Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

słonko-jeszcze raz-jest prześlicznie!!!!!!

Gratuluje:hug:

Jeszcze raz bardzo, barrdzo dziekuje :)

O ranyyyyy ile imprez mnie tu ominęłooooo :D.

Słonko moje :hug: Normalnie nie wiem od czego zacząć zachwyty :). Fotki natury robisz przepiękne - Twój Mąż też :D, bo jak się domyślam to to "skaczące" on Wam cyknął. REWELACYJNE. Bezwzględnie powinno pójść do domowej galerii. Nawet w wersji black&white będzie wyglądało cudnie.

Kuchnia jaka piękna wyszła. Zaskoczyłaś mnie blatem - wygląda świetnie!

Bardzo cieszę się z postępów u Ciebie :hug:. W lampach się pogubiłam. Masz już pewniaki?

Ewuniu jak fajnie, ze jestes :) dziekuje za pochwaly :)

masz racje, zdjecie o zachodzie to dzielo meza :) bardzo je lubie :)

a dlaczego zaskoczylam Cie blatem ?

odnosnie lamp to za pewniaka przyjelam krysztalowa nad stol, ale ..... Po lampie nad okno podsunietej przez Narendil, znalazlam cos innego i koncepcja sie zmienila ;)

ale o tym za chwile, bo znowu bede potrzebowala rady ;)

 

 

ja też nigdy nie miałałam rozdrabniacza, ale od kiedy mam to jestem mega zadowolona...

gniazka mam, wiec moze kiedys ;)

:-). Nie widziałam kitek ani kiecki, to i myślałam, że synek ale wiesz, w moim wieku to już pewne rzeczy trzeba wybaczyć:p .

kitek nie bylo, bo schowane pod czapeczka ;) ale mojej malej cos wolno wlosy rosna :( kiecki nie miala, bo byla wersja plazowa ;)

 

i może mnie sponiewierać:lol2:

Jestes pewna ze o drinkach piszesz :p

 

:lol2:

Trzeba przyznać, że wszystko wygląda zachęcająco.

tylko zeby w realu bylo takie bezpieczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak nam tak wesolo, z czego sie ciesze ;)

to jedziemy z lampami ;)

 

macie juz dosc ? Oby nie

 

zatem wszystko przez Narendil ;) zartuje - to dzieki Ani :)

zbieram na

http://image.ceneo.pl/data/products/5766330/i-aquaform-raw-set-23621-01.jpg

 

no i namierzylam to ;) bedzie nad stol ;)

http://www.lifestylehome.pl/3614-large/aquaform-set-raw-zwis-lampa-wiszaca-1x54w-120cm-54421.jpg

 

 

to teraz kolejne zadanie - ale sie nie spieszy :) co nad stolik kawowy przy kanapach ??

czy cos z poprzednich pomyslow wklejanych u mnie sie nada ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam, ze nic tu po Tobie :razz: siedz na pupie grzecznie i nie zostawiaj mnie

a najlepiej popros sasiada o "pozyczenie " fotki ;)

 

az tak bardzo surowo ?

tylko ze ja sąsiada bardzo,bardzo nie lubie:no:

ale jak na mój skrzywiony gust było nie ten teges ...ale jak mowie ja kiepska w lampach jestem:yes:

 

A TAK POZA TY TAK NA SERIO-NIE ZEBY MI PROCENTY WALNEŁY ALE MAM LISA NA TARASIE!!!!!!!!!!!!!Z LASU CHYBA PRZYSZED I NIC A NIC SIE NIE BOI!!!!!CHOLERA NIE WIEM JAK MOJ APARAT DZIALA W TRYBIE NOCNYM BO BYM MU ZDJECIE ZROBILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak go nie lubisz to lampa bedzie pretekstem do pojednania :p

 

a lisa mozna pykanc, jaki masz aparat ? Moze ma funkcje noc ?

 

Jakis taki duzy-pisze na nim Sony :lol2:-opcja nocna jest jakiś portret i cos tam jeszcze ale lis już chyba uciekł!!!Matko z corka ja w gorach mieszkam!!!!!!!!!Jutro może niedzwiedzia na tarasie będę miała!!!!!!!!!Moja P4 w oknach tego nie wytrzyma:lol2::lol2::lol2:

 

To teraz już wiemy kto zezarł mezowi klapka który pozosta przed domem w dniu wczorajszym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, proszę tu lis, tam łoś, a naleweczki wirtualne :lol2:

 

Wyjaśniam – paprykówka zdecydowanie jest zdecydowana smakowo, znaczy się ostra jak piorun, albo i dwa. Natomiast wchodzi jak masełko. Mój J. jak pierwszy raz tegoroczną zdegustował, odgrażał się, że nie pójdzie do wucetka przez dwa dni, ze strachu, że dziurę w ceramice wypali :rotfl: Niniejszym oświadczam, że szczęśliwie nie wypalił.

