Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

No i u Ciebie tak miło jest....tak jak u Julinanny (Ewci) ;-)

o matko ;) az sie rozplynelam :) taki komplement :) ale to dlatego, ze goscie mili :)

mam nadzieje, ze fugowanie idzie dobrze :) ja widze wszystkie fotki (moze odswiez strone raz czy dwa ? )

 

:wtf: Przecież powiedziałam, że gratuluję zdjęć :yes:

 

No ale po tych to w zasadzie sama nie wiem co powiedzieć :jawdrop: Pięknie! I Wy jacy fajowi :yes:

dziekuje :) nie widzialam wczesniej, ze chwalilas fotki - wybacz zatem ;)

 

Słonko, gratuluję wyspy, zlewu, zdjęć ;) .... wszystko bardzo mi się podoba :)

(najpiękniejsze dla mnie to wasze sylwetki... coś pięknego!! )

 

nie martw się, że dziś nie masz młynka-rozdrabniacza... ja też mam dopiero po dwóch latach po remoncie kuchni ;)

 

przy okazji założyłam też od razu filtr do wody i dozownik do płynu i mam teraz 3 niezależne wylewki....

jak w laboratorium :rotfl:

ale pierdzielę to...

ty tez się nie smutaj ;)

dziekuje Catti :)

w sumie nie planuje rozdrabniacza ....... zawsze jest cos innego do kupienia, wiec odpuscilam

teraz nie mam (i to tyle lat) i nie odczuwam potrzeby

czy moglabys pokazac zllew z tymi wylewkami ??

 

Slonko no przyszlam ta wyspe zobaczyc - fajna jest :yes:

Zobaczymy jaka moja wyjdzie za miesiac.

Mania moja przy Twojej bedzie malutka ;) ale ciesze sie, ze Ci sie podoba :)

Powiedz mi tylko dlaczego wsadzilas 3 panele z palnikami zamiast jeden?

hmm jakby to powiedziec - ja tak mam, ze jak mi sie cos spodoba, cos mi wpadnie w oko to wiem, ze to i tylko to ......... no i pozniej nic innego mi sie nie podoba ;)

 

ale od poczatku - zamysl byl taki, ze potrzebuje 5 palnikow ....... mialy byc tylko gazowe ..... zaczelam ogladac, przymierzalam duze garnki i stwierdzilam, ze wcale tam nie ma duzo miejsca ..... jakies male te plyty mi sie wydawaly

pozniej stwierdzilam, ze dobrze byloby miec i gaz i indukcje ......... bo jak mi sie skonczy gaz (tak, tak u nas nie ma gazu, wiec mamy z buti) to bede miala plyte na prad ......... a jak mi prad wylacza, to mam palniki gazowe

i tutaj juz w ogole nie znalazlam plyt, ktore by mialy 5 pol, byly przestronne i mialy gaz i indukcje

moze zle szukalam ........ nie wiem .......... ale jak zobaczylam domino to przepadlam ;)

 

podlaczenie - kazda ma osobny kabel ........ te kable sie laczy specjalnymi zaciskami z kablem energetycznym (i to ponoc jest bezpiecznejsze polaczenie), ale mozna zalozyc wtyczki i potem do gniazka wcisnac, jak normalne kable

plyty mialam kupione zanim kladlismy elektryke, wiec wszystko jest pod nie przygotowane - jest kabel trojfazowy, do ktorego je sie polaczy

mam jeszcze dodatkowy kabel i bedzie to wyprowadzenie gniazdek kuchennych, gdybym chciala na wyspie podlaczyc jakis mikser, blender czy cos takiego

jak cos jeszcze bedziesz chciala wiedziec to pytaj - dowiem sie od meza, bo to on sie kabelkami zajmuje ;)

A zdjecia fajne...mozemy se reke podac. Mam kilka tysiecy zdjec natury, taie male hobby, ale fajne nie? :wiggle:

to przybij piąteczke :)

 

Wow jaki zlew no cudo prawdziwe

Imprezka zasłużona po takich zakupach

A zdjecia piękne szczególnie te wasze

bardzo dziekuje :)

A Mohito jeszcze zostało?Nie wiem, czy powinnam tak z rana:p

Chloe nie wiem czy z rana mozna ;) ale zajrzyj wieczorkiem :)

Dziękuję za namiary

alez prosze :)

Słonko - masz dwóch synków?:D

 

mam syna i corke :) po czym wnioskujesz inaczej ? ;)

mala na zdjeciu nie podskoczyla, po 1 nie umiala tak wysoko, po 2 smiala sie do rozpuku tedy i nie nadazyla za nami ;)

 

O, przepraszam bardzo :p

Mnie zainteresowała przyroda. Bardzo.

aaa to w takim razie ja przepraszam ;) :p i dziekuje ;)

Ale jak widzę, późno przyszłam i po imprezce pozamiatane :p

No nic, może następnym razem na %%% się załapię.

