Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

Słonko! Pięknie! Czarna łazienka śliczna (wprawdzie braku ścianki i tak Ci nie wybaczę :/ ale super jest!). Ławeczka pod prysznicem do pozazdroszczenia :p

Kształty umywalek i wanny conajmniej wyszukane... Ale najbardziej mi się podobają brodziki. Że nie kafle na podłodze. Jakoś brodziki wydają mi się dużo bardziej eleganckie :yes: Te Wasze jeszcze mają takie nietypowe odpływy... :D Gratuluję! Super wyszło :)

 

Idziecie jak burza :wave: Schody też z efektem WOW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A będzie tam szyba, czy taki totalny walk in?

 

No o to chodzi w ściance, żeby coś zamknąć, nie? :p i tak mówisz, że przestronnie jest :p

 

Ala ja tak się tylko droczę :cool: oczywiście mówię o swoim sentymencie, a to jest Twoja łazienka. Co więcej taka też mi się baaardzo podoba (czyt. zjawiskowa jest :D) i nie twierdzę, że ze ścianką było by lepiej - żeby się dobrze zrozumieć :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Asia zrozumiałam ;)

 

wersje ze ścianką tez mi się podobały, zwłaszcza ta z wanna przy tej ściance, ale brakowało mi dla pełnej swobody ok 30-440 cm

 

komplement "zjawiskowa" to miód na moje serce :) dziękuję :)

 

 

tak, będzie tam jeszcze szyba, ale tylko jedna, równolegle do siedziska (na dłuższym boku brodzika)

wejście pod prysznic wydaje się niezwykle swobodne i przestronne, bo mamy wysoko kolankowa ;)

jeszcze miski wc brakuje, lustra i lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee noo... super jest!!! :yes::D Jak się szybko przewinie wszystkie zdjęcia to uderza niesamowita spójność kolorystyczna, która jest fantastyczna!!! Przy takim tle można szaleć z dodatkami:cool:. Łazienka, którą pamiętam z projektów i bojów o każdy centymetr siedziska/półki oraz umocowanie baterii przy wannie wyszła rewelacyjnie!:yes:

No dzieje się, dzieje się!!! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyszło :wiggle:

Jest spójnie i z klasą :yes:

I masz dwie piękne wanny :rolleyes: Jakoś umknęło mi, że masz w drugiej łazience też wannę.

Barierki też ładnie wyszły, a schody pochwalę jak pokażesz w pełnej krasie :D

Dziękuję, że zaglądasz do mnie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rasia dziekuje bardzo :) boj byl :) ale warto bylo ;) szczegolnie ciesze sie, ze moja walka o przesuniecie brodziska spod siedziska nie byla taka dluga ;) i panowie zrobili tak, jak chcialam ;)

co prawda patrzac na lazienki przypomina mi sie poprzedni plytkarz i kontrola niemal codziennie tego co zrobil, poprawki ....... ehh

co prawda pozostalo kilka niedorobek, ale mam nadzieje, ze z czasem przestane je dostrzegac

na szczescie pan, ktory mi kladl kamien poprawil blat w malej lazience .............. a obrazania mnie przez pana KK mam dosc

w sumie powinnam wpisac go na czarna liste z Wlkp

 

a czy Ty zauwazylas, ze mam Caskade ??ale chyba mam mniejszy "talerz: ;) sciagnelam od Ciebie .......... kiedys komus odpowiadalas ............ ciekawe czy to ta sama ;) i czy bedziemy zadowoleni

 

Ewa dziekuje i ciesze sie, ze zajrzalas :)

druga wanna mogla Ci umknac bo chyba nie opisywalam wiele o niej ......... tak jak sobie zaplanowalam tak jest ;)

tez nie bez walki z plytkarzem ;/ bo np dolna czesc blatu poziomu nie trzymala i caly byl rozbierany ............

 

schody pokaze raz jeszcze jak odkelimy kartony, poki co, tak jest dla nich bezpiecznie ;)

ale sa bardzo bardzo wygodne :) corka chodzi po nich swobodnie, a ja nie drze ze strachu, ze spadnie

i juz sobie dzieci upodobaly kacik pod schodami do zabawy, a coreczka siada na parapecie okna przy spoczniku i patrzy rozanielona z gory ;)

 

 

jeszcze musze Wam pokazac plytki i mozaike w kuchni i pare kadrow z bliska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia to na zachete ;) musze pozmniejszac zdjecia i wykadrowac co ciekawsze elementy ;)

 

mozaiki jest malo, bo mialo byc dyskretnie ..... uwielbiam mozaiki i koniecznie chcialam gdzies miec w lazienkach, ale byloby tego za duzo ...... do lazienki pokochalam czarne mozaikowe plytki i gdybym dala jeszcze mozaike to nie wyszloby fajnie

zatem jest troche w kuchni :)

 

 

 

 

przeprowadzic chcielismy sie do konca wakacji, ale chyba to malo realne

jest jeszcze tyle rzeczy do kupienia, ze chyba nie damy rady :(

wiec wlasciwie nie ustalamy zadnej daty bo i bez tego dola lapie :(

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łap doła tylko traktuj jak wisienkę na torcie :p jak już ją dostaniesz to czar pryśnie. A dopóki ją gonisz - jest fun :p Zależnie też jeszcze gdzie teraz mieszkacie, bo ja się w tej naszej ostatniej miejscówce strasznie psychicznie męczyłam i dlatego cisnęłam, żeby nie czekać z przeprowadzką.

 

Roślinki gratuluję. A pokażesz? :rolleyes:

 

Mozaiki też lubię :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neli witam :) nawet nie wiesz, jak sie ciesze, ze do mnie zajrzalas :)

dziekuje za mile slowa - fajnie uslyszec, ze juz tylu osobom sie podoba to co zrobilismy :)

 

aaa i glos na tapete uwzgledniony ;)

 

 

no wlasnie pytanie do wszystkich- teraz jak pokazalam kolor sciany wraz z antracytowym kominem - potwierdzacie, ze ta tapeta bedzie pasowala ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Channel8 witaj :) dziekuje za mile slowa :)

tak, to ta sciana z lupkiem :) kamien po zaimpregnowaniu bedzie czarny, na razie jest jedynie umyty woda

 

 

Asia mowisz, ze kropki pasuja ? no ok :)

 

no i obiecalam fotke sosny - zatem wklejam :) dodalam tez pelargonie i roslinke, ktore sobie urwalam u mamy i ukorzeniam w donicy ;)

kopia_DSC_7345.jpg

kopia_DSC_7347.jpg

kopia_DSC_7348.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...