Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

  • 5 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...

Hej :)

 

ponieważ nie mam możliwości zajrzeć dziś do ulubionych wątków, zatem tutaj składam Wam wszystkim życzenia :) i pięknie dziękuję Asi i Chloe :)

Mazurka pysznego, baby lukrowanej Kurczaka żółtego, w dyngusa głowy polewanej. Zajączka hojnego, święconki obfitej Baranka curkowego i zabawy przy stole należytej!

 

pozdrawiam Was świątecznie :)

 

http://idn.org.pl/tzchm-warszawa/grafika/jajka2010.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

hej hej :)

 

Dziewczyny nie uwierzycie, ale chciałam sobotę wkleić parę fotek, ale pogram nie chciał ze mną współpracować :(

a każdą fotkę muszę zmniejszyć, bo mam w dużej rozdzielczości, no i nici ze zdjęć :(

może mi się uda w ten weekend ...... ale nie nastawiajcie się na nie wiadomo ile zdjęć :) bo w sumie nic nowego nie przybyło, tylko trochę kwiatków ;)

 

 

pozdrawiam ze słonecznej Wlkp.:bye:

 

 

p.s. Chloe wybacz :( zapomniałam ten jeden wymiar Ci podać ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydreptałam wreszcie Słoneczko, choć jak pisałam - myślałam o Tobie mimo milczenia na FM :).

Ja nie zmniejszam zdjęć. Odkąd wprowadzili opłaty do ImageS, a Fotosik ma jakieś niskie limity to korzystam z ZAPODAJ i nie bawię się w ogóle w zmniejszanie :no:

Laptop chyba już zaskoczył?

Serdeczności :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzupenilam tez nieco zdjec

niestety nie moge dodac wiecej niz 5 zdjec ....... nie mam czasu teraz by sie logowac na jakiejs darmowej stronie, gdzie przerzuce te zdjecia, ale obiecuję, że uporządkuję to i wszystkie znajdą sie w 1 poscie :)

 

miłego ogladania :)

 

http://forum.muratordom.pl/webkit-fake-url://516B97D4-39E8-40FE-AEDA-9891296F0CCB/imagejpeg

kopia_DSC_8740.jpg

kopia_DSC_8729.jpg

kopia_DSC_8725.jpg

kopia_DSC_8727.jpg

kopia_DSC_8728.jpg

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sloneczko, przywedrowalam od Asi...

 

niestety szalu nie ma...:(:hug:

patrzac na zdjecia, nie uklada sie ona ladnie na tobie... wyglada tak jakbys ty miala wciecie w talii a sukienka wisi i poszerza cie.

patrzac na pierwsze foto(spod piersi do kolan) to ja widze kobiete 73letnia:( sorki ze urazilam..ale

 

moze znajdziesz cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...