Zarezerwuj dla mnie to niebieskie coś. Podwójne. Nie mam pojęcia co to, ale ładnie wygląda :lol2:

haha ja tez nie wiem, co to to niebieskie (pewnie w google bym znalazla ;) ), na alko srednio sie znam

ale ladne bylo, wiec czestowalam ;) jesli masz ochote to wieczorkiem zrobimy powtorke - moze grupa bedzie wieksza ;)

 

Ładne zdjęcia, Słonko, robisz :yes:

A jak jeszcze powiesz, że masz normalny sprzęt, to się pociąć z żalu i zazdrości pójdę.

a dziekuje :) Aniu co masz na mysli piszac "normalny" ? mam lustrzanke i 3 rozne obiektywy ;) ale najczesciej korzystam z 1 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O ranyyyyy ile imprez mnie tu ominęłooooo :D.

Słonko moje :hug: Normalnie nie wiem od czego zacząć zachwyty :). Fotki natury robisz przepiękne - Twój Mąż też :D, bo jak się domyślam to to "skaczące" on Wam cyknął. REWELACYJNE. Bezwzględnie powinno pójść do domowej galerii. Nawet w wersji black&white będzie wyglądało cudnie.

Kuchnia jaka piękna wyszła. Zaskoczyłaś mnie blatem - wygląda świetnie!

Bardzo cieszę się z postępów u Ciebie :hug:. W lampach się pogubiłam. Masz już pewniaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w sumie nie planuje rozdrabniacza ....... zawsze jest cos innego do kupienia, wiec odpuscilam

teraz nie mam (i to tyle lat) i nie odczuwam potrzeby

czy moglabys pokazac zllew z tymi wylewkami ??

 

nie wiem co ci chodzi po głowie, ale zdjęcie zrobiłam i wrzucę u siebie, żeby ci tu nie śmiecić ;)

 

ja też nigdy nie miałałam rozdrabniacza, ale od kiedy mam to jestem mega zadowolona...

wszystkie obierki, resztki jedzenia, suchy chleb, z którym nie wiadomo było co robić itp. ... to wszystko w ciągu kilku chwil znika i po problemie :)

no i kubeł nie pachnie już brzydko, bo nie ma czym... a ja nie mam domowych dojadaczy resztek ani kompostu i wcześniej był z tym trochę problem... latem muszki ....

tak jak mówiłam, przy remoncie nie miałam już kasy, ale małż przezornie przygotował odpowiednie gniazdko za zlewem, które grzecznie czekało na wykorzystanie...

 

i doczekało się po dwóch latach :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny odpisze pozniej, bo musze ogarnac dzieci, kolacje i te sprawy

ale obiecalam dodatki na ten wieczor, wiec zapraszam :) ja zajrze pozniej ;)

Czujcie sie jak u siebie ;)

http://thewaterfilterladysblog.com/wp-content/uploads/2011/08/drinks.jpg

 

http://www.we-dwoje.pl/p/a_i/34/2/2/27618/b/b_6_27618.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mohito?;)

 

O, to super - możesz urządzać i pokoik dla dziewczynki i dla chłopca:-). Nie widziałam kitek ani kiecki, to i myślałam, że synek ale wiesz, w moim wieku to już pewne rzeczy trzeba wybaczyć:p Z laptopa widać średniawo..

U nas na razie tylko jedno młode;)

 

Jak nie ma mohito, to częstuje się różowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie wybrzydzam:lol2:-biore wszystko co ma procenty i może mnie sponiewierać:lol2:

 

No tak ;) :lol2:

 

chciałam różowego, ale skoro już zajęty to biorę żółto - czerwonego po lewej. Na niebieskie zawsze są chętni. Gumi - bierz zielony płyn Ludwig ;)

 

No to zdrówko! Siup! http://emotikona.pl/emotikony/pic/35pijacy.gif

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ;) :lol2:

 

chciałam różowego, ale skoro już zajęty to biorę żółto - czerwonego po lewej. Na niebieskie zawsze są chętni. Gumi - bierz zielony płyn Ludwig ;)

 

No to zdrówko! Siup! http://emotikona.pl/emotikony/pic/35pijacy.gif

ty nie bądź taka uprzejma:lol2:-mówiłam że mnie procenty interesują:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :)

 

o jak fajnie ;) impreska sie rozkreca :)

eee a moze ja Wam nie potrzebna jestem co ?;) :p

 

no i brakowalo tego ;)

 

http://us.123rf.com/400wm/400/400/crolique/crolique0902/crolique090200024/4383812-mojito-cocktail.jpg

 

ja znowu z wytrawnym zasiadam :)

 

http://www.piquenewsmagazine.com/binary/624a/food_anthony1.jpg

 

aczkolwiek nalewka Pesteczki brzmi ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...