Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

Chloe no to za rok bedziemy Ciebie wspierac wsrod kartonow ;)

i czestuj sie czestuj :) co prawda nie wlasnej roboty, bo kupne (z netu ;) ) ale na zdrowie :)

 

Iza fajnie, ze sie odezwalas i juz nie z ukrycia ;) ciesze sie, ze i Tobie sie podoba :) wybralas juz tapete ?? dobrze pamietam, ze szukalas drzew ??

moja coreczka ma 5 lat i ma na imie Patrycja :) Twoja ma sliczne imie :) a piszac Duśka chodzilo mi o forumowa Duś, bo jej obiecalam pokazac blat z nogami w 2 rodzajach ;)

No po zasiedleniu zawsze tak jest - "kurz i pył po bitwie opada" ;). Ja miałam wejście do domu prosto z "piaskownicy" przed domem, więc wiatrołap też się stał piaskownicą :/ Ale spoko, w końcu sie wszystko unormuje :yes:

mam taka nadzieje, bo dzieci, zwlaszcza mlodsza, ciagle na podlodze sie bawi :rolleyes:

a jak juz chodzimy boso, to ciagle cos czuje pod stopami, wiec chociaz podlogi trzeba czesto czyscic

 

No tak, to od razu Ci powiem wprost - albo w tej kwestii wyluzujesz, albo zwariujesz. Obstawiam, że nigdy nie osiągniesz ideału, bo się przy takiej powierchni nie da być wszędzie jednocześnie. Czil aucik :cool: http://emotikona.pl/emotikony/pic/0slonce.gif

dziekuje Ci za te slowa !!! :) pisze powaznie

bo ja juz wariuje ........... zawsze od siebie za duzo wymagalam i wymagam i potem to sie przeklada na innych :(

ale to dzieki/przez mame ........ ona jest zawsze perfekcyjna, zawsze ma porzadek, wszystko zorganizowane, kulinarnie tez jest moim wzorem

niestety czesto wlasnie jej krytyka zle sie na mnie odbija .......... moze nie chce zle, ale czesto slyszalam, ze mam balagan, cos nie powinno tu lezec itp

mielismy ciasno i trudno bylo utrzymac porzadek

mam nadzieje, ze tutaj bedzie mi latwiej i chyba faktycznie musze wyluzowac, bo szkoda zdrowia, a przeciez mam sie cieszyc tym co mam, a nie zadreczac, ze cos jest nie posprzatane czy nie umyte :(

 

 

No teraz to się już zaczynam o Ciebie martwić. Albo kokietujesz, albo masz kłopoty z postrzeganiam :confused:

ani jedno, ani drugie .......... ot taka niedowartosciowana chyba jestem (wiecznie krytykowana)........ ale obiecuje, ze sie poprawie

bo tyle dobrego piszecie, ze bede sobie to czytac w chwilach zwatpienia i sie podnosic na duchu :)

 

PIEKNIE JEST! Jesteśmy zachwycone przecież, że tak świetnie to ogarnęłaś i dizajnersko i organizacyjnie! Powinnaś być dumna.

 

a wiesz - jestem dumna :) i chyba musze sobie to sama glosno mowic, by w koncu w to uwierzyc i sama siebie docenic !

dziekuje raz jeszcze :) jestes takim moim dobrym duszkiem :) Ty i wszystkie dziewczyny, ktore mnie odwiedzaja :hug::hug::hug:

 

Chyba dobrze. Tzn. wizualnie to bardzo dobrze:yes:, a co do wytycznych to jakoś to się głowami osób siedzących przy stole mierzy ;)

no troche przeszkadza, jak ktos chce cos siegnac co jest dalej na stole

wiec nie wiem, czy ja podniesc ?? wiuzalnie pasuje, jak sie siedzi tez jest ok, ale jak sie ktos uniesie by siegnac cos dalej, to dotknie lampy, nie ma sily .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak ładnie u Ciebie;) jak na chwilę po przeprowadzce o jest rewelacja , chciała bym aby kieds u mnie tez tak było.

dziekuje bardzo :) u Ciebie tez bedzie, zobaczysz :) czy u siebie juz jakis termin koncowy masz ustalony ??

