Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

Asiu, Pesteczko, Lucka - dziekuje bardzo :) nawet nie wiecie, jak mnie ciesza Wasze slowa :) to miod na moje serce i dla mnie ogromny komplement, ze to, co sobie sama zaprojektowalam Wam sie podoba :) :hug:

 

 

nad oknem jest kabelek przygotowany na jakas lampe :) wstepnie chcialam chors'a, ale pewnie bedzie jakas liniowa (znacznie tansza wersja), by oswietlic blat, wiec tam polki poki co nie widze (zreszta tam bedzie wysoko, ja mimo, iz niska nie jestem to do niej nie siegnelabym ;)

http://s2.domideco.pl/9/91/917b834905a6da658b34fbc8fc132b86_580.jpg

 

 

 

fajna prawda ? :) ;) a jak sie Twoje sprawuja ?? wyprobowalas juz wszystkie, czy tylko indukcje ??

 

Lampa b. ładna

Ale ja do tej półki wracam. Lampę można wmontować w pogrubioną półkę na całęj długości okna i będzie jeszcze fajniej świeciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chloe dziekuje bardzo :) Twoja wyspa z pewnoscia bedzie piekna :) jaka kolorystyke planujesz ??

 

Asia no tak, kinkiet ........ ale nie uzylam tego slowa, bo jak wrzucam w wyszukiwarke to wyskakuja kinkiety lazienkowe i pokojowe .... no i malo ktory mi tam pasuje :(

 

Lucka a takie sciereczki z mikrofibry do szyb ?? co tylko woda myjesz ?? jesli nie to pewnie u mnie w ruch pojdzie plyn do szyb

sprawdze obie metody i dam znac ;)

 

Pesteczko jesli umieszcze polke na calej dlugosci okna to nie otworze gornych szaf przy slupku ..... nie wiem czy to widac na zdjeciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe dziekuje bardzo :) Twoja wyspa z pewnoscia bedzie piekna :) jaka kolorystyke planujesz ??

 

Chciałabym gdzieś upchnąć drewno (kolor jak u Ciebie) - albo na blacie albo na podłodze. W zależności od tego, na czym stanie - blat lub podłoga pójdą w szarości. Szafki jasne- może białe, może kawowe (tylko wtedy drewno może zostać wyeksmitowane i kolorystyka troszkę się zmodyfikuje;) ).

Wstawiaj jak najwięcej zdjęć kuchni, jest na co popatrzeć:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe to jestem ciekawa na czym stanie i jaki bedzie efekt koncowy :) bylam u Ciebie i masz ogromna kuchnie i duze pole do popisu, aczkolwiek piekne narozne okna nieco ograniczaja Cie...... ja bym tam zrobila przynajmniej 4 wersje ;) nie wiem tylko jak masz przylacza ...... bede zagladac i w razie potrzeby sie wypowiem ;)

 

wiecej zdjec bedzie jak dojdzie zlew :)

 

wczoraj panowie byli i juz mam piekna deche z tylu wyspy i jak dla mnie jest swietnie :)

co prawda zdjecie kiepskie i kolory nieco przeklamane i jakos tak sie "swieci" nienaturalnie, ale spojrzcie :)

kopia_WP_000657.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na tych zdjęciach (Słonko, wybacz, ale ich jakość... :p) kuchnia robi WOW :D

Obawiam się, że spadnę z krzesła jak zaprezentujesz całość ;)

 

Co do kinkietu to nie myślałaś o Aquaform SET RAW?

Drogi pierun, ale piękny.

Widziałam na żywo, bo siostra kupiła. Lampa dopracowana idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jeszcze przypomniało, że w Ikei wprowadzili taki kinkiet, który mój tata ma usiebie z massiva (chyba, z tym, że w massivie sporo droższy). Na zdjęciach wylgląda na zwyklaka, ale we wnętrzu bardzo ładnie się prezentuje

 

http://imageshack.us/a/img22/7169/4bf0.jpg

 

Ten od Narendilki jeszcze piękniejszy. I to by było idealne do Twojej kuchni :yes: Na tego kasę bym spod ziemi wytrzasnęła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decha naprawdę świetna wygląda pięknie

dziekuje :) mam nadzieje, ze reszta tez Ci sie podoba :)

 

Nawet na tych zdjęciach (Słonko, wybacz, ale ich jakość... :p)

no wiem, wiem :oops: wstydze sie strasznie, ze takie kiepskie (i psujace efekt) zdjecie pokazalam (tym bardziej, ze dla mnie kazdy piksel ma znaczenie ;)

ale tak sie ciesze z tej wyspy, ze musialam Wam pokazac na goraco :)

kuchnia robi WOW :D

Obawiam się, że spadnę z krzesła jak zaprezentujesz całość ;)

i za to rowniez dziekuje :) ale bez przesady - na FM jest wiele kuchni chyba z wiekszym efektem WOW

niemniej ogromnie mnie ciesza Twoje slowa i Was wszystkich :*

 

Co do kinkietu to nie myślałaś o Aquaform SET RAW?

Drogi pierun, ale piękny.

