorow plytek" ??

ja tez lubie minimalizm, tam sa 2 kolory (bialy, choc z nazwy to on gris jest i ma taka lekko szara poswiate i grafotowy)

te czarne pod prysznicem w rzeczywistosci nie roznia sie tak od tych grafitowych obok, miedzy nimi bedzie szyba (tylko jedna do prysznica) i ta roznica nie bedzie widoczna

w realu naprawde one nie odbiegaja od siebie kolorystycznie tak, jak wyszlo na zdjeciu, tak to jest, jak fotka z lampa zrobiona :-(:oops:

 

 

płytki naprawione, oto dowod :)

no i nie mozna bylo tak od razu ?? ja sie pytam ............ NIE MOZNA BYLO :bash:

po co mi te nerwy ??

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To faktycznie wina zdjęcia... wydawało mi się, że na ścianie pod skosem masz 4 kolor:lol2:. Jest bardzo oki:yes:... zwłaszcza po poprawce;).

Buziak:hug:.

uffffffffff ............. bardzo Ci dziękuję, ze to napisałaś, bo myślałam, ze już pójdę w kat płakać .............:cry:

 

ściskam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz cierpliwie poczekać na rendery, bo pokazujesz wizualizacje przed i nie ma pełnego efektu jaki można uzyskać dzięki temu programowi :).

Czasem trzeba poczekać 2-3 godziny, ale czasem wystarczy kwadrans :). Wtedy jest efekt jak na Twojej pierwszej wizce.

Twój wiatrołap też wygląda na komfortowy. Jaki jest jego metraż?

Nie wolałabyś zabudować całej ściany tam gdzie postawiłaś szafę? W środku mogłabyś ukryć też przestrzeń na buty.

 

Zarys salonu pobudza ciekawość :). Czekam na dalsze efekty :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa :cool: masz racje, nie czekalam na rendery, za szybko chcialam zrobic :(

poprawie sie ;)

 

ta szafa zabudowana na calej scianie to dobry pomysl, ale u mnie niemozliwy ze wzgledu na drzwi zewnetrzne z naswietlami

o ile sciana przy bialych drzwiach (wejscie z wiatrolapu do domu) jest na tyle gleboka, ze szafa sie wmiesci, to juz po przeciwnej stronie zachodzilaby na naswietla (tam zostaje jakies 30cm)

zatem tak wymyslilam, ze bedzie PAX lub cos innego (na 150cm) plus szafka na buty (bo jest waska i nie zasloni naswietla)

 

wiatrołap nie jest zbyt duzy, bo ma 6,7m2, ale niemal w kwadracie i wg mnie jest w nim miejsce na to co potrzebne :)

 

 

dorzucam wizki salonu, reszte musze poprawic (czesc kuchenna nie jest odzwierciedleniem tego co planuje, bo nie ma tych mebli i takiej wyspy w bibliotece) ........ no i schodow tez podobnych nie znalazlam :(

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz :). Od razu lepiej się to prezentuje :yes: Program jest niestety bardziej do ćwiczenia dla osób, które pasjonują się urządzaniem różnych wnętrz, niż do dokładnego projektowania tego co zamierzamy. Trzeba się nakombinować by było choć podobnie, do tego co się planuje :).

Masz przefajną dużą przestrzeń kuchenno-jadalniano-salonową. Już na wizkach z Ikea Planer bardzo mi się podobało. Spokojnie poszukaj dodatków (poduszki, obrazy, dywan, itp. ), wgraj scenerię za okna. Zrobi się przytulnie :).

 

Blisko 7 metrów to całkiem fajny i wygodny wiatrołap :yes:

Płytka szafa powinna tam spokojnie wystarczyć na podręczną odzież wierzchnią :). Wiatrołap zapowiada się bardzo stylowo :).

 

P.S. Dziękuję :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :)

 

Ewa mowiąc plytka szafa masz na mysli taki uklad jak zaplanowalam, czy na calosci taka o glebokosci 30 cm ??

bo chyba nie ta druga opcja, bo kurtek nie powiesze ..........

 

co do programu to masz racje - biblioteki sa spore, a jak juz sie ma w glowie konkrety to trudno znalezc podobne rozwiazania - chociazby schody, bo nie widze takich ze spocznikiem dwubiegowych

 

pamietam, ze kiedys bawilam sie w SweetHome - musze odkopac ten program ;)

ale to bardziej zaawansowany, bo sciany tworzy sie jakby z cegiel, potem reszte ......

 

 

znikam troche porzadkow ogrodowych porobic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciuszki w szafie można wieszać prostopadle do ściany, są takie specjalne wysuwane na szynie wieszaki :yes: , które montuje się prostopadle do ściany. U mojej mamy jest właśnie płytka szafa z dwoma wieszakami. Na każdy wchodzi 3 zimowe okrycia. Oczywiście puchowe trzeba trochę przygnieść. Drzwi są składane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesteczko a wiesz, ze myslalam o takiej szafie ........... ale moi rodzice kiedys taka mieli, robiona na zamowienie .......... normalnej glebokosci ale z tym mechanizmem wysuwanym i ............... nie lubilam tej szafy ............ byla taka niedostepna ..........

nie wiem, moze jak bedzie na calej scianie to inaczej ............ z pewnoscia sa teraz inne mechanizmy niz 30 lat temu ............