Wiatrołap wyszedl bardzo fajnie, mimo że nie jestem fanka kryształkowych lamp ta wygląda super w tym miejscu. Bardzo mi się podoba :rolleyes:

ciesze sie, ze Ci sie podoba :) tym bardziej milo uslyszec pochwaly, jesli nie jestes wielbicielka krysztalkow :)

 

Kuchnia nadal rewelacja, i szary KA ładnie się prezentuje ;)

i jeszcze raz dziekuje :) mialam wrazenie, ze KA zlał sie z reszta ;) ale to nic ;)

z kuchni jestem bardzo zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaał Gratuluję przeprowadzki :)

:wave::wave::wave:

 

Wnętrza suuuuper.. Bardzo mi się podoba ten żyrandol w wiatrołapie.. i te inne kryształki... jak to ja sroka, która się nie zna...

Pokoiki dzieciaków super :)

Salon i kuchnia bomba...

A na indukcji gotuje się świetnie, .... a po ponad 3 lata użytkowania.. nie zamieniłabym chyba na gaz... no i jeszcze .. nie mam do dziś czajnika na indukcje,... mam zwykły najzwyklejszy biały elektryczny w rogu.. i też dobrze wodę gotuje na herbatę..;)

 

ps priva odczytałam, ale jestem od ponad 4 tyg w szpitalu na rehabilitacji, wychodzę w poniedziałek , a pan do pracy przychodzi we wtorek jak się nic nie zmieniło... no i dylematów mam duuużo... bardzo dużo.,.. jakie lampy przy lustrze, jakie lustra, jaki grafiki czy fototapety, gdzie je znaleźć... ale to będę szukała chyba jak skończy pan działać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nadal szukam tapety do wiatrołapu... i nie znalazłam nadal,ale jak zobaczyłam Twoją w Twoim wiatrołapie to mnie zatkało ;) Piękna po prostu !Ja mam pomalowane na jaśniutki szary,podobnie jak u Ciebie.Myślałam o tej tapecie w "brzozy",ale bałam się,że nie zgra się z tą szarością....Dlatego szybciutko poproszę o linka do tej tapetki:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe no to za rok bedziemy Ciebie wspierac wsrod kartonow ;)

i czestuj sie czestuj :) co prawda nie wlasnej roboty, bo kupne (z netu ;) ) ale na zdrowie :)

 

 

A dziękuję, jak na kupne są całekiem niezłe;)

 

 

dziekuje Ci za te slowa !!! :) pisze powaznie

bo ja juz wariuje ........... zawsze od siebie za duzo wymagalam i wymagam i potem to sie przeklada na innych :(

ale to dzieki/przez mame ........ ona jest zawsze perfekcyjna, zawsze ma porzadek, wszystko zorganizowane, kulinarnie tez jest moim wzorem

niestety czesto wlasnie jej krytyka zle sie na mnie odbija .......... moze nie chce zle, ale czesto slyszalam, ze mam balagan, cos nie powinno tu lezec itp

mielismy ciasno i trudno bylo utrzymac porzadek

mam nadzieje, ze tutaj bedzie mi latwiej i chyba faktycznie musze wyluzowac, bo szkoda zdrowia, a przeciez mam sie cieszyc tym co mam, a nie zadreczac, ze cos jest nie posprzatane czy nie umyte :(

 

 

 

ani jedno, ani drugie .......... ot taka niedowartosciowana chyba jestem (wiecznie krytykowana)........ ale obiecuje, ze sie poprawie

bo tyle dobrego piszecie, ze bede sobie to czytac w chwilach zwatpienia i sie podnosic na duchu :)

 

 

 

a wiesz - jestem dumna :) i chyba musze sobie to sama glosno mowic, by w koncu w to uwierzyc i sama siebie docenic !

dziekuje raz jeszcze :) jestes takim moim dobrym duszkiem :) Ty i wszystkie dziewczyny, ktore mnie odwiedzaja :hug::hug::hug:

 

Jeszcze słówko chciałam napisać - taka perfekcyjna mama to duże wyzwanie dla dzieci - kiedyś znajoma pani psycholog powiedziała mi, że dzieci perfekcjonistek mają przechlapane, bo nigdy ( w ich oczach) nie dorównają rodzicom). Bardzo wzięłam sobie to do serca i staram się, żeby moje dziecko nie widziało tych moich zapędów, bo po co mu zaniżone poczucie wartości już na starcie?