Widziałam na żywo, bo siostra kupiła. Lampa dopracowana idealnie.

 

Aniu jestes cudowna - tego mi bylo trzeba :) juz nic innego nie chce ........... tylko jak ja to zrobie ??

 

Na zdjęciach wylgląda na zwyklaka, ale we wnętrzu bardzo ładnie się prezentuje

 

http://imageshack.us/a/img22/7169/4bf0.jpg

fajny, chyba go widzialam na stronie ..... musze namierzyc w sklepie i pomacac ;) :p ale Ty juz wiesz, ze ten od Narendil zawrocil mi w glowie, prawda ? ;)

 

Ten od Narendilki jeszcze piękniejszy. I to by było idealne do Twojej kuchni :yes: Na tego kasę bym spod ziemi wytrzasnęła ;)

i tu sie zgadzamy :) ciekawe tylko jak gleboko bede kopac i jak dlugo ;) hihi ;)

 

 

Jednak decha to decha:)

 

---

Dzięki Słonko - za wszystko:hug:

bardzo prosze Chloe :) po to jestem :)

dziekuje za mile slowa :)

i ciesze sie, ze i Tobie choc troche moge pomoc :hug:

 

Kuchnia śliczna :):):) ten Narendilkowy kinkiet śliczny ....ale ja lubię takie proste formy. Jeśli się nie mylę to aneta s ma taki w kuchni :rolleyes:

Ivy dziekuje :) mowisz, ze u Anetki jest taki ?? jej kuchnie znam na pamiec i pamietam, jaki tam piekny efekt jest :) ale zajrze raz jeszcze :) dziekuje

 

 

 

no i teraz perelka na torcie :)

dzis przyszedl moj piekny zlew i bateria :) powiem Wam - jak pierdziu jaki cudny :) no zwariuje ze szczescia :wave:

tutaj fotki z netu, bo moj w pudle, ale kurcze czad jak nie wiem :D

http://sankit.com.ua/upload/shop_1/2/0/8/item_2089/shop_items_catalog_image2089.jpg

 

z taka deska i osaczarka, jak na tym zdjeciu

http://formul.ru/_CATALOG_FILES/prods/195/195919/Kuhonnaya%20moyka%20Blanco%20ZENAR%2045%20S--195919-.75530.png

 

i do tego taka bateria :)

http://czasnawnetrze.pl/i/aD03MjEmdz05MDA=/abe15e13/23309-_bateria_ark_teka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Słonko, ale mi chodziło bardziej o takie skąpe kadry :oops:

Źle się wyraziłam...

Rozumiem, że zdjęcia robione na szybko komórką nie powalą jakością.

Czekam zatem na więcej szczegółów.

 

Drogi ten konkiet, prawda?

Ale może uda się odłożyć. Gdzieś jakieś zaskórniaki się nie znajdą?

Aneta s ma go w kuchni nad blatem i w łazienkach.

 

Piszesz, że każdy piksel ma dla Ciebie znaczenie?

Czyżbyś coś z grafiką miała wspólnego?

 

To chodź do mnie. Pośmiejesz się z moich dzisiejszych zdjęć.

Robione idiotą, przy fatalnej pogodzie.

Aż wstyd wstawiać :rotfl:

Ale taka jestem szczęśliwa z nowych rzeczy, że się uduszę jak się nie pochwalę ;)

 

Baterię mam podobną. Ładne są :yes:

A zlew super! Kurczę, nawet nie wiedziałam, że są modele z taką osączarką wkładaną do głównej komory. Z tego względu sprawiłam sobie półtorej komory.

A i tak na osączarkę kasy szkoda. Ludzie, żeby taki kawałek blachy trzy stówy kosztował :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że każdy piksel ma dla Ciebie znaczenie?

Czyżbyś coś z grafiką miała wspólnego?

zawodowo nie, ale to moja pasja :) lubie fotografowac i projektowac :) troche pozno to odkrylam, bo pewnie studia bylyby inne .... ale coz ;)

ale tym sie zajmuje w wolnych chwilach, ktorych wciaz malo ;)

 

wrzuce kilka zdjec, to zobaczysz co lubie ;)

 

odnosnie zlewu - prawda, ze te akcesoria to niemal cena zlewu, ale odsaczarke mam gratis :) w przeciwnym razie wolalabym cudny kupic kinkiet znaleziony przez Ciebie :)

o ile potrafie zrozumiec, ze niektore sprzety sa drogie, bo i materialy i technologie i wypracowana przez lata marka sie na to skladaja, to te dodatkowe rzeczy to przesada ........

kopia_DSC_7589.jpg

kopia_DSC_7594.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i teraz perelka na torcie :)

dzis przyszedl moj piekny zlew i bateria :) powiem Wam - jak pierdziu jaki cudny :) no zwariuje ze szczescia :wave:

tutaj fotki z netu, bo moj w pudle, ale kurcze czad jak nie wiem :D

http://sankit.com.ua/upload/shop_1/2/0/8/item_2089/shop_items_catalog_image2089.jpg

 

z taka deska i osaczarka, jak na tym zdjeciu

http://formul.ru/_CATALOG_FILES/prods/195/195919/Kuhonnaya%20moyka%20Blanco%20ZENAR%2045%20S--195919-.75530.png

 

i do tego taka bateria :)

http://czasnawnetrze.pl/i/aD03MjEmdz05MDA=/abe15e13/23309-_bateria_ark_teka.jpg

 

Zlew ideał - Słonko - zdradzisz na priv, gdzie można go kupić? Taki właśnie chcę - z ociekarką, deseczką.. Piękny jest.

