Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

dzięki za kolejny glos Cloe :)

 

Duśka niby tak, a jednak do tej co miałam (tzn jeszcze mam) te buty nie pasowały ...... ale to już mało istotne ;)

powiedz mi jeszcze - typowałaś nr 11 czy nie uważasz, że jest zbyt "grzeczna, poważna" ?? oglądałam ją i nawet mówiłam, że warto mieć taką w szafie (ale nie kupiłam :( )

 

Asia wiesz, ze ta biała była moim faworytem, gdy zobaczyłam kolekcję w necie ....... ale teraz nie jestem pewna ...... z pewnością ja przymierzę, choćby dla porównania ;)

teraz jednak bliższe mi są granaty .......... będę szukała koronki ..... no ale zobaczymy

 

jutro zamierzam jechać (o ile się nic nie zmieni ;)

 

 

zliczyłam głosy:

 

nr 5 - 6 głosów

nr 9 - 2 głosy

nr 12 - 2 głosy

nr 2 - 1 głos

nr 7 - 1 głos

nr 11 - 1 głos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

S.

 

jak już będziesz mierzyć to trzaskaj foty w przymierzalni. Potem wrzucisz to rozwiejemy Twoje ewentualne wątpliwości :evil: :lol2: tylko nie zapomnij umówić się z paniami na możliwość wymiany ;)

 

nr 5, 12 jest ładna, klasyczna, stonowana i elegancka. Jak ją wybierzesz bedzie bardzo ok. Tyle tylko, że dla mnie jest dość oczywista... :yes: W nr 2, 7 są trochę bardziej oryginalne, bardziej nowoczesne :D

 

koronki zasadniczo lubię, ale te akurat znowu wydają mi się babcine :(

 

ale najważniejsza uwaga: wszystko zależy jak Ty w tym będziesz wyglądała :D :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivy zgadza się, podobnie jak 4 i 11 - te same modele, ale kolorystyka inna ...... i jak widać kolor robi wiele ;)

 

Asia oki :) będę pstrykać fotki ;)

wyciągam kuzynkę ze sobą, by mi doradziła i donosiła kolejne kiecki do przymierzalni ;) zobaczymy z czym wyjdziemy ;)

 

ta ostatnia kiecka tak średnio - oglądałam ją ....... w realu wygląda kiepsko ....... tzn wiem, że mnie ta suknia nie ubierze ......

ale jak mówiłam, z pewnością przymierzę więcej niż 2 (jak ostatnio :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duśka Ty masz 15 sukienek w tym fasonie, a ja może jedynie 5 sukienek w ogóle :eek: bo w moim przypadku jakoś "ja i suknia" nie szło w parze :rolleyes:

 

a wiesz, że i tę sukienkę miałam w rękach, gatunkowo dobry materiał, w dotyku przyjemna, odszyta elegancko :) ale wtedy już miałam "swoją" kiecce w torbie, a wybierałam dla mamy i cioci i nie bardzo mi dla nich pasowała, zresztą obie nie chciały nic ciemnego

sukienka jest bardziej granatowa niż niebieska ....... w necie prezentuje ją pani o rozmiarze dużo większym od mojego i nie wygląda ladnie, ale trzymałam w ręce mój rozmiar i była tak fajnie wykrojona ........... no nic ......... obiecuję, że przymierzę ;)

oby tylko moje rozmiary były, bo co prawda ich rozmiarówka to 38(czasem 36) aż do 54, no i często tych małych rozmiarów nie ma :( bo szyją ich mniej

 

 

 

tak się skupiłyśmy na kieckach, że żadna z Was nie zareagowała na moje roślinki :) wiem, że takie zdjęcia z miniaturek się gorzej ogląda, ale spójrzcie chociaż :)

cieszę się bardzo, bo zakwitły mi róże :) :wiggle: fotki następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Sloneczko, zdjecia roslinek mozesz powiekszyc edytujac teraz :)

klikasz podwojnie w zdjecie myszka i po prawej stronie zmieniasz w okienku co wyskoczy rozmiar zdjecia :)

bylo to juz maglowane u Asiazett...ba! nawet obrazkowo przez Pesteczke robione, bo dziewczyny nie dawaly sobie z tym rady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melisko znam metodę powiększania, tylko o niej zapomniałam ;) dzięki, że mi przypomniałaś :)

niestety w pracy tego nie zrobię (właśnie próbowałam :( ), bo ta przeglądarka nie gra z FM ;/ no i ciągle mnie wylogowuje ;/

zmienię w domu :)

 

 

znalazłam jeszcze jedną kieckę, ale nie pamiętam, czy była w sklepie

gdyby była przymierzać ?? czy nie jest zbyt modrakowa ??

nr 13

http://www.modema.pl//pol_pm_Kaskada-5697-11011_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :) mimo deszczu :)

 

fotki sa :)

ale ..... na początku muszę Wam podziękować :) za to, że pomogłyście mi w wyborze i za to, ze szczerze napisałyście co myślicie i uchronilyscie mnie od kleski na weselu :)

jak to dobrze mieć taka fajna grupe :) Kobietki jesteście the best :) Dzięki :)

http://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/thank-you-so-much-xxxxxx.png

 

 

przymierzyłam więcej sukni, niż zrobiłam zdjęc, ale niestety nie wszystkie z tych, których zdjęcia wkleiłam, bo nie było mojego rozmiaru, lub sukienek nie było :(

np. nie było tej ostatniej niebieskiej, białej , czerwonej i koronkowej zółtej nie było w moim rozmiarze, przymierzyłam tez chyba 2, których zdjęć w necie nie znalazłam.

 

niestety fotki z przymierzalni sa kiepskie, bo robiłam z góry i wyglądam o 2 rozmiary więcej :(

ta ostatnia kiecka dodatkowo na wieszaku

 

 

p.s. nie musze mówić ile razy mnie wylogowały pisząc tego posta ;/ :bash:

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko przyszłam tu z wątku asiazett. Miałam się nie odzywać, ale nie wytrzymałam ;) Przeczytałam Twój wywód o tym, że to znana polska firma, że ma swoje sklepy, ze ładnie odszyte i ... no właśnie "i co z tego???". Masz świetną, filigranową figurę o jaką ja się modlę codziennie ;) i raczej takie marzenie za życia mi się nie spełni.

Powiem Ci coś, czego nie mają odwagi napisać dziewczyny: te sukienki są koszmarne. Nie ma Twoich rozmiarów? Jasne! Bo gołym okiem widać, że są one szyte dla pań, które powinny ukrywać mankamenty figury: te przeszycia, paski, wstawki itd. W dodtaku są to w większości sukienki dla pań po 50-tce.Z Twoją figurą wystarczy sukienka kupiona nawet w sieciówce:mała, nie czarna, ale w jakimś jasnym kolorze i dobrana fajnie biżuteria. Jak się pogniewasz - zrozumiem, ale nie marnuj swojej figury - błagam.

Edytowane przez jjana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jjana nie pogniewam się, spoko :) dziękuję za Twoją opinie, ale nie do końca się zgodzę, są sukienki ładnie podkreślające talię, której niestety nie mam mimo, iż jestem szczupla (bo wzrost tu nie ma nic do rzeczy)

mam z tej firmy 4 suknie i każda jest ok, niestety nie umiem zrobić sobie dobrego zdjęcia ...... dlatego wracam do tego sklepu ......robiąc zdjęcia w przymierzalni uniosłam rece no i wygląda jak wygląda :(

 

 

teraz pewnie nie powiem którą wybrałam ;) albo zrobię jakieś porządne zdjęcie

 

a jeśli chodzi o "sieciówki" to niestety często pas mam pod biustem, ze względu na mój wzrost, wiec nie każdy model mi pasuje

w tym sklepie wczoraj tez przymierzałam taka ładna, lekka, zwiewna, nieco dziewczęcą koralową sukienkę - i co ?? gdzie miałam pas ?? no właśnie ......

uwierz mi, ze nie jest łatwo dobrać mi suknie ....... albo sukienki z sieciówki to dla mnie tuniki (przy moim wzroście)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem którą wybrałaś ;) ale udam, że nie wiem i powiem, że zdjęcie nr 1 (czyli sukienka w naszych typowania z nr 5, a w zasadzie nr 12 - kwestia koloru, ja mówię bardziej o kroju) jest super i na Tobie podoba mi się jeszcze bardziej niż na zdjęciach ze stronki. Dziewczyny świetnie to wytypowały, ja prawie też, bo to był mój nr 2 :p).

 

Faktycznie nasze zdjęcia nieco przekłamują rzeczywistość. No i fakt, że miałaś na żywo doradcę jest polisą na to, że Twój wybór jest właściwy... Mnie nie porywa :( ale... I tak jest 100 x lepiej niż było z tą maziatą :p no i Twoje wrażenie i wygoda znowu jest w tym wszystkim najważniejsze :yes: (chyba, że bierzesz pod rozwagę kolejną wymianę :evil: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny uwierzcie mi, ze te zdjęcia na serio przekłamują :(

a i robienie ich z góry w malej przymierzalni wcale nie pomaga :p

 

np. ta łososiowa ma przyjemniejszy kolor i jest taka miękka i przyjemna :) szkoda, że białe były tylko duże (aczkolwiek będę polowała na białą, może będą zwroty z butików po sezonie ;)

ta z falbanka pogrubia mi brzuch ...... itd. itp.

nie było łatwo, ale wybrałam jedną, no bo teraz musiałam

 

Chloe w tej sytuacji jeszcze nie powiem, którą wybrałam :) podpowiem, że pasuje mi do butów, które już mam :) dzięki temu o jeden wydatek mniej

 

Asiu wymiany nie przewiduje :) :p z wielu względów ...... domyślam się, ze mój wybór mało kogo porwie, ale tez parę rzeczy wyznaczyło mi taką, a nie inną ......

 

zrobie sobie zdjęcie w pełnym rynsztunku i wrzucę - może wtedy zmienisz zdanie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko jak już gadamy szczerze... Zdjęcia nic tu nie zmienią. Weszłam na stronę tej firmy. Śliczna modelka o idealnej figurze wygląda w tych kieckach dokładnie tak jak Ty. Te sukienki po prostu są tak szyte - dla pań o pełnej figurze. W dodatku w wieku 50 plus. W swoim regionie też mam firmę, która szyje takie sukienki. I z racji obowiązków zawodowych byłam na ich pokazach, znam właścicielkę i projektantów. Te sukienki muszą takie być i tyle. Co można założyć w rozmiarze 36, tego już niestety nie można w rozmiarze 46. Mówi się wręcz o odpowiedniej "konstrukcji" tych sukienek. Rzeczywiście są one szyte z dobrych materiałów. Tyle, że ja bym ich nie włożyła. Właścicielka firmy ma rozmiar 48 i jakieś 55 lat. I ona jest najlepszą reklamą swojej firmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jjana pewnie masz dużo racji w tym, co piszesz ...... ale tak, jak tamtej sukienki nie byłam pewna, tak tej jestem, jest dopasowana fajnie

tam gdzie trzeba ;) kolor też mi odpowiada, długość i fason także

 

no i teraz już nie miałam wyjścia, bo to była wymiana ..... i tak się cieszę, że mogłam wymienić, bo przecież to tylko dobra wola sklepu

nie chciałam nic strojnego, ani tez typowo letniego, zwiewnego ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...