Także kobieto kawa, ciastko - a jak Ci ktoś wygarnie 2 gramy kurzu na podłodze, to ciesz się, że to dla zdrowia psychicznego Twojej rodziny. Setki kobiet i tak zazdroszczą Ci takiej mobilizacji do pracy:yes::hug:

 

A domek jest piękny, czysty i uporządkowany - jak na rodzinę, która właśnie się wprowadziła, to wręcz perfekcyjnie posprzątany!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaaał Gratuluję przeprowadzki :)

:wave::wave::wave:

.

dziekuje bardzo :) o matko ile pochwal mi tu napisalas :) az sie zarumienilam :) bardzo sie ciesze, bo to oznacza, ze moja praca dala efekty :)

a czajnik elektryczny nie zuzywa wiecej energii przez to, ze dluzej trzeba gotowac ??

bo ja juz tak przeliczam i nie wiem, co lepsze ......... teraz tez mam taki zwykly elektryczny ..... ale wydaje mi sie, ze to pozeracz

 

Arnika mam nadzieje, ze reha pomoglo :) i trzymam kciuki za lazienke :) !!! jakbym byla potrzebna, to wiesz, gdzie mnie znalezc ;)

 

kiedyś znajoma pani psycholog powiedziała mi, że dzieci perfekcjonistek mają przechlapane, bo nigdy ( w ich oczach) nie dorównają rodzicom).

wiesz, w tym jest duzo prawdy ........ ale moja Mama to naprawde dobry czlowiek ...... ona sama tak zostala wychowana, jest bardzo pracowita i wszystko co ma osiagnela wlasna praca .......... mysle, ze wg niej robi dobrze, bo chce mnie stworzyc silna i zaradna ....... ale niestety zbyt perfekcyjna ...... ja taka nie bede ........ i chyba nie chce ........ nie ponoszac taka cene ........

 

A domek jest piękny, czysty i uporządkowany - jak na rodzinę, która właśnie się wprowadziła, to wręcz perfekcyjnie posprzątany!

:hug:

 

Słonko, bardzo Cię przepraszam - nie widziałam rano Twojego wpisu u mnie:hug:

Lukarna nie przepraszaj, nic sie nie stalo

trzymaj sie i trzmam kciuki za wszystkie rozmowy i decyzje :) !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko... nie wiem czy pożera więcej prądu.. czy nie... bo.. mam to w nosie.. indukcja też ileś tam pożera... chodziło mi o to, że czajnik stoi w kąciku i nie "zagraca" indukcji..... Tylko ile to razy dziennie gotujesz wodę? kilka razy w ciągu dnia... u mnie cały czas na okrągło za to ekspres pracuje ..... i pewnie zjada najwięcej prądu.. ale mam to w nosie, bo dobrą kawkę lubię... natomiast mamy same żarówki energooszczędne i ledy... więc bilans się wyrównuje.. trzeba mieć jakieś zboczenie i kawę pić;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukarna poszlo :)

 

Arnika no wlasnie - indukcja tez pobiera ........ kojarze, ze ktos gdzies na FM przeliczal zuzycie ......... ale ja sie w to nie bawie ..... wiec chyba zostane przy tym czajniku co do tej pory ..... jest tez jakis plus, ze na wyspie bedzie porzadek ;) no i bede spokojna, gdy syn robi sobie herbate - na indukcji czy gazie juz nie bardzo :(

kawe z ekspresu tez lubie :) i chyba jest nawet oszczedniejszy niz czajnik, bo mam sklonnosc do wstawiania wiecej wody, a ekpres podrzewa tyle ile trzeba ;)

 

Duśka zatem dobranoc :) mam nadzieje, ze sie jutro pojawisz wyspana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Słonko :D

 

Zdaje się że jestem u Ciebie pierwszy raz :rolleyes: Bardzo mi się podobają Twoje wnętrza :jawdrop:

 

Jeśli chodzi o ogród to doskonale Cię rozumiem :p bo przechodziłam stosunkowo niedawno przez to samo (byłam załamana pobojowiskiem wokół domu). Trochę to trwało ale w końcu uzmysłowiłam sobie, że da się wszystkiego przeskoczyć :rolleyes:

 

Z natury jestem osobą która lubi mieć wszystko na JUŻ i bez dyskusji :lol2: więc tym bardziej było mi trudno ;)

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, oj... co ja czytam???

