Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Meliska wybór padł na granat z wstawką niby-koronka (na zdjęciach szału nie ma, ale w rzeczywistości wystarczająco elegancka :)

 

Diana ta niebieska nie wypadła dobrze, bo jak pisałam pas był nie tam, gdzie trzeba :(

widzę, że córeczka nie jest fanka różu, lub jest fanka falbanek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko,

Cieszę się, że udało się wybrać sukienkę, z której jesteś zadowolona :