Wypada mi się wytłumaczyć dlaczego taki zajzajer wyprodukowałam :p Wyszło jak wyszło – wszystkiego było zgodnie recepturą. Myślę, że wina po stronie wyjątkowo ostrych papryczek. Przepis mówi o 4 papryczkach i skórce z połówki cytryny + litr wódki. Zawsze tak robię, a tu tym razem wtopa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialam zdementować, że Gumisia się nie zna na lampach. To dzięki niej mam moje zarąbiste gluty, więc Gumisia nie ściemniaj tutaj i doradzaj słonku :D

 

Swoją drogą, ja u dzieci w łazience planuję taki "kinkiet" jak ten aquaform raw ale mam ponad 2m nad lustrem, pan Jerzy wycenił mi to na 1000zł (jeden profil w całości) i się gryzę że to dużo, choć tutaj ceny aquaform są też zarąbiste

 

Słonko, świetny masz zlew :) mi chyba by brakowało mojej 0,5 komory ale myślę że mały ociekacz da radę

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj po jednym kolorowym odpadłam :bash: ;) A tu takie atrakcje mnie ominęły :rolleyes:

 

Lucka, jak to "pan Jerzy wycenił", a co on ma do wyceniania? Aquaformy sa po 580 zł... Hmmm... :confused:

 

Słonko, o ile aquaform idealnie pasuje nad okno w kuchni, o tyle nad stół to też myślę, że za surowo :yes: Już duuużo, duuużo lepszym wyborem wydaje mi się massive diony (trochę wychodzi, że swoje lobbuję, ale naprawdę baaardzo mi się podoba :yes:) Kolejny argument, że jest sporo tańszy (o połowę?) i jeszcze kolejny, że masz przecież nad stół spory wybór lamp, a chcesz się zamnknąć w jedynie jednej formie... Nie idź tą drogą :no: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello :) to co zaczynamy od kawki :)

http://www.chocolycafe.com/images/espresso.jpg

 

mam nadzieje, ze nikt kaca dzis nie ma :p ;) ciekawe u kogo nastepny weekend ;) :cool:

 

 

o wlasnie Lucka, tez mi sie wydaje, ze Gumiska mi tu sciemnia ;)

fajnie, ze zlew Ci sie podoba :) dzieki :) dla mnie jedna komora jest ok :) przez 10 lat mialam 2 komory, potem przesiadlam sie na jedna i myslalam, ze bedzie ciezko - ale jest ok :) wiec nastepny tez bedzie wystarczajacy, tym bardziej, ze komora jest duza i gleboka

 

Pesteczko oj papryczka paryczce nie rowna ;) wiem, cos o tym, bo w sezonie przygotowuje czesto cos miedzy ratatouille, a leczem i raz jest delikatnie ostre, a raz pali ;)

 

Asia i Ty tez mowisz, ze za surowo ?? a nam sie z M, tak spodobalo - moze fakt, ze jest czarna ......... hmmmm

massive tez ladny, ale moze cos czarnego poszukac ?

a co powiesz o tej (juz ja pokazywalam)

Monaco

http://img.bazarek.pl/185354/13221/3154149/18497565074f646973d278a.jpg

 

czy zostac przy krysztalkach ??

Kastberga

http://markslojd.pl/pub/en/uploadimages/kastberga.jpg

 

 

 

dzis chcemy podlaczyc zlew, baterie i moze pralke - ciekawe czy mamy wszystkie zlaczki, nyple i przejsciowki

w tym wszystkim denerwujace jest, ze jak sie chce cos podlaczyc to gwint z gwintem nie pasuje ;/ tak trudno robic wszystko standardowe ?? wrrr

pijemy kawe i zmykamy ;)

to pa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Lucka, jak to "pan Jerzy wycenił", a co on ma do wyceniania? Aquaformy sa po 580 zł... Hmmm... :confused:

 

 

asiazett, pan Jerzy to "mój" pan od oświetlenia, bardzo fajny i pomocny. Wycenił mi profil aluminiowy o szerokości 2,2 m, aluminiowy w kolorze grafitowym - na 950 zł brutto, wykonany przez firmę w której pracuje. W aquaform ten kinkiet ma maksymalnie 1,5 m....zaczęłam kombinować czy to nie wystarczy....cena tego duzego to ok. 750 zl, więc też niemało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko ja u Ciebie bym te kryształki chlebowe widziała - alem ja nie obiektywna bo je lubię ;-) ta lampa którą zamieściłaś jakaś taka dla mnie za surowa do Twojego wnętrza i jakaś taka "wąska"

 

U mnie wrzuciłam zdjęcie mojego zlewu z baterią pośrodku komory - zajrzyj i jak możesz popatrz na moją łazienkę - potrzebuję kinkietu nad lustro i lamp/kinkietów do przedpokoju. Może cos Ci się fajnego nasunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lucka:hug:-ale ja naprawdę nie jestem dobra w lampach-Bogu dzięki mam spoty na suficie i taka jestem kiepska ,że w całym domu identyczne-bo też poradzić sobie nie mogłam....A kable na wiszące nad sufitem z karton gipsu nadal schowane...

A co do Twoich glutków-ja je po prostu od efilo zerżnęłam tylko w tańszej opcji;)

 

słonko:hug:

A mnie się straszliwie te kryształki podobają;)-nie wiem czy do Ciebie bo ja kiepska jestem...:rolleyes:ale sa cudne:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...