 

bo ja juz wariuje ........... zawsze od siebie za duzo wymagalam i wymagam i potem to sie przeklada na innych :(

ale to dzieki/przez mame ........ ona jest zawsze perfekcyjna, zawsze ma porzadek, wszystko zorganizowane, kulinarnie tez jest moim wzorem

niestety czesto wlasnie jej krytyka zle sie na mnie odbija .......... moze nie chce zle, ale czesto slyszalam, ze mam balagan, cos nie powinno tu lezec itp

mielismy ciasno i trudno bylo utrzymac porzadek

mam nadzieje, ze tutaj bedzie mi latwiej i chyba faktycznie musze wyluzowac, bo szkoda zdrowia, a przeciez mam sie cieszyc tym co mam, a nie zadreczac, ze cos jest nie posprzatane czy nie umyte :(

 

sama jestem córką perfekcyjnej matki, też często upominaną, żeby nie powiedzieć krytykowaną ... kiedyś ;)

ale jestem już duża.... żeby nie powiedzieć stara :cool: i dawno dałam sobie z tym radę :)

dom to niekończąca się historia... jak się uprzesz, to możesz 24 godz. ze szmatą latać, a i tak w twojej głowie będzie siedzieć kąt, który cię nie zadowala...

tylko w imię czego??

to tylko dom... pewnie, że ma być porządek i czysto.... ale żeby w każdej chwili???

są rzeczy ważne i ważniejsze... pamiętam jak kiedyś mama wpadła.. a my z dzieciakami na podłodze wśród klocków lego... bajzel na kołach, odkurzacz w rogu... i ta jej mina :cool: .... a my szczęśliwi, że nie musimy sprzątać :rotfl:

 

już dawno wiszą u mnie dwa napisy:

 

 

" Mój dom lśnił czystością w ubiegłym tygodniu. Szkoda, że to przegapiliście"

 

 

"Tylko jedno z nas może wyglądać dobrze - albo ja, albo mój dom"

 

 

nie kupiłam ich dla kogoś... kupiłam je dla siebie :yes::yes:

 

masz piękny dom!!!

pokochaj go... nie musi być doskonały ;)

:hug:

 

ps. mój ma krzywe ściany :p

Edytowane przez Catti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catti pokaż te napisy, bo normalnie nie wierzę :)

 

to magnesy na lodówkę :D

u mnie wiszą na pochłaniaczu.... kupione w em-piku

coś w tym stylu:

 

http://podarunkowo.pl/306-1056-large/magnes-na-lodowke-jesli-brudna-kuchnia.jpg

 

jest tego mnóstwo... każdy znajdzie coś dla siebie

ale gdybyście wtedy widziały minę mojego męża??? :cool: (któremu się wydawało, że tylko kobieta jest w domu od zapylania na szmacie :cool: )

bezcenna :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Asia. Nie lubię sprzątać od 30 lat... ;)

 

Catti - pokaż napisy, pokaż :popcorn:

 

Edit: O już pokazałaś :p

 

A wiecie, że podobno na fejsie jest taka stronka "***ujowa Pani Domu" i tam wszyscy wrzucają co im w tym zakresie nie wychodzi. Ja wczoraj przy pierwszym zdjęciu umarłam i już nie wstałam https://www.facebook.com/ChujowaPaniDomu Zobaczcie sobie kopiec kreta. http://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiech2.gif

 

My rozważamy poważnie zakup koszulek...

