Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej ;)

 

dziewczyny dziekuje Wam wszystkim za gratulacje, zyczenia i tyle cieplych slow :hug:

Ogromnie sie ciesze , ze zagladacie i wciaz kibicujecie :)

jestem tak wykonczona, ze nawet nie mam sily pisac wiele ..... Ale jeszcze troche :)

dzis dotarly lampy :) cudne sa :) podobaja mi sie wszystkie bez wyjatku :)

no moze jest jeden wyjatek - lampy, ktore beda w sypialni przy lozku - sa mega ale to mega eleganckie :) delikatne, a jednoczesnie takie "ach i och " ;)

 

wczoraj przykleilismy tapete w wiatrolapie i zawiesilismy lampe, a dzis coreczki pokoj zdobia juz kropki :) w realu tapety sa tysiac razy slicznejsze :)

 

na szybko zrobiona fotka dla Channel, bo chciala zobaczyc lustro :)

musze naladowac aparat i zrobie lepsze zdecia, ale poki co takie z ipada

 

dobranoc i jeszcze raz dziekuje :)

:bye:

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Slonko, ale u Ciebie ładnie :-) to są serio Twoje lustra?

czesc Moorela :) witam ;) chyba pierwszy raz u mnie :) zapraszam czesciej i dziekuje za pochwaly :)

lustro mam jedno duze w wiatrolapie

A zdjecia obrocone, bo cos mi ip okreca :( Przepraszam za to :(

zrobie dzis lub jutro lepsze i wkleje, bo tak sie zle oglada :(

no i ta lampa na podlodze :rolleyes:

 

Chloe dzieki :) dzis nie odpoczne, bo trzeba teraz u synka dokonczyc pokoj :)

ale to juz ze spokojem, z przerwami na kawe i odrobine tv :)

dzieki za troske :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dus chyba dzis faktycznie odpoczniemy, bo wlasnie rozmawialam z M i nie ma sil na kolejne tapetowanie

skonczymy wiec szafe u syna, moze jakies lampy zawisna :)

a potem relaks przy kawie, a wieczorem przy jakims filmie, choc nie wiem, co jest, bo mamy tylko pokojowe antenty poki co :)

 

Asia dziekuje :) skoro nie lubisz tapet, to tym bardziej doceniam komplement :) dziekuje ;)

Ja jestem tapeta zachwycona, pieknie sie mieni, a wieczorem, gdy sie swiatlo w krysztalkach odbija to juz w ogole klimatycznie jest :)

 

 

wczoraj odwiedzili nas tesciowie i zebralam komplementy za dopracowany i sliczny wiatrolap, piekne schody, okna i wiele wiele innych .....

za pokoje, lazienki, lampy i w ogole ladna baze, co w ustach mojej tesciowej brzmialo, ze hoho :rolleyes:

 

L

Dziewczyny gotujecie na indukcji ? Mialybyscie dla mnie jakies wskazowki, uwagi ? Inne niz ogolnie w necie ?

gazu jeszcze nie mam, wiec gotuje na jednej plycie, ale chyba nie umiem jej jeszcze wyczuc

np samo pogrzanie kielbaski czy jajecznica ? Ile to trwa ? Na ktorym stopniu robicie?

mam instrukcje, czytam, ale niewiele mi to daje

pomijam, ze mam tylko 1duzy i 2 male garnki, ktore dzialaja

macie jakas patelnie ? Nie przywiera ? Jak dlugo smazyc rybe ?

wszystkie rady mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko pięknie dziękuję za zdjęcia - możesz napisać jakie ma wymiary? tapeta jest piękna, może zafunduję sobie w sypialni cuś podobnego. Ja nie lubię tapet (skrzywienie bo blokach z wielkich płyt), ale ta mieniąca się jest super. Pasowałaby do mojej koncepcji sypialni.

Czekam na zdjęcia lamp i pokoików dzieci ;-)

 

Co do indukcji - ja swoją uwielbiam ;-) gotuje sie podobnie jak na gazie. Szybko można "zwiększyć" moc (podkręcić gaz) lub zmniejszyć moc (skręcić gaz). Jak gotuje się za mocno - dajesz mniejszą moc - jak za słabo - zwiększasz. Musisz "wyczuć" swoją płytę i garnki. Jak zależy mi na szybkim zagotowaniu np. wody na makaron to daję pełną moc (u mnie to 15), przy samym gotowaniu - np. ziemniaków to w zalezności od gara - tefal ustawiam ok.6-7, zepter - 3. Patelnię mam z tefala - dostosowaną na indukcje. Nic się nie przypala (ale myję ją ręcznie miękką stroną gąbki). Smażę rybę tak jak na "gazie", z tą różnicą że całe dno patelni ma taką samą temperaturę, a na gazie im bliżej środka tym goręcej. Fajne jest to że przy indukcji nie ma się w kuchni tego tłustego osadu jak przy kuchenkach gazowych, bardzo prosto się ją myje jest praktycznie bezproblemowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Słonko:)

 

Serdecznie gratuluję przeprowadzki:hug:

Dziękuję za propozycję pokazania wnętrz - jak się kiedyś "spotkamy" wirtualnie i obydwie będziemy miały czas to chętnie skorzystam - po tym co widuję kawałkami mam ogromny apetyt na więcej:yes:

 

I odpocznij, dobrze piszą dziewczyny. Bo cała radość z zamieszkania się rozmyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Channel ciesze sie, ze tapeta i Tobie sie podoba :) pomimo wspomnien z bloku ;)

jako dziecko mieszkalam w malym bloku, ale tapet nie mielismy ;) ale to bylo "dzieści" lat temu :rolleyes:

 

lustro ma wymiary 190x94 cm :)

 

dzieki za info w sprawie indukcji :) czyli rozne garnki roznie reaguja ??

 

Lukarna dziekuje :) no i jesli apetyt masz to wiesz ;) na mailu jakby co ;)

 

Asia tez mam boosta ...... i faktycznie woda chwila moment ;) ale reszta jeszcze dziwnie mi idzie ;) jajecznice to chyba najlepiej na gazie

ale dziekuje :) kazde uwagi sa cenne ;)

jaki czajnik polecacie ?? zwykly tani z all ? czy jakis "specjal" ??

 

 

biegna pomagac mezowi z szafa i tak na szybko fotki z komorki :)

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie!

Słonko, jak patrzę na Twój wiatrołap, to już widzę własny, bo jego lewa strona jest identyczna - wymiary, nawet naświetle po tej samej stronie:yes: Chciałam zrobić na całej długości ściany ławeczkę, a za nią wielkie lustro ale jak patrzę na Twój pomysł, to wcale nie wiem, czy nie chciałabym tak, jak Ty:D. BARDZO MI SIĘ PODOBA!

A lampka stojąca gdzie powędruje?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo, baaaa - pięknie. Kropeczki są swietne! Moja nastaka to już kropeczek nie chce ino jakieś nuty na ścianie ;-) muszę naklejki jej sprawić. Lampka do sypialni trafi?

 

Jajecznicę spokojnie da się zrobić, ja robię na połowie mocy kuchenki max 15 to 7-8 nastawiam ;-)

 

Czajnika jeszcze nie nabyłam, bo te co mi się podobają są strasznie drogie np. z alessi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...