Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

Asia te kryszlatki sa przeznaczone do lazienki, ale przy tym prysznicu to jednak za blisko

co nie ukrywam mnie cieszy, bo moge zastosowac ekonomiczna wersje :) tylko jaka ??

czy taka tubka, ktora mam w kuchni z ledami moglaby byc ??

 

Amglad ojej dziekuje Ci bardzo :) tyle milych slow, to miod na moje serce :)

odnosnie krysztalow - nie przepraszaj, rozumiem, ze nie kazdy je lubi ..... mi samej tez nie podobaja sie kazde krysztalki, tak naprawde to niewiele mnie chwyta za serce i to nie chodzi o to, ze musza byc wielkie i robic WOW, ale cos w sobie maja co mnie urzeklo

te, ktore mam w rzeczywistosci prezentuja sie lepiej, co zgodnie i szczerze stwierdzila kolezanka :)

 

ale pozwol, ze wykorzystam Twoja niechec do tego typu lamp - moze mi doradzisz, co zamiast nich do czarno-bialej lazienki ???

moze Twoje spojrzenie bedzie dla mnie ratunkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ale pozwol, ze wykorzystam Twoja niechec do tego typu lamp - moze mi doradzisz, co zamiast nich do czarno-bialej lazienki ???

moze Twoje spojrzenie bedzie dla mnie ratunkiem

 

Słońce a czemu nie tubki tam? Nie podobają Ci sie, czy zbyt oklepane?

fakt, zwisy by tam nieźle wyglądały, łazienka wygląda na wysoką.

Edytowane przez amglad1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amglad fakt, lazienka dosc wysoka...... Tubki mi sie podobaja,nawet bardzo, tylko czy jesli dam 2 to nie bedzie zbyt skromnie ?? w sensie, ze jakos tak malo

przy prysznicu ok, ale nad umywalkami ta tubka chyba zginie ...... sama nie wiem ....

 

Lidszu :) jak sie ciesze, ze mnie odwiedzilas :) i bardzo dziekuje :) ciesze sie, ze Ci sie podoba :)

lampa nad stolem to Monaco

 

edit:

 

Rasia :) uzupelnie galerie, bo jeszcze kilka fajnych elementow zostalo do pokazania :)

i oczywiscie jesli przybedzie cos nowego, tzn znikna braki, to fotki wymienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się oficjalnie przywitać http://cosgan.de/images/smilie/froehlich/k015.gif

 

I powtórzyć to co pisałam u Asi: piękna kuchnia, wspaniały blat. Wspaniała przestrzeń.

Niestety zdołałam na razie poczytać początki wątku, dylematy dot. wyboru projektu. Co ostatecznie wybudowaliście i jak rozwiązaliście temat pralni? (na pewno gdzieś to jest napisane, ale teraz znaleźć to potrzeba trochę czasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S...łonko :D czytam wpisy Dziewczyn i zorientowałam się, że zamieściłaś coś extra :D

Piękne są Twoje wnętrza. Cieszą oczy i serce, bo wiem jak wiele pracy temu poświęciłaś.

 

Teraz widać większość i można sensowniej doradzać :), zatem myślę, że spokojnie możesz dać przy umywalkach kryształki, bo będzie to spójne z resztą lamp w domu (może znajdziesz coś tańszego?) lub jakiś czarny zwis, a w okolicy prysznica tubkę (nie orientuję się czy są jakieś specjalne do wnętrz wilgotnych), ale Basia74ma chyba zwykłe nawet w samym prysznicu.

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się oficjalnie przywitać http://cosgan.de/images/smilie/froehlich/k015.gif

 

I powtórzyć to co pisałam u Asi: piękna kuchnia, wspaniały blat. Wspaniała przestrzeń.

Niestety zdołałam na razie poczytać początki wątku, dylematy dot. wyboru projektu. Co ostatecznie wybudowaliście i jak rozwiązaliście temat pralni? (na pewno gdzieś to jest napisane, ale teraz znaleźć to potrzeba trochę czasu ;)

Rocia witam Cie serdecznie :) i dziekuje za mile slowa :)

pralnia jest na dole obok malego wc i z niej przechodzi sie do kotlowni

jest calkiem spora ok. 8 m2, przy okazji pelni funkcje spizarki i schowka

wg proj. byla tam lazienka

Cześć Słonko:)

 

Baaardzo podoba mi się Twój dom:)

Wszystko do siebie pasuje i widać że włożyłaś w urządzanie serce:hug::hug:

 

Będę zaglądać i może coś zgapię??:)

Luka :) dziekuje :) jesli jakies rozwiazania u mnie Ci sie przydadza, to zgapiaj smialo :)

 

Wow - galeria!! Super Słonko, cieszę się że pokazałaś swoje piękne wnętrza - na pewno będą inspiracją dla wielu osób:D

Chloe :) milo mi, ze tak myslisz :) a dla mnie fakt iz moge kogos inspirowac bedzie ukoronowaniem tegoco zrobilam :)

Słonko-BOSKIE wnętrza!!!!!!

Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku 2014!!!!

Gumiska kope lat :) fajnie, ze zajrzalas :) dziekuje bardzo za pochwale i za zyczenia:) dla Ciebie rowniez naj naj najlepsze zyczenia na ten rok :)

 

Mam pytanko w sprawie okien. Też chcemy w kolorze antracytu. Jakiego producenta wybraliście? Czy profile są gładkie?, czy mają jakąś strukturę?

okna wybralismy Schuco, antracyt jest gladki, okna sa bardzo cieple i piekne :) ciesze sie, ze takie wlasnie wybralismy, wiec jesli moge, to polecam !!!!

 

S...łonko :D czytam wpisy Dziewczyn i zorientowałam się, że zamieściłaś coś extra :D

Piękne są Twoje wnętrza. Cieszą oczy i serce, bo wiem jak wiele pracy temu poświęciłaś.

 

Teraz widać większość i można sensowniej doradzać :), zatem myślę, że spokojnie możesz dać przy umywalkach kryształki, bo będzie to spójne z resztą lamp w domu (może znajdziesz coś tańszego?) lub jakiś czarny zwis, a w okolicy prysznica tubkę (nie orientuję się czy są jakieś specjalne do wnętrz wilgotnych), ale Basia74ma chyba zwykłe nawet w samym prysznicu.

 

:hug:

Ewa bardzo Ci dziekuje :) no tak pracy wlozylam sporo ..... I jeszcze troche mnie czeka, ale to juz drobiazgi z porownaniu z reszta :)

dziekuje za opinie ws. oswietlenia w lazience ;) czyli spokojnie nad wc umieszcze tubke, a nad umywalkami bedzie cos efektownego, zbieram zatem na to, co sobie upatrzylam :) a tubke kupie jak najwczesniej :)

 

Wow, Słonko galeria, no, no, no ;) bardzo mi się podoba!

Channel ciesze sie, ze Ci sie podoba :) jeszcze kilka zdjec dodam :)

 

słonko super ze fotki są w jednym miejscu :-) mam pytanie po raz mioil pierwszy bo teraz doszłma do wyboru farb ...co masz u siebie ?? W kuchni masz jakieś specjalne ??

Ivy :) farby w kuchni sa 2, ta czesc nad poziomym oknem to dekoral, szlachetna szarosc czy jakos tak (musialabym dokladnie sprawdzic nazwe), reszta to Kabe kolor z mieszalnika jak trzeba to sprawdze :) Kabe mam w wiekszosci domu i bardzo mi te farby odpowiadaja, wg mnie lepsze niz dulux i porownywalne z beckersem

one nie sa dedykowane jakos specjalnie do kuchni, ale u mnie tam nie ma potrzeby, gdyz nad blatem mam 1 rzad plytek i mozaiki

ale z tego co sie orientuje, to Kabe ma przerozne farby, wiec pewnie i do kuchni by cos zaproponowali

jesli cos jeszcze potrzebujesz to pytaj :)

 

 

Dziewczyny raz jeszcze chce Wam podziekowac za wszystkie mile slowa i komplementy :( tym bardziej mnie one ciesza, iz plyna z Waszych ust, Was, ktore macie przepiekne domy, cudnie urzadzone wnetrza, dopasowane w kazdym calu ze smakiem i wyczuciem :)

ciesze sie, ze jestem w Waszym gronie :)

i dzieki Wam czesc moich wyborow byla taka,a nie inna :) razem latwiej osiagnac to, co w glowie nam sie kotluje :) DZIEKUJE :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba ... :cool:

ale przeciez prawde mowie :)

zreszta odrobina miodu jeszcze nikomu nie zaszkodzila :) samo zdrowie :)

to jest cos, co tygryski lubia najbardziej :)

 

zatem for all of you :)

http://www15.uta.fi/festnews/fn2000/uutiset/la2000/lakuvat/puh.jpg

 

na zdrowie :)

 

 

p.s. jak pewnie wiesz, ja bez powodu nie slodze :)

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...