Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej, słonko

 

wybieram się do Ciebie już od kilku dni i ciągle coś mnie odciąga. A wybieram się bo chciałam Ci podziękować za głos w forumowym "plebiscycie" . To miłe, że ktoś o mnie pamięta, mimo, że nie wpadamy na siebie za często :) Jeszcze raz dziękuję.

 

Zajrzałam przy okazji do Twojej galerii i przypomniał mi się Twój domek. Pamiętam, że przypominał mi ten Basi KRK.

Śliczną masz kuchnię, bardzo podoba mi się takie zestawienie kolorów. To drewno na wyspie wygląda tak przyjemnie. I jeszcze tapeta ekstra. Bardzo lubię florystyczne elementy. Masz też miluśkiego tego kotka. Ja nie przepadam za kotami, ale te brytyjczyki są tak śliczne, że byłabym skłonna się złamać i mieć takiego :yes:

 

Pozdrawiam Cię serdecznie i będę zaglądać, może coś jeszcze wrzucisz :rolleyes:

Edytowane przez Magda 34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catti dziekuje Ci bardzo za te wszystkie mile slowa :) i za pochwale mojej ksiezniczki :) fajnie, ze ja widzialas :)

a co u Ciebie slychac ?

 

witam serdcznie :) milo mi, ze zajrzalas :) kociak to brytyjczyk i ma 4 m-ce :) jeszcze dzieciak ;) i psotnik, ale tez coraz wieksza przylepa

chetnie zajrze do Ciebie zobaczyc kociaka :)

 

Magda :) fajnie, ze jestes :) a glos sie Tobie nalezal :) za kazda pomoc ;)

ciesze sie, ze podoba Ci sie kuchnia i tapeta :)

i milo mi, ze kociak Ci sie podoba, mimo, iz nie przepadasz za kotami ;) u nas to byla decyzja dosc dlugotrwala ...... dzeci chcialy kota, a i maz jakiegos zwierzaka chcial miec w domu, najtrudniej to wlasnie mi bylo sie zdecydowac ..... ale wolalam kota w domu niz psa ...... z wielu wielu wzgledow ...... teraz sie okazuje, ze kociak mnie sobie wybral za mame ....... ale jest bardzo przyjacielski i widac, ze pokochal cala rodzine, a rodzinka jego ....... dzieci to jej najwieksi przyjaciele ..... lubi z nimi przebywac, a one sie z nia bawia, i glaskaja non stop ...... na szczescie kot jest madry i jak ma dosc to sie przenosi w inne miejsce

ale to bardzo przyjazna rasa, woec jesli kiedys sie zdecydujesz, to wez pod uwage wlasnie brytyjczyki

 

 

pozdrawiam niedzielnie :)

ide kawe zaparzyc :) zapraszam :)

 

http://primgastro.pl/images/img205.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Słoneczko! :bye:

 

Musiałam na trochę zniknąć, ale korzystając z luźniejszej chwili przydreptałam w zaległe odwiedziny.

Ale mam zaległości! :o Musiałam cofnąć się o ponad 10 stron ;)

 

Kochana, muszę przyznać, że masz rękę do lamp - większość bardzo, bardzo mi się podoba :yes: Wypatrzyłam też dużo świetnych drobiazgów - mój absolutny faworyt to czarne pojemniki z białymi napisami w kuchni. Filcowy gazetnik mamy taki sam :)

 

Jestem wprost zakochana w księżniczkowej tapecie w kropki. To był genialny wybór - jest pięknie, dziewczęco i wzór pewnie nie opatrzy się zbyt szybko.

 

Mam nadzieję, że teraz będę znów mogła wpadać częściej.

Pozdrawiam ciepło i dobrego tygodnia życzę! :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie do przodu :)

przedpokój się udomowił, meble są, teraz jestem na etapie lamp..

 

powoli muszę zacząć myśleć o balustadzie

dzięki za kawę :D

Catti to fajnie, ze przedpokoj zrobiony :) wrzucalas zdjecia u siebie ??? chetnie zobacze :)

jakich lamp poszukujesz ??? A balustrada ??? potrzebujesz inspiracji ??? szukamy czegos konkretnego ???

 

Ależ ładnie u Ciebie! Masz extra wiatrołap i w ogóle wszystko super wygląda. Pokój Twojej córci też boski - ja własnie próbuję coś podobnego stworzyć mojej :) - jeśli mogę zapytać to gdzie kupowałaś mebelki dla niej?

Emilus witam Cie serdecznie :) i dziekuje za mile slowa :) mebelki u corki to Ikea, przywedrowaly z nami z poprzedniego mieszkania :)

i fajnie sie wpasowaly do mojej koncepcji :)

 

Cześć Słoneczko! :bye:

.....

