Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Asiu, Catti, Chloe, Pesteczko - dziekuje :) :hug:

 

Asia nie moge z Twoich emotek ;)

 

posluchalam Was i zrobilam sobie wczoraj maly reset ;) poszlam do kosmetyczki i mam zrobione sliczne pazurki (na czerwono ;) nie za dlugie, w naturalnym ksztalcie i jestem zadowolona :)

zreszta byly w oplakanym stanie przez te porzadki, mimo, iz wiele prac robie w rekawiczkach (choc nie lubie)

 

wczoraj tez przyjechaly 2 miski wc z deskami i ostatnia brakujaca bateria do wanny u dzieci

niestety stoczylam batalie z kurierem, ktory nie chcial czekac az rozpakuje i sprawdze towar

jak mi powiedzial "pani, ja nie mam czasu, mi sie spieszy, nie bede czekal" i sie rzucal i wymadrzal, to podsunelam mu dlugopis i na odwrocie faktury kazalam napisac oswiadczenie, ze nie ma czas (i to co powiedzial) to sie zamknal i czekal

 

tyle rzeczy zamawiam przez neta (bo jak wiecie u mnie wybor minimalny a ceny duzo wyzsze) i szczerze powiem, ze jeszcze takiego furiata nie spotkalam

ja rozumiem, ze ma sporo do rozwiezienia itp, ale jesli byloby cos uszkodzone to bez niego nie spisze protokolu i firma nie uwzgledni zwrotu

znam regulamin sklepu i wiem, jak postepuja, a tu taki burak mi sie bedzie rzucal ;/

 

ale dobra, nie ma co ........ wczoraj wieczorem przy wielkiej lampie M instalowal wc w lazience ;)

dzisiaj drugi i mamy komplet ;)

 

i jeszcze cos do mnie "idzie" - wiec trzymajcie kciuki :) ale powiem, jak juz dotrze ;)

 

 

dziewczyny mam pytanko - jakich swiezych perfum uzywacie ?? moim numero uno jest D&G, ale chce cos innego

oczywiscie nie mam mozliwosci jechac teraz do perfumerii, a zamawiam od dawna w necie (oryginaly) i chcialam cos dzis zamowic, zanim mi sie rozejdzie na lampy :rolleyes:

mozecie polecic swoje typy ??

 

myslalam o tym - znacie ?? przyjemny ??

http://static.readyflowers.com/images/products3/large/09279635006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tego nie znam. ale miałam poprzedniego i bardzo bardzo.

 

natomiast przez ostatnie kilka dni przewęszyłam kilka nowości (braciszek będzie leciał przez wolnocłówkę, więc dostanie listę siostry. ukochana naj naj jest czarna coco, ale potrzebuję czegoś "na dzień"). zamówiłam sobie ck - downtown (trochę słodkie, ale bardzo bardzo świeże) i guerlain - la petite robe noir (jak się nim prysnęłam, to cały dzień chciałam tylko tą rękę wąchać - raczej zimowy jak to mówię, rozgrzewający, ale w wersji toaletowej - na dzień będzie super).

 

(ps. ja też kocham dg, fajny jest też desire the one (kurcze lubię te "czarne"...) choć końcówka jest pudrowa, za pudrowa jak dla mnie. jakbym miała bardzo pudrowe brać, to byłby victor & rolf - flowerbomb, bo jest chyba najbardziej oryginalny)

 

(bardzo spodobał mi się też ange ou demon - le secret i valentino - valentina assoluto, ale przyzwoitość nie pozwala zamówić ich wszystkich hehehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duś mialam kiedys victor&rolf, ale nie pamietam jaki (mial nietypowy dozownik ;) bardzo mi sie podobal

mnie w takie nowosci zaopatruje M, ale namierzylam w necie oryginaly i nawet na promie kupilismy kiedys drozej :(

 

ogolnie jestem fanka CK - bardzo lubie eternity i to lzejsze moment bardzo bardzo :) na zime mam obsesion night

armani di gio - cudo, ale wszyscy mowia, ze go nie czuc :(

 

lubie ogolnie lekki i kwiatowe, ale tez ciezsze, jednak nie pudrowe, bo mi sie slabo robi od zle dobranych perfumow

wiadomo, ze na kazdym inaczej pachnie, ale sa klasyki, ktore zwsze dobrze sie komponuja ;)

 

tym razem chce cos wybrac, czego jeszcze nie mialam

 

a co wiesz o CH 212 ??

http://i.iperfumy.pl/small/4/carolina-herrera/chr212w_aedt10-01__2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a miałaś coco noir?!

nie, nie mialam, ale juz po flakonie widze, ze to na specjalne okazje i to zapach z tych ciezszych, wiec musze powachac, nie odwaze sie tego w ciemno

 

widze, ze Ciebie ciagnie do czarnych ;) ja lubie jasno-niebieskie, jasno-rozowe, jasno-zolte

te kolory to nie przypadkowo, bo jednak jest to pewien klucz ;)

 

no nic, poszperam jeszcze, nie chce by sie skonczylo na tym, co znam ;) jak juz zamawiam, to kupuje min 2, bo sie bardziej oplaca (wiec nie celuje z najwyzszej polki ;) )

 

Asia to smigaj i pochwal sie co upolowalas :) kazdej z nas nalezy sie mala odskocznia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko,to ja może przypomnę The Truth Kleina?)

mialam :) bardzo ladny ale wg mnie bardzo ulotny :(

 

a co masz z Chloe (swoja droga nikc zobowiazuje ;) ? co mozesz mi polecic ??

a co z Dolce Vity ??

 

juz mi sie coraz bardziej klaruje, aczkolwie jest faza "chcialabym, ale sie boje" ;)

chce kupic 2 - pewnie jeden bedzie ze znanych mi i kiedys tam posiadanych, a drugi wybiore z Waszych propozycji - jakby co bedzie wyprzedaz ;)

ja moge nowego ciuszka nie kupic, wytrzymac w tym, co mam - ale bez perfumow nie potrafie zyc :):cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam Cie za slowo ;)

 

a zobacz jaka zakrecona jestem, ze tej Vity z Diorem nie polaczylam :oops::-P

ale to nic, powiedz mi czy bardzo ciezka ?? pudrowa ?? nie meczy ??

 

Duska no mow ;) nie krepuj sie ;) hihi

lubie te tematy ;)

 

Mnie nie męczy - jest bardziej waniliowo-korzenna niż pudrowa (a pudrowych właśnie nie lubię - chyba że się nie znam:yes:) Ale na pewno nie jest "trawiasta":rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja polecam "coco mademoiselle", mój ukochany zapach i jest uniwersalny. Na strefie wolnocłowej, płaciłam coś ok 68 € ma 50ml, a 100 ml kosztowało coś ok 90 € - tak więc duża oszczędność!

No to dla relaksu i odprężenia (cobyś Słoneczko wyluzowała ;-) )

http://imageshack.us/a/img191/8545/0hya.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...