Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słońce, gdzie zniknęłaś? Żyjesz jeszcze dniem wczorajszym? http://emotikona.pl/emotikony/pic/07icon_smile4.gif

 

Przyszłam Ci tylko donieść info, że w Leroy Merlin jest akcja "oświetlenie". Ceny poucinane i propozycje lampowe dość fajne :yes: Więc może sobie coś tam upolujesz, choćby na to "przeczekanie"...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

 

Dziekuje Wam wszystkim za zyczenia :) jestescie kochane :) za tyle cieplych slow bardzo bardzo dziekuje :)

 

nie zabalowalam ;) a tym bardziej nie zapilam (ja z tych nie pijacych wcale lub malo ;) )

 

nie pojawiam sie, bo nerwa mam :(

 

u nas "akcja blaty"

myslalam, ze pochwale sie Wam nowymi pieknymi blatami, ale w piatek tak, jak przyjechaly, tak pojechaly, bo kolor byl nieodpowiedni :(

jestem zla :( specjalnie dalam caly dlugi panel, by dobrac odcien ...... przywiezli mi miodowe blaty :( nie pasujace ani do podlogi, ani do schodow i parapetow :(

ale wdech, wydech i teraz blaty szlifuja i dzis mam dostac probke wlasciwego (mam nadzieje) koloru

firme znam, jest dobra, wiec nie wiem co to za zla passa .......... nie damy sie ;)

 

 

zajrze jak juz bede po ........

 

aaaaa i jeszcze szybko szukalam zlewu, bo ten, ktory sobie upatrzylam zniknal :( tzn firma poinformowala mnie, ze nie zauwazyli, ze go nie ma, ze sie sprzedal, a aukcja wciaz byla i to w rewelacyjnej cenie :bash: jesli chce to moga zamowic, ale bedzie za 2-3 tygodnie i cena juz niestety sporo wyzsza :o:bash:

 

usiasc i plakac ;/

 

ale nie ja - zaczelam szukac, szukac i znalazlam :) z akcesoriami w calkiem dobrej cenie :)

trzymajcie tylko kciuki by za pare dni dotarl caly i kompletny, bez zadnej rysy !!!

 

 

pozdrawiam

i obiecuje, ze jak to wszystko ogarne to wroce :)

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dus dziekuje :) fajnie, ze Ci sie podoba :)

 

Iza plyty to Bosch Domino (3 szt x 30 cm szerokosci), piekarnik Siemens, mikrofali do zabudowy jeszcze nie mam (ale tez bedzie Siemens), poki co jest puste miejsce nad piekarnikiem i tam wstawie mikro wolnostojaca, ktora obecnie mam ..... nie jest stara, wiec mam nadzieje, ze na poczatek nam wystarczy, a ja uzywam jej jedynie do szybkiego (i krotkiego) podgrzewania oraz do rozmrazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, Pesteczko, Lucka - dziekuje bardzo :) nawet nie wiecie, jak mnie ciesza Wasze slowa :) to miod na moje serce i dla mnie ogromny komplement, ze to, co sobie sama zaprojektowalam Wam sie podoba :) :hug:

 

poproszę jesionową półkę nad lodówką i oknem. Będzie kuchnia wykończona na tip-top :)

nad oknem jest kabelek przygotowany na jakas lampe :) wstepnie chcialam chors'a, ale pewnie bedzie jakas liniowa (znacznie tansza wersja), by oswietlic blat, wiec tam polki poki co nie widze (zreszta tam bedzie wysoko, ja mimo, iz niska nie jestem to do niej nie siegnelabym ;)

http://s2.domideco.pl/9/91/917b834905a6da658b34fbc8fc132b86_580.jpg

 

 

i fajna płyta :D

fajna prawda ? :) ;) a jak sie Twoje sprawuja ?? wyprobowalas juz wszystkie, czy tylko indukcje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten drewniany blat jest strzałem w 10.

dzieki Dus :) tego mi bylo trzeba :)

Z oświetleniem pomysł super :yes:, ale chors... Hmm... No nie wiem. Pomyślę jeszcze... :p

chors jest piekny :) ale jak patrze na moja (jak to brzmi fajnie :) MOJA ;) )..... na moja kuchnie to nie wiem, czy nie bedzie za bardzo rzucal sie w oczy

wiec Asia mysl, mysl ;) potrzebuje cos minimalistycznego, najlepiej liniowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego co mam pod ręką: massive diony

 

http://imageshack.us/a/img824/6880/hm7x.jpg

 

Cena dość przytsępna, a na żywo wygląda obłędnie (tzn. inaczej - na tym producenckim zdjęciu wygląda tak sobie, ale ja go widziałam na zdjęciu żywej kuchni którejś forumowiczki i tam to wyglądało obłędnie, bo tak całkiem na żywo to nie widziałam :( ale jakbym miała go gdzie wstawić to bym go chapnęła na pewno :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia kojarze lampe i kuchnie na FM - piekna kuchnie z drewnem :)

ale ja mam kabel na scianie z oknem - NAD OKNEM ;) nie na suficie

kabel jest jakies 20-25 cm nad gorna linia okna (nizej nie mogl byc, bo jest skrzynka z roleta)

 

 

ale wiesz - podalas mi pomysl nad stol - czy ta lampa moglaby byc u mnie nad stolem ??

 

edit:

jeszcze zblizenie na wyspe, ktora juz uwielbiam :)

na frontach jeszcze folia, wiec kolorem sie zbyt nie sugerujcie, chociaz jestem zaskoczona, ze tez fajnie wyglada ;)

kopia_DSC_7637.jpg

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia kojarze lampe i kuchnie na FM - piekna kuchnie z drewnem :)

ale ja mam kabel na scianie z oknem - NAD OKNEM ;) nie na suficie

kabel jest jakies 20-25 cm nad gorna linia okna (nizej nie mogl byc, bo jest skrzynka z roleta)

 

 

ale wiesz - podalas mi pomysl nad stol - czy ta lampa moglaby byc u mnie nad stolem ??

 

Aaaaa, czyli szukamy kinkietu?! No to muszę się wdrożyć w temat, bo nie szukałam właściwie nigdy... ;)

 

Wyspa fajowa! Sie wie! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna prawda ? :) ;) a jak sie Twoje sprawuja ?? wyprobowalas juz wszystkie, czy tylko indukcje ??

 

Hejka, od dawna używam wszystkich :yes: sprawują się super, choć te 2 gazowe mają pokrętła dość blisko palnika, ale jest OK. Za to nie do końca nwypracowałam sposób jej czyszczenia, przecieram wilgotną ściereczką, ale zostają ślady. czasami jak mam wenę myję płynem do szyb, jak wymyślisz coś lepszego to daj znać :)

 

Fajna ta lampa massive diony, sama się zaczęłam nad nią zastanawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...