Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pendraku witaj u mnie ;) zaglądaj częściej :) i dziękuję za głos w sprawie tapety :)

trzymam kciuki za znalezienie tej wymarzonej działki jak najszybciej

 

Pestko o Kabe ogólnie piszą dobre opinie ........ale są też skrajnie różne (jak to w necie :( ) zasięgnęłam zatem języka poprzez koleżankę wśród fachowców od malowania/budowlanki

wg nich to dobra farba, jeden nawet określił, ze "z górnej polki" (a wiem, ze są droższe i lepsze od niej, najtańsza na rynku nie jest, ale wg mnie cena do przyjęcia, wszystko zależy od typu tej farby), dziwne, ze nie jest zbyt popularna......

 

no i ponieważ kupiłam wczoraj to mogę powiedzieć, ze lepiej mi się nią maluje niż duluxem czy dekoralem .......... mam tez wrażenie, ze lepiej kryje (już po 1 warstwie mogę to powiedzieć), jest przyjazna środowisku, nie śmierdzi, nie chlapie i jest dość wydaja :)

trafiłam do fajnego sklepu - bardzo mila i kompetentna obsługa, a pani która mnie obsługiwała była niezwykle pomocna i zrobiła recepturę pomiędzy 2 kolorami z wzornika :) bo jeden odcień był dla mnie za jasny a drugi za ciemny - zrobiliśmy "pomiędzy" ;)

 

w każdym razie szary wyszedł szary :) bez żadnej poświaty innego koloru :) mam uzgodnione, ze na telefon przygotują mi tej samej ile będę chciała (wczoraj wzięłam 5l ), a ja tylko podjadę i odbiorę, bez czekania na mieszanie ;)

wezmę dużo, bo pomalujemy nią więcej pomieszczeń, tak mi się podoba :)

 

gdyby ktoś chciał poczytać o tych farbach to tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slonko, nawet mi nie mów, dzisiaj prawie spadłam w przepaść oglądając kolejną potencjalną działkę :o, więc robię sobie weekendową przerwę.

Cieszę się, że kolejny eksperyment z farbą udany ;)

 

Pendraku, właśnie wpadłam do Ciebie na chwilkę i od razu kłopot - napisałam w komentarzu.

Ładnie jest u Ciebie, jeśli pozwolisz będę zaglądać.

 

Zajrzyj na blog mojej córki (link w sygnaturze). w zeszłym roku udało im sie kupić wymarzone miejsce. w początkowych wpisach jest cała historia. Może Cię podniesie na duchu, bo mimo tego co tam jest opisane udało się i to za bardzo nieduże pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa mam nadzieje, ze Julianna bedzie chetnie spala w nowym lozeczku :) ja dla mojej chce wieksze, bo ona czesto spi w poprzek ;)

teraz ma wlasnie minnen biale :) na dlugosc rosnie z dzieckiem, ale jest dla niej za waskie ;)

biala lampa to Gypsy (sa rozne wielkosci i kolory)

 

znalazlam sliczne kropeczki i mam nadzieje, ze coreczce sie spodobaja ;)

 

co WY na to ?

 

  • Spot
     
    by Albany
     
    http://st.houzz.com/simgs/c551da4d0174f0b3_4-8294/-wallpaper.jpg

 

Julianna uwielbia nowe łóżeczko. Jest jeszcze mała, więc wygląda w nim jak Calineczka :D. Pierwsze dwa dni nie chciała z niego wychodzić. Wciągała tam ulubione zabawki i była zachwycona. Dostała też nową pościel w serduszka :). Trochę się martwiłam, czy nie będzie z niego wypadać (bo też w nocy się wierci), ale jest ok :). Podkładamy na wszelki wypadek koce i sako.

Co do kropeczek... to mnie bardziej podobają się takie "nudne" jednostajne :D, ale Twoje też będą ładnie wyglądały :) Kupiłaś już?

http://www.tapetydladzieci.net/produkty/1328992083/1328992416_lb.jpg

Źródło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestko, zapraszam zawsze :D odwiedzałam już nieraz bloga Twojej córki, ale jak ja będę takie miejsca oglądać to nigdy nie znajdę działki dla siebie, bo takie miejsce jak na blogu to jak wygrana w lotto :(

 

Udało im się, ale poszukiwania, kontakty ze sprzedającymi... bywało tyleż śmiesznie co strasznie.