 

p.s. jak znacie stronkę, to sorry. Ja nie mam facebooka to nie jestem oblatana w temacie, ale jak mi wczoraj mój Daro pokazał to po prostu zgon :rotfl:

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niiieee noooo ... Słonko.... poszalałaś!!! :lol2: :lol2: :lol2:

 

Gratuluję przeprowadzki!!!:wave:

 

Mam prośbę... zbierz wszystkie najlepsze zdjęcia "do kupy" i wrzuć na pierwszą stronę... będzie pięknie i czytelnie... echh... zazdroszczę przeprowadzki do tak dopieszczonego domku...:cool::yes::cool:.

 

Pięknie i konsekwentnie...:cool::yes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Słonko :D

 

Zdaje się że jestem u Ciebie pierwszy raz :rolleyes: Bardzo mi się podobają Twoje wnętrza :jawdrop:

witam :) pierwszy, ale mam nadzieje, ze bedziesz do mnie zagladac czesciej :)

widujemy sie za to w innych watkach :)

ogromnie sie ciesze, ze Ci sie podoba :) dziekuje :)

 

Jeśli chodzi o ogród to doskonale Cię rozumiem :p bo przechodziłam stosunkowo niedawno przez to samo (byłam załamana pobojowiskiem wokół domu). Trochę to trwało ale w końcu uzmysłowiłam sobie, że da się wszystkiego przeskoczyć :rolleyes:

wiesz, ja zdaje sobie sprawe, ze piekny ogrod nie powstanie w jeden rok ....... ale jakos tak bym juz chciala miec wokol domu slicznie ........

 

Z natury jestem osobą która lubi mieć wszystko na JUŻ i bez dyskusji :lol2: więc tym bardziej było mi trudno ;)

no tak ......... skad ja to znam ........

 

sama jestem córką perfekcyjnej matki, też często upominaną, żeby nie powiedzieć krytykowaną ... kiedyś ;)

nooo to jest nas wiecej :) moze nasze mamy to to samo pokolenie ?? ;)

 

to tylko dom... pewnie, że ma być porządek i czysto.... ale żeby w każdej chwili???

zgadzam sie z Toba ......... ale inni maja odmienne zdanie ....... i tez musze sobie z tym poradzic

"Tylko jedno z nas może wyglądać dobrze - albo ja, albo mój dom"

oooo ten musze sobie wydrukowac i w ramke wlozyc :) fajny pomysl z napisami :)

a z klockami swietne :)

 

 

masz piękny dom!!!

pokochaj go... nie musi być doskonały ;)

:hug:

dziekuje :) i takze za to co napisalas !!!

nie potrzebuje przeciez doskonalosci - potrzebuje domu - cieplego i radosnego :) i taki staram sie tworzyc

 

pozdrawiam, córka kolejnej perfekcyjnej... ;)

no prosze jak nas duzo :) i jak dajesz rade ?

Ja wczoraj przy pierwszym zdjęciu umarłam i już nie wstałam https://www.facebook.com/ChujowaPaniDomu Zobaczcie sobie kopiec kreta. http://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiech2.gif

 

My rozważamy poważnie zakup koszulek...

 

p.s. jak znacie stronkę, to sorry. Ja nie mam facebooka to nie jestem oblatana w temacie, ale jak mi wczoraj mój Daro pokazał to po prostu zgon :rotfl:

tez nie mam FB, bo nie chce :p ale stronka fajna i dzieki za pokazanie i rozbawienie ;)

Niiieee noooo ... Słonko.... poszalałaś!!! :lol2: :lol2: :lol2:

 

Gratuluję przeprowadzki!!!:wave:

dziekuje ogromnie i ciesze sie, ze zajrzalas :)

mowisz, ze poszalalam ? ;)

Mam prośbę... zbierz wszystkie najlepsze zdjęcia "do kupy" i wrzuć na pierwszą stronę... będzie pięknie i czytelnie... echh...

hmmm .......... musze sie zastanowic, bo ja tak z tym upublicznianiem to srednio ......... ale moze faktycznie wybiore cos fajnego, moze wykadruje tylko pewne elementy ;) zobacze ;)

zazdroszczę przeprowadzki do tak dopieszczonego domku...:cool::yes::cool:.

 

Pięknie i konsekwentnie...:cool::yes::cool:

Rasiu z Twoich ust kolejny komplement to miod na moje serce :)

dziekuje :)

 

 

jeszcze raz napisze

FAJNIE, ZE JESTESCIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...