Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

super, tapety prezentują się nieźle. kropki bezkonkurencyjne.

 

co do indukcji - moce to rzecz wyczucia. ale wtrące dwa słowa na temat czyszczenia - używam tych specjalistycznych preparatów do płyt inducyjnych dr beckmana i mr muscle (to 2 fajniejsze, łatwiej się poleruje) i powiem ci, że nic w kuchni nie czyści się tak prosto. są bardzo wydajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hej :)

 

dziekuje Wam wszystkim za mile slowa :) pozwolicie, ze odpisze wieczorem :)

teraz wrzuce nieco zdjec :) net mi ciagle zrywa i idzie to wszystko jak krew z nosa

wczoraj bylam u lekarza, bo po moim przeziebieniu wszystko wrocilo ze zdwojona sila ....... mam leki i musze duzo odpoczywac (mam to na pismie od lekarza ;) na rozpisce z lekami mi to podkreslil ;)

glowe mi rozsadza, wiec z pisaniem ciezko ........ ale pokaze jak to wyglada u nas 10 dni po przeprowadzce ;)

 

oczywiscie prosze nie zwracajcie uwagi na braki, czy niedociagniecia oraz na stare krzesla, ktore kiedys zastapia inne ;)

 

zapraszam do ogladania :)

 

zaczynamy od wiatrolapu (powtornie, ale tym razem innej jakosci ;)

 

 

 

 

szafa po drugiej stronie (na przeciwko pufy)

 

 

 

 

no i zawisla Monaco :)

 

 

 

 

 

 

 

 

lampa na parapecie jest tymczasowo, bo nie mam oswietlonego blatu

 

 

 

 

 

 

 

 

kanapy sa rozne, bo ektropa juz mielismy, a druga jest nowa (ta wieksza jest o niebo wygodniejsza od ektropa)

 

 

 

 

 

 

lampa poki co na toaletce, kiedys stanie na stoliku nocnym przy lozku (lampki sa 2)

 

 

zyrandol coreczki

 

 

 

 

lmpa kwiatek bedzie zawieszona na scianie nad komoda

 

 

u syna jeszcze najwiecej do zrobienia, ale szafa w ulubionym kolorze juz jest ;)

 

 

i regal

 

 

schody juz bez kartonow

 

 

 

edit:

zdjęcia przerzuciłam na 1 strone :)

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko, pięknie się robi http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/a040.gif

Widać już ducha tego domu:yes:

Zachwycam się wiatrołapem - jest śliczny! Tak samo lampy różniaste - ku mojemu zdziwieniu podoba mi się nawet ta nad stołem, choć głosowałam przeciw;). Podglądam też Twoje okna - u mnie ostateczna decyzja już jutro.

 

Czekam na więcej:D:D

 

...Aaa.. i okno nad schodami - teraz się cieszę, że też sobie zrobiłam, choć to niemały wydatek ale wygląda świetnie i pięknie doświetla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się cieszę ze trafiłam na fotki:) szybko tylko skrobnę ze jest przepięknie bo lecę po dzieciaki. czy mogłabym prosić namiar na lampę z kryształków?? Moja średnia marzy o takiej:) Wróce wieczorem jak mnie dopuszcza do kompa to się przyjrzę wszystkiemu dokładniej:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku mojemu zdziwieniu podoba mi się nawet ta nad stołem, choć głosowałam przeciw;).

to tym bardziej sie ciesze, ze lampa Ci sie podoba :)

dziekuje za mile slowa :) zdjec za duzo nie bedzie, lazienki juz pokazywalam, a w innych pomieszczeniach wciaz cos brakuje :rolleyes:

ciekawa jestem na jakie okna sie zdecydujesz ;)

 

Lukarna i ja sie ciesze, ze trafilas :) dziekuje za pochwale :) info o lampie wysle na priv :)

 

 

dorzucam jeszcze kilka zdjec, ktore opuscilam, jak mi sie tak dlugo ladowaly fotki .....

a w ogole to nie wiem, dlaczego sie takie male laduja, choc u mnie sa w dosc duzej rozdzielczosci :( ograniczenia forum ??