Znajdziesz Ty też to jedyne miejsce.

 

U Ciebie ciepło i miło, więc blog zawisł na mojej listwie z podręcznymi zakładkami. Tylko nie wiem jak się u Ciebie zalogować, żebym nie występowała jako anonymus :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak coś o tym wiem Pestko, na tyle agentów nieruchomości, co poznałam do tej pory, to mogę powiedzieć, że tylko jedna kobieta już prawie emerytka znała się na rzeczy, nie tylko w kwestii nieruchomości, ale też obsługi klienta, a większość pozostałych ludzi to jakaś masakra; jeden gość chwalił się nowym sygnetem i kowbojkami, a poza tym nie mógł sobie przypomnieć gdzie ma te działki, bo on myślał, że ja chcę sprzedać a nie kupić, chociaż dwukrotnie rozmawialiśmy, że chcę kupić, a nie sprzedać :bash: Ja loguję się zawsze do blogów przy pomocy konta google, ale są chyba też inne opcje, nawet nie wiem :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę sprawdzić, czy zadziała. W końcu skrzynkę mam na googlu.

 

Moja sąsiadka od 2 lat usiłuje sprzedać dom (bardzo duży, na bardzo dużej działce z opcjonalnym zakupem 3 ha łąki tuż za siatką) i tak sobie obie czasem paszczymy na temat tych pośredników, którzy się do niej zgłaszają. Od strony sprzedającego też horror. W końcu namówiłam ją, żeby sama dom wystawiła w różnych stronach. Może tak będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

hello :bye:

 

widze, ze kobietki sie rozgoscilyscie :) zapraszam czesciej :)

 

Ewa ciesze sie, ze Julianna uwielbia swoje nowe lozeczko :)

odnosnie kropeczek - dzieki za opinie :)

niestety jeszcze nie kupilam .......... ostatnio wiele sie dzieje i niestety tapety zeszly na dalszy plan .......... takie zycie ........

 

ale sa postepy, zeby nie bylo, ze w domku cisza ;) cos krzywo zdjecie wyszlo ......... no trudno, to najmniej teraz istotne ;)

http://imageshack.us/a/img89/9403/xjok.jpg

 

 

pozdrawiam :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hej :)

 

dzięki dziewczyny :) ciesze się ze Wam się podoba :)

my jesteśmy bardzo, ale to bardzo zadowoleni z efektu :) i z wrażenia jakie piecyk robi na wszystkich :)

 

dziś nadrobię trochę ze zdjęciami :)

 

mam nadzieje, ze pamiętacie moje projekty łazienek, szczególnie czarno-białej :)

powiedzcie proszę, czy efekt końcowy jest zgodny z projektem ? czy tego się można było spodziewać ?? ;)

dla nas jest to niezwykle przestrzenna i komfortowa łazienka, nie sadziłam ze będzie w niej aż tyle miejsca ;)

oczywiście wszędzie są jeszcze braki pewnych elementów, ale to ze spokojem uzupełniamy ....

 

zobaczcie zatem same/sami ;)

zapraszam do oglądania :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

łazienka dzieci

 

 

 

 

male wc

 

 

 

 

obiecałam także pokazać kolor farby z mieszalnika Kabe (na zdjęciu widać tez panele i listwy :)

 

 

tutaj natomiast szary klasyczny (o ile dobrze pamiętam) z dekorala

http://imageshack.us/a/img17/1996/vi0m.jpg

 

no i dryfujące kry z duluxa

 

 

ta sama farba oraz komin "szlachetny antracyt" do kuchni i łazienek dekorala - wyszło ciekawie ;)

 

 

a na deser schody :)

 

 

 

mam nadzieje, ze zostanie mi wybaczone, ze tyle czasu nie było zdjęć ;)

 

pozdrawiam :)

:bye:

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...