Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Heloł!! Przeczytałam całość...trochę mi to zajęło, ale przynajmniej sie trochę orientuję :-)

 

Tapeta w kropeczki bardzo mi się podoba, świetnie będzie pasowała do zaprezentowanych kolorów. Różowy żyrandol - odpowiedni dla małej księżniczki - świetnie też będzie się komponował!

 

Łazienka wasza - odjazdowa, ach - sama żałuję że nie zdecydowałam się na ciemne płytki, ślicznie u Ciebie wyglądają. O umywalkach już pisałam, ale, takich nigdzie nie widziałam i wyglądają rewelacyjnie!

 

Czekam na następne zdjęcia (mało ich widziałam, bo spora część chyba została usunięta :-( )

 

Mam nadzieję, że i czas i zdrowie pozwoli Wam się przeprowadzić tak szybko jak tylko się da!

 

A roślinki....ja na tarasie mam pomidory, seler, por (tych po kilka sztuk) no i ...surfinie ;-) rosną prześlicznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moje drogie - kupilismy kuchnie :) bedzie taka :)

http://www.schoener-wohnen.de/thumbnails/galleryImage/0001/00000000001/29/86/29864_ikea_kueche_abstrakt_hochglanz.jpg

 

zaczynamy sobie powoli skrecac :) slupki wysokie robia wrazenie :)

jak cos sie zacznie wylaniac to zrobie zdjecia :)

 

mam tez wszystko do garderoby :) i zaszalelismy i jest nowa sofa :)

 

pozdrawiam i trzymajcie kciuki by nam to skrecanie ladnie szlo :)

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

 

dziewczyny dziekuje Wam wszystkim za mile slowa i kciuki :) ale trzymajcie jeszcze troche plizzzzzzzzzzzzz :)

dzialamy glownie popoludniami i tylko ja z mezem ....... tzn glownie M dziala i to jemu sporo zawdzieczam :)

ale jeszcze troche ..........

czasu mam bardzo malo, a na FM juz w ogole :(

 

tak na szybko - Pesteczko plytki na scianie w kuchni mam inne (nie takie jak na fotce pogladowej kuchni), wczesniej pokazywalam z bliska razem z mozaika

na dzisiejszych zdjeciach tez troche widac

blaty beda drewniane, chcialabym w odcieniu zblizonym do paneli

 

Mayadaski umywalka nazywa sie Florence (120cm)

 

pokazuje Wam kilka fotek poskrecanych mebli - na pierwszej jeszcze pobojowisko ;) na kolejnej juz zaczyna wylaniac sie kuchnia :)

 

dobranoc :)

 

aaaaaa i zapomnialam dodac, ze fronty jeszcze sa w foli, wiec ich kolor nie jest autentyczny

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje i ciesze sie, ze pomimo tego pobojowiska dostrzegacie potecjal ;)

 

co prawda wszystkich w realu dziwi kolor szafek, tym bardziej, ze jest oklejony folia ......... ale ogolne zaskoczenie, ze ......... SZARA :rolleyes:

 

ja juz sie nie moge doczekac :) kuchnia w sumie juz poskrecana w calosci, teraz tylko czekam na pana od blatow .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnia zapowiada sie pieknie!:) z zazdrosci sama zaczelam grzebac w IKEA planer :rolleyes:

dziekuje :)

pochwalisz sie co wysmyczylas w planerze ? ;)

 

privek poszedl :)

 

 

dzis na goraco pochwale sie drzwiami :)

"sie" montuja :) jeszcze cieplutkie ;)

i jak Wam sie podobaja ? ;)

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj...i co tu duzo mowic - krotko i na temat - moj styl :yes:

Lazienka mnie rozwalila - poprostu cuuuudddooo!!! eeehhh niestety w zadnej chalupie nie mam miejsca na takie wanny :(

Ale rewelacja u Ciebie to wyglada w calosci...szczena opada :jawdrop:...sie moge wprowadzic juz dzis!

Drzwi biale bardzo mi sie podobaja. Sa tak proste az piekne :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...