 

porozgladam sie ........... dzieki za pomysl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większpść firm robiących szafy ma takie cudeńka, ale nie są ladne. Natomiast IKEA m a ładne takie drążki na ubrania z serii Komplement

[ATTACH=CONFIG]185439[/ATTACH]

faktycznie ladne, zupelnie inne niż te, ktore pamietam

 

ale drazek ma 35 cm ........... u mnie ta czesc sciany to ok 30 cm, jesli zabudowac w calosci i odliczyc grubosc drzwi to szafa bylaby jakies 25-27 cm gleboka

drzwi beda kosztowaly wiecej niz to warte :( nic tam nie wloze :( w kazdym razie niewiele :(

 

chyba lepiej PAX gleboki na 60 i troche o szerokosci 150 cm plus plytka szafka na buty

 

tylko zatanawiam sie nad kolorystyka mebli - jesli sciany szare, plytki na podlodze grafitowe to meble biale czy szare ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbyś spróbowała kolor szafy dobrać dokładnie taki jak kolor ściany. Ewentualnie tę szafkę z poduchami dać białą.

 

Mnie korci układ, żeby zachować dwukolorowość takiego pomieszczenia: ściany i meble szare; drzwi i podłoga grafitowe.

Do tej kolorystyki dać sufit, listwy przypodłogowe, szafkę pod poduchami i framugi drzwi białe. Moim zdaniem byłoby pięknie i niezwykle stylowo.

 

Kolorem poduch można się bawić, każdy pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko drzwi zewnetrzne beda antracytowe, wewnetrzne biale - wiec juz ma 2 kolory w tym wiatrolapie

podloga bedzie niemal taka jak drzwi zewnetrzne

myslalam, by szafe zrobic szara lub szaro-biala ......... ale ladnie wygladalaby tez biala szafa duza i biala szafka na buty

po drugiej stronie szara pufa/ławka i sciana z jakas szara tapeta ......... do tego lustro i jakis maly stolik, by polozyc torebke czy klucze .......

gdybym zrobila biala laweczke to musialaby chyba byc ze skory, bo kto to doczysci ?? ;)

ale wtedy po drugiej stronie szafy szare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puk puk Słonko - można się rozgościć?

 

Zbieram się do dołączenia do Twojego wątku już od jakiegoś czasu, tylko chciałam się choć trochę wdrożyć. Twoją łazienkę zapamiętałam z wizualizacji z wątku łazienkowego i to była jedna z tych, która naprawdę zapadła mi w pamięć :D nie wiem nawet, czy jej nie zapisałam sobie :eek:

Poza tym mijamy się w różnych tematach i tak jak Ciebie czytam to myślę, że jesteś miłą i fajną babką :p

 

Wizualizacje zapowiadają piękne wykończenia i chętnie się im poprzyglądam jak się w ciało zamieniają :wave: będę dopingować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mijamy się w różnych tematach i tak jak Ciebie czytam to myślę, że jesteś miłą i fajną babką :p

Asiazett witam serdecznie i proszę rozgosc sie :) zagladaj tak czesto ile tylko mozesz i chcesz :)

milo mi strasznie po Twoich slowach :)

 

faktycznie mijamy sie w roznych watkach :) lazienki czekaja juz tylko na podlogi i fugi (ale plytkarz zrobil sobie wolne, tzn pytal czy moze, a ze dobre serce mam to sie zgodzilam i tak na 2 tyg teraz przestoj jest .......... )

z jedna lazienka przerobilam najwiecej wariantow ;) mam nadzieje, ze wyjdzie tak, jak sobie wymyslilam

teraz plytki sa brudne i efektu nie ma ........ ale na pewno pokaze efekt koncowy ;) choc na chwile ;)

 

 

dołożę kilka wizualek wiatrolapu i salonu po renderingu :)

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę zaglądać z przyjemnością :) A skoro już tu jestem to się wypowiem :p

 

Wiatrołap mnie powala! Niby błaha rzecz (ja urządzając dom, w ogóle nie brałam wiatrołapu pod uwagę, że to naelży urządzić :p - w sumie wyszło tak, że mi się podoba, ale w zasadzie toprzypadkiem, bo nic wcześniej nie planowałam :D), ale ten Twój jest po prostu GREAT! Najmniej podoba mi sie tapeta z ramkami (nie to, że w ogóle mi się ona nie podoba, tylko akurat do przedpokoju bym jej nie dała), ale co do reszt to ciężko było by mi wybrać, bo wszystkie wyglądaja bardzo elegancko. Białe mebelki bajecznie sie prezentują. Fakt - też pomyślałam o trudności utrzymania ich w czystości :/ ale może znajdzie się jakiś patent - jak np. wspomniana przez Ciebie skóra...

 

Te szafy, w których wiesza się ubrania przodem (równolegle do tylnej ściany) są chyba dużo mniej pojemne. Nigdy takiej nie miałam, ale jak widziałam to u teściów to mnie nie zachwyciło. Poza tym ciężej się chyba używa, bo dostać się gdo tych kurtek z tyłu - trzeba się "nasięgać" :p więc też jestem za tradycyjnym drążkiem na wieszaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...