Bateryjka też świetna ale zlew to mój number one:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko chwilę mnie nie ma a u Ciebie tyyyle się dzieje! Blat - bajera ;-) cud, miód i orzeszki! ;-) Fakt - co drewno to drewno! Wyspa wyszła pierwsza klasa. Wygodna do pracy i do siedzenia. A zlew...czy to blanco? (ja taki mam a Twój jest podobny do mojego ;-) - tyle iż mój biały). Idę nadrabiać zaległości ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawodowo nie, ale to moja pasja :) lubie fotografowac i projektowac :) troche pozno to odkrylam, bo pewnie studia bylyby inne .... ale coz ;)

ale tym sie zajmuje w wolnych chwilach, ktorych wciaz malo ;)

 

wrzuce kilka zdjec, to zobaczysz co lubie ;)

 

Słonko, wtrącę się.

Ja miałam 31 lat jak zmieniłam zawód z wyuczonego na studiach, na ten bardziej równie lubiany, ale w każdym razie wtedy bardziej praktyczny.

Nigdy nie jest za późno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Słonko, ale mi chodziło bardziej o takie skąpe kadry :oops:

Źle się wyraziłam...

spoko, nic sie nie stalo ;) rozumiem o co chodzilo ;) kadry nie skape, ale z bliska ;) nie maja takie byc ?

i pedze do Ciebie :)

Zlew ideał - Słonko - zdradzisz na priv, gdzie można go kupić? Taki właśnie chcę - z ociekarką, deseczką.. Piękny jest.

Bateryjka też świetna ale zlew to mój number one:)

dzieki Chloe :) wyslie priv z danymi :)

 

zaje...y! zlew petrarda.

Duś jak Ty juz cos powiesz ;) ale dziekuje :) powodujesz usmiech u mnie :)

 

Słonko chwilę mnie nie ma a u Ciebie tyyyle się dzieje! Blat - bajera ;-) cud, miód i orzeszki! ;-) Fakt - co drewno to drewno! Wyspa wyszła pierwsza klasa. Wygodna do pracy i do siedzenia. A zlew...czy to blanco? (ja taki mam a Twój jest podobny do mojego ;-) - tyle iż mój biały). Idę nadrabiać zaległości ;-)

Channel kurcze zarumienie sie z powodu tylu milych slow :) ciesze sie, ze Tobie sie podoba :)

tia, to blanco :) masz ten sam model ?? to mi opowiedz nieco o nim :) gdzie masz baterie ?? bo ja chcialam posrodku komory, do tego korek automatyczny i dozownik (ktory dopiero kupie)

pokaz prosze swoj :)

 

Słonko, wtrącę się.

Ja miałam 31 lat jak zmieniłam zawód z wyuczonego na studiach, na ten bardziej równie lubiany, ale w każdym razie wtedy bardziej praktyczny.

Nigdy nie jest za późno :)

Pesteczko masz racje .......... wiesz nawet o tym myslalam, ale nie widze siebie na studiach z architektury ........ jestem juz zmeczona i nie mam sil na nauke ......... teraz duuuzo pomagam dzieciom w nauce, bo chce by sie rozwijaly, a z pewnoscia wiesz, ze w domu duzo jest z dziecmi do zrobienia, bo nie ma fizycznej mozliwosci, by wszystko opanowaly w szkole

chce im pomoc, by nauka byla dla nich ciekawa i by z przyjemnoscia sie uczyly - jak bedzie im trudno to sie zniecheca ....

 

a poza tym, ja mam juz znacznie wiecej niz 31 :oops:

ale nigdy nie mow nigdy ;) i kto wie, moze zrobie uniwersytet 3 wieku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje Drogie :)

sadze, ze i wyspe i zlew trzeba "oblac" ;)

zapraszam :) mam nadzieje, ze sie przysiadziecie :) tym bardziej, ze weekend :)

ja lubie czerwone wytrawne :) co dla Was ??

http://www.vinetalk.com/wp-content/uploads/2013/01/iStock_000019996001Small-red-wine-e1358198226511.jpg

 

moze byc to ?? Wasze i nasze zdrowie :) !!!

http://www.wales.nhs.uk/sitesplus/gallery/861/Alcoholic_Drinks.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kieliszek czerwonego poproszę :wiggle:

 

U mnie właśnie dziecko wymusiło zmianę zawodu. Chciałam być z nią, więc posiadanie umiejętności mniej intensywnie wykorzystywane w moim pierwszym zawodzie. Gdybym takiego kroku nie wykonała, to prawdopodobnie przez 3-4 miesiące w roku moja córcia nawet nie mogłaby usłyszeć mojego głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...