Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

naliczylam, ze mam 22 szt nowych lamp w tym domu i jeszcze kilka mi brakuje :rolleyes: Niezle co ?? :rolleyes:

 

 

Ivy a wyobraz sobie, ze jeszcze 9 lamp mi brakuje :rolleyes:

 

 

Ciesze sie, ze kotek Wam sie podoba, ael poki co sporo mi psoci ...... a slyszalam, ze te koty sa takie spokojne ......:rolleyes: slodka jest jak spi, ale jak szaleje to nie mam do niej sily ........ no maly urwis mi sie trafil ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam zobaczyć lampy, a spotkałam uroczego kotka :D.

Cudny :). Nie znam się zupełnie na charakterach kotów, więc nie wiem czy z wiekiem jest szansa, że przestanie psosić :). Popytaj Pestkę :)

 

Pytałam u mnie o wannę - jesteś zadowolona z aurory? I pokaż zdjęcia łazienki do której szukasz lampy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesłodka Kicia!!! Nie martw się, uspokoi się. Nasz brytek robił w nocy to samo o czym piszesz, ale wyrósł z tego już dawno.. niestety ;). Teraz nam brakuje budzenia miękką łapką w nos :) Baaardzo rzadko zdarzają mu się jakiekolwiek nocne aktywności. Rano patrzy na nas jakby chciał rzec "Odbiło Wam, po co tak wcześnie wstawać???"

Ma teraz ponad rok.

Głasknij Kicię od mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julianna, Kroowka dziekuje :) ciesze sie, ze kotek Wam sie spodobal :)

w najblizszych dniach wkleje kilka nowych zdjec tego urwisa :) liczymy na to, ze im starsza, tym bedzie spokojniejsza :)

takie male ponoc musze sie wybiegac i wybawic, potem to leniszki sa :) zobaczymy :)

 

Ewa jesli chodzi o Aurore, to jestem bardzo zadowolona :) co prawda czesciej korzystam z prysznica, ktory jest rewelacyjny, bo duzy i deszczownica swietna :) i

wanna jest wygodna, latwo sie ja myje, nie jest zimna, to zaokraglenie na brzegach jest swietne przy wychodzeniu, dobrze woda z niej splywa :) bedziesz zadowolona :)

 

swietna jest takze ta, ktroa mamy u dzieci, one korzystaja z niej codziennie

 

a umycie 2 wanien zabiera mi mniej czasu niz jednej wielkiej naroznej, ktora wczesniej mielismy

mam specjalne mleczko do czyszczenia tych powierzchni, ale co jakis czas czyszcze woda z octem i blyszczy :)

 

no i super sie sprawdza slupek z bateria, dzieki temu moge swobodnie umyc wszedzie mopem

 

 

Aaaa no wlasnie - lamp szukam do tej wlasnie lazienki :) jutro wrzuce zdjecia :)

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lejesz miód na moje serce :D. Ja też będę jej używać raczej sporadycznie - bardziej dla relaksu :). Prysznic jest bardziej ekonomiczny - zarówno jeśli chodzi o koszty wody, ale też czasu, a to dla mnie szczególnie cenne dobro :).

Dziękuję za szczegóły :hug: i czekam na zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa bardzo prosze :) mam nadzieje, ze bedziesz miala podobne zdanie juz po 1 kapieli ;)

 

 

wklejam zdjecia lazienki :) niestety nie widac na niej sufitu i wiszacych kabli, wiec bede musiala zrobic nowe zdjecia

w kazdym razie jedna lampa jest na tym odcinku gdzie umywalki, mniej wiecej posrodku sufitu (w tej czesci)

druga jest w odcinku miedzy toaleta a prysznicem - tak po srodku ;)

 

tej dugiej nie bedzie widac przy wejsciu, wiec pytanie - kupic dwie takie same lampy czy mozna cos pokombinowac ??