 

wiatrolap ponownie ;) moje ulubione ujecie ;)

http://imageshack.us/a/img824/7272/0zek.jpg

 

niewielka lampa w dolnym wc

http://imageshack.us/a/img811/3503/3uk3.jpg

 

krysztalki z bliska ;) pewnie wiecie od jakiej lampy ;)

http://imageshack.us/a/img36/8952/9r.jpg

 

biurko coreczki :) obiecalam chyba Duśce, ze pokaze te nogi ;)

http://imageshack.us/a/img5/1813/m36y.jpg

 

http://imageshack.us/a/img30/8818/wu16.jpg

 

http://imageshack.us/a/img268/1818/qkw1.jpg

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie!

Słonko, jak patrzę na Twój wiatrołap, to już widzę własny, bo jego lewa strona jest identyczna - wymiary, nawet naświetle po tej samej stronie:yes: Chciałam zrobić na całej długości ściany ławeczkę, a za nią wielkie lustro ale jak patrzę na Twój pomysł, to wcale nie wiem, czy nie chciałabym tak, jak Ty:D. BARDZO MI SIĘ PODOBA!

A lampka stojąca gdzie powędruje?:)

Chloe milo mi, ze moj wiatrolap Ci sie podoba i Cie nieco inspiruje do innych niz planowane rozwiazania :)

jesli chodzi o naswietla to ja mam po obu stronach :)

lampa oczywiscie do sypialni przy lozku ;)

Noooo, baaaa - pięknie. Kropeczki są swietne! Moja nastaka to już kropeczek nie chce ino jakieś nuty na ścianie ;-) muszę naklejki jej sprawić. Lampka do sypialni trafi?

 

Jajecznicę spokojnie da się zrobić, ja robię na połowie mocy kuchenki max 15 to 7-8 nastawiam ;-)

 

Czajnika jeszcze nie nabyłam, bo te co mi się podobają są strasznie drogie np. z alessi

Channel kropeczki dla starszej dziewczyny tez moga byc ;) ale jesli Twoja corka chce cos innego to polecam przejrzec strone, gdzie ja kupowalam, bo np dla syna mam swietna tapete (niestety nie mamy czasu jej przykleic, wieczorami jest zbyt ciemno na takie prace)

Moja indukcja ma nizszy zakres (chyba do 9). Dzieki za info odnosnie czajnika - obejrze sobie, co to za cudo ;) chyba, ze szybciej Ty mi podeslesz jakiegos linka :) z gory dziekuje :)

 

No pierwszy, pierwszy, ale my się mijamy często po zaprzyjaznionych watkach nie wiem dlaczego wcześniej nie odwiedzilam, już dodalam do ulubionych, będę zaglądać :-)

Moorela to tym bardziej milo mi, ze zagladasz :) szybko odwiedzilam Twoj watek i masz piekny dom :) gratuluje :) !!!!

 

super, tapety prezentują się nieźle. kropki bezkonkurencyjne.

 

co do indukcji - moce to rzecz wyczucia. ale wtrące dwa słowa na temat czyszczenia - używam tych specjalistycznych preparatów do płyt inducyjnych dr beckmana i mr muscle (to 2 fajniejsze, łatwiej się poleruje) i powiem ci, że nic w kuchni nie czyści się tak prosto. są bardzo wydajne

Duśka to mowisz, ze kropeczki naj ? :) dzieki :)

preparaty do czyszczenia sobie zapisuje :) na szmatke nakladasz czy na recznik papierowy ??

jak pięknie!!!

cudnie wyszła tapeta w wiatrołapie :)

i w ogóle nie dziwię się komplementom teściowej ;)

teściowa też człowiek :D

Catti dziekuje :) a komplementy tesciowej to nie takie chop siup jakby sie moglo wydawac ;)

 

pozdrawiam i zachecam do ogladania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem wcześniej niż myślałam. Najmłodszy zaniemógł więc szybko zlądowaliśmy do domu:/ Obejrzałam sobie wszytsko na spokojnie i powiem tak: mogłabym zamieszkać w Twoim domu od zaraz:) (jedynie kuchnię musze mieć zamkniętą;) ) Wszystko pięknie dopasowane, takie spójne... A wiatrołap pierwsza klasa! naprawdę reprezentacyjne pomieszczenie na wejściu. Gratuluję! a łazienki pokazywałaś u siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko :hug::hug::hug::hug:

dawno mnie u Ciebie nie było - a Ty juz na swoim:wave::wave::wave::wave:

pieknie masz, lecę pooglądać wszystko, bo w oczy mi sie wiatrołap rzucił - bardzo elegancki i sliczny:)

ciesze sie, że już u siebie jestes nareszcie - duzo radości, słonka i szczęścia w Nowym Domku:hug::hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej :)

gdzies sie slonce przebija :) mnie wciaz glowa boli :( jakis koszmar ........ kaszle juz mnie ........ na szczescie ......