 

Kochana, muszę przyznać, że masz rękę do lamp - większość bardzo, bardzo mi się podoba :yes: Wypatrzyłam też dużo świetnych drobiazgów - mój absolutny faworyt to czarne pojemniki z białymi napisami w kuchni. Filcowy gazetnik mamy taki sam :)

 

Jestem wprost zakochana w księżniczkowej tapecie w kropki. To był genialny wybór - jest pięknie, dziewczęco i wzór pewnie nie opatrzy się zbyt szybko.

 

Mam nadzieję, że teraz będę znów mogła wpadać częściej.

Pozdrawiam ciepło i dobrego tygodnia życzę! :hug:

Dropku jak sie ciesze, ze zajrzalas :) myslalam, ze juz o mnie nie pamietasz :(

ciesze sie z tych slow - bo lampy to byly najtrudniejsze moje wybory, a jeszcze ich kilka zostalo :)

pojemniki w kuchni to moje ulubione i poniekad dzieki M, bo jak kiedys wyslalam go po zakup jednego to wrocil z 3, bo jeszcze maselniczka :)

kiedys chcialam dokupic, ale juz nie bylo ...... z tym filcowym gazetnikiem to tez mialam szczescie, bo byl tylko czerwony, przez przypadek w innym miejscu znalazlam gdzies wcisniety, schowany - fuks :) czekal na mnie :)

 

Kropeczki - tak sa uniwersalne :) to takze po czesci dzieki Wam :) i tej calej dyskusji o tapetach :) ciesze sie, ze te rozmowy byly takie tworcze :)

 

tez mam nadzieje, ze bedziesz czesciej zagladac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ładne :yes: choć widzę też mankament (dotyczy 3 pierwszych zdjęć) - są trochę za mocno zabudowane tymi bokami/podłokietnikami. Podosuwane do stołu wyglądają więc trochę ciężko :( Jak stoją przodem - to miód malina :D

 

A dlaczego nie pójść na łatwiznę i nie pójść w to:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/854/770f.jpg

 

ESBJÖRN

Krzesło, czarny

299 PLN

Numer artykułu:

502.011.95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catti to fajnie, ze przedpokoj zrobiony :) wrzucalas zdjecia u siebie ??? chetnie zobacze :)

jakich lamp poszukujesz ??? A balustrada ??? potrzebujesz inspiracji ??? szukamy czegos konkretnego ???

 

zapraszam :)

kilka zdjęć jest i temat lamp otwarty....

coś stara się podrzucać też Duśka ;)

 

balustrada zamarzyła mi się szklana, ale wolałabym szybę między słupkami, aniżeli jedną taflę.... no i koniecznie z pochwytem drewnianym w kolorze schodów... nie bardzo wiem jak to ugryźć.... jak posiadasz jakieś inspiracje, to będę bardzo, bardzo wdzięczna :hug:

 

a jeśli szukasz jeszcze czegoś dobrego na szybki obiad bez roboty to polecam piersi na porach ;)

(skoro jesteście mięskożerni) .... ale pewnie znasz :cool:

http://www.wielkiezarcie.com/recipe20025.html

 

ja też z tych co codziennie pichcą i w dodatku to lubią :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sloneczko :bye: Przyszlam z rewizyta :)

Pieknie mieszkasz. :) Kuchnia sliczna, nawet masz moj wymarzony robot kuchenny:p Piekne lustro w wiatrolapie, czy ono jest z Ikei?

Schody boskie :) Lazienka bardzo elegancka i faktycznie krysztalki slicznie by w niej wygladaly. Tubki pasuja wlasciwie do kazdego stylu, wiec jest bezpieczna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie ładne :yes: choć widzę też mankament (dotyczy 3 pierwszych zdjęć) - są trochę za mocno zabudowane tymi bokami/podłokietnikami. Podosuwane do stołu wyglądają więc trochę ciężko :( Jak stoją przodem - to miód malina :D

 

A dlaczego nie pójść na łatwiznę i nie pójść w to:

 

http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/854/770f.jpg

 

ESBJÖRN

Krzesło, czarny

299 PLN

Numer artykułu:

502.011.95

 

A co ci wysłałam 26.01 w e-mailu? :p 20131221_165549[1].jpg

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko,

Widzę, że już zaczęłaś inspirować :wiggle:

Krzesła wyglądają na wygodne, a to szczególny atut krzesła :). Bardzo lubię krzesła z podłokietnikami i jedno / dwa będę chciała u siebie mieć, ale jeśli miałyby być wszystkie to przeszkadzałoby mi, że nie da się ich całkiem wsunąć pod blat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...