budzet niestety bardzo ograniczony ......... wczesniej mialy byc takie krysztaly

http://www.belysningsdesign.se/media/catalog/product/cache/1/image/4c5ccd5a5a26704ce0b8e94184c8ec78/m/i/miljo_hellekis_bad.jpg

 

 

zatem wrzucam kilka zdjec

2vzq.jpg

 

cft8.jpg

 

znalazlam wizualki mojego projektu - te dwa zwisy to mniej wiecej miejsca, gdzie mam wiszace kable ;)

azienkaprzysypialniczar.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne były te lampy z kryształkami. Wydają się pasować do Twojej łazienki. Już Ci się nie podobają?

W jakim kierunku teraz szukasz?

Ja bardziej z frakcji blaszaków niż szkiełek :D, ale tego typu lampy w Twojej eleganckiej łazience pasować nie będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne były te lampy z kryształkami. Wydają się pasować do Twojej łazienki. Już Ci się nie podobają?

W jakim kierunku teraz szukasz?

Te krysztalki dalej mi sie podobaja, ale jestem zmuszona szukac wersji ekonomicznej :(

a co sadzisz o tym pomysle, by nad wc umiescic jakis fajny maly plafon lub tubke, a te krysztalki tylko w przejsciu przy umywalkach ??

 

Słonko, kicia jest cudna - słodziak pierwsza klasa. Znajoma ma Brytyjczyka - łobuziak jakich mało. Teraz ma 3 lata jest wykastrowany i się lekko uspokoił :) Koniecznie pomiziolaj go ode mnie!

 

A gdzie tel lampy? Czyżbym coś przeoczyła?

Lampe pokazalam w poprzednim poscie ;) ale jak masz inne propozycje, to chetnie przyjme :)

 

kicia fajna, dziekuje :) ale mnie nie pocieszylas, bo licze, ze kociak za pare miesiecy sie wyciszy ...

 

Słoneczko, Ty lepiej napisz, jak się mieszka Waszej rodzince:) Mam nadzieję, że pył i kurz są tylko wspomnieniem.

Pewnie nic nowego nie powiem, ale mieszka sie super :) aczkolwiek sprzatania duzo, ale jakos to latwiej i przyjemniej sie robi ;)

Łał.. ładna łazienka :)

Arnika dziekuje bardzo :) a nie widzialas jej wczesniej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak kupiła już coś teraz - moja mama zawsze powtarza - nigdy nie rób prowizorek. Budowali się w czasach, kiedy niczego nie było i kombinowało się coś z niczego - do prowizorek szybko można się przyzwyczaić i potem się tego nie zauważa. U nas taka goła żarówka była chyba z 10 lat w korytarzu:jawdrop: I było tego więcej: Także kupiłabym nawet coś tańszego, jeśli oczywiście będzie się podobało:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia tylko czy taka wiszaca zarowka tuz przy prysznicu to bezpieczny pomysl ???

ja tak nie znosze zarowek :( bardziej mnie draznia niz same kable ....... no nie wiem dlaczego .........

 

Chloe widze, ze wiesz o co mi chodzi ;) tylko jak znalezc cos co bedzie dobrze wygladac w tym miejscu ?

 

pokaze Wam zdjecia gdzie ta tubka/plafon miala by byc, a gdzie krysztalki

moze doradzicie cos innego - chetnie poslucham :)

 

itf2.jpg

 

h4ju.jpg

 

zyfr.jpg

 

nlwc.jpg

 

 

p.s.cos imageshack pozmienial w ustawieniach i zanim dojde co, to niestety sa zdjecia takiej wielkosci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany ..słońce Ty moje:) u Lukarny doczytałam, że galerie masz i wpadłam...piękny domek masz, słodką kuchnie, piekną wyspę i wszystko cudowne i miodowne :yes::yes::yes::yes:

oprócz lamp kryształkowych które mi sie nie podobaja, przeparaszam:(

 

wiwat śliczne domki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozdrowienia z nadmorza:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...