 

 

Obejrzałam sobie wszytsko na spokojnie i powiem tak: mogłabym zamieszkać w Twoim domu od zaraz:) (jedynie kuchnię musze mieć zamkniętą;) ) Wszystko pięknie dopasowane, takie spójne... A wiatrołap pierwsza klasa! naprawdę reprezentacyjne pomieszczenie na wejściu. Gratuluję! a łazienki pokazywałaś u siebie?

Lukarna to dla mnie ogromny komplement :) dziekuje :) fakt, ze piszesz, iz moglabys u mnie za mieszkac to balsam na moja dusze :)

wiatrolap mial wlasnie taki byc :) o tym marzylam, by byl efektowny, uporzadkowany i czysty !!!! nie wiem, czy zycie tego nie zweryfikuje

lazienki pokazywalam, zdjec nie ma, ale jesli chcesz zobaczyc to daj znac ;) tam sie w sumie nic nie zmienilo (oprocz sporej ilosci kosmetykow i recznikow ;)

zdrowka dla malucha !!!

 

jaki porządek! po przeprowadzce!? burdel powinnaś mieć!

 

Prawda, Slonko chyba jedzie na szmacie 24h na dobę ;-)

eeee no nie smiejcie sie :p porzadek jest, ale wcale na szmacie nie jezdze :p

wczoraj wlasnie mialam z mopem pobiegac, ale tylko zamiatalam (bo wciaz jakis piasek, pyl itp - tez tak mialyscie po przeprowadzce ?? nie wiem skad to sie bierze) .......... na czyszczenie na mokro nie mialam sily

a caly balagan jest w pralni i gabinecie, gdzie jest wszystko co potrzebne i mniej potrzebne ......... niestety przez to gabinet wcale nie przypomina pomieszczenia jakim ma byc :( przez co M chodzi nerwowy, bo nie ma gdzie popracowac :( wieczorem to juz nie da sie nic zrobic :( ani lampy zawiesic, ani reszty mebli ustawic czy posprzatac :(

wiec kartony sa i balagan - uwierzcie mi, nie mam tak idealnie jakbym chciala :(

 

ale moze Wam sie nie podoba i dlatego skupilyscie sie na braku kartonow ?? :(

 

Slonko gdzie kupilas karnisz?

karnisze sa z Ikei, kupilam od razu 5, bo sa regulowane i pasuja mi do wielu okien

http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/froehlich/c040.gif

Słonko, nie zapomnij o chwili dla siebie:)

eee Ty tez sie smiejesz :( buuuuuuu :(

nie zapominam, poszlam do fryzjera, do lekarza - trzeba bylo zadbac o siebie

dzieki za troske :hug:

 

pięknie!!

wiem, wiem.... powtarzam się :)

 

zazdroszczę wam tych nowych domów, prostych ścian i przestrzeni :yes:

bardzo mi się podoba :)

Catti dziekuje :) mozesz sie powtarzac :) tak mi mow, tak mi dobrze ;)

ale chwila chwila - przeciez Ty mieszkasz w domu prawda ??

upiekszasz sobie i jest bardzo ladnie :)

 

Słoneczko. Czy ja już mówiłam, że jest pięknie? Monaco wygląda dokładnie tak jak sobie go tam widziałam PERFEKCYJNIE! :yes:

 

Odwalasz kawał dobrej roboty! Gratuluję http://emotikona.pl/emotikony/pic/2puchar.gif :hug:

Asia dziekuje :) Monaco wpasowala sie idealnie :) a jak z wysokoscia ?? chyba dobrze wisi co ??

 

i pamiętaj, że masz to na kwicie! od lekarza! :)

tak tak, pamietam :) pilnuj mnie, pilnuj ;)

 

Słoneczko :hug::hug::hug::hug:

dawno mnie u Ciebie nie było - a Ty juz na swoim:wave::wave::wave::wave:

pieknie masz, lecę pooglądać wszystko, bo w oczy mi sie wiatrołap rzucił - bardzo elegancki i sliczny:)

ciesze sie, że już u siebie jestes nareszcie - duzo radości, słonka i szczęścia w Nowym Domku:hug::hug::hug:

Amglad ciesze sie, ze zajrzalas :) dziekuje Ci bardzo za tyle cieplych slow i zyczenia :)

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ładnie u Ciebie;) jak na chwilę po przeprowadzce o jest rewelacja , chciała bym aby kieds u mnie tez tak było.

Wiatrołap wyszedl bardzo fajnie, mimo że nie jestem fanka kryształkowych lamp ta wygląda super w tym miejscu. Bardzo mi się podoba :rolleyes:

Kuchnia nadal rewelacja, i szary KA ładnie się prezentuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny chcialam Wam podziekowac :) za to, ze jestescie :) ze doradzalyscie mi i nadal doradzacie !!!

za kazda Wasza opinie, za glosy na "nie" i glosy na "tak"

za pochwaly, ale tez za krytyke

za wszelkie uwagi, za poddanie w watpliwosc niektorych moich wyborow

za dzielenie ze mna radosci i smutkow

za to, ze wciaz macie dla mnie czas :)

za szczerosc, za kazde dobre slowo i za cieplo i za wszystko czego nie wymienilam

DZIEKUJE :)

 

i mam nadzieje, ze jeszcze nie raz mi pomozecie :) bo troche zakupow jeszcze przede mna ;)

 

sciskam Was wszystkie i ciesze sie, ze jestescie :)

 

czestujcie sie i smacznego :)

 

http://images.fineartamerica.com/images-medium-large/coffee-and-chocolates-frank-lee.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

eee Ty tez sie smiejesz :( buuuuuuu :(

nie zapominam, poszlam do fryzjera, do lekarza - trzeba bylo zadbac o siebie

dzieki za troske :hug:

 

A śmieję się;) Co gorsza wyobrażam sobie siebie w tej roli za jakiś rok z hakiem ale to jeszcze tyle czasu, ze mnie to nie przeraża;)

 

Wciągnęłam czekoladkę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wciaz jakis piasek, pyl itp - tez tak mialyscie po przeprowadzce ?? nie wiem skad to sie bierze

 

No po zasiedleniu zawsze tak jest - "kurz i pył po bitwie opada" ;). Ja miałam wejście do domu prosto z "piaskownicy" przed domem, więc wiatrołap też się stał piaskownicą :/ Ale spoko, w końcu sie wszystko unormuje :yes:

 

kartony sa i balagan - uwierzcie mi, nie mam tak idealnie jakbym chciala :(

 

 

No tak, to od razu Ci powiem wprost - albo w tej kwestii wyluzujesz, albo zwariujesz. Obstawiam, że nigdy nie osiągniesz ideału, bo się przy takiej powierchni nie da być wszędzie jednocześnie. Czil aucik :cool: http://emotikona.pl/emotikony/pic/0slonce.gif

 

 

ale moze Wam sie nie podoba i dlatego skupilyscie sie na braku kartonow ?? :(

 

(...)

 

eee Ty tez sie smiejesz :( buuuuuuu :(

 

No teraz to się już zaczynam o Ciebie martwić. Albo kokietujesz, albo masz kłopoty z postrzeganiam :confused:

 

PIEKNIE JEST! Jesteśmy zachwycone przecież, że tak świetnie to ogarnęłaś i dizajnersko i organizacyjnie! Powinnaś być dumna. I tym bardziej dać sobie więcej luzu. Ja się rozpakowywałam kilka miesięcy. A i tak dopiero kilka dni temu zrobiłam porządek z ozdobami świątecznymi, z resztą i tak chyba nie do końca, bo kartony jeszcze nie trafiły na miejsce ;)

 

Asia dziekuje :) Monaco wpasowala sie idealnie :) a jak z wysokoscia ?? chyba dobrze wisi co ??

 

 

Chyba dobrze. Tzn. wizualnie to bardzo dobrze:yes:, a co do wytycznych to jakoś to się głowami osób siedzących przy stole mierzy ;) ale ja się nie znam, bo mój coral wciąż tuż pod sufitem wisi, hehe :rolleyes: więc specjalistką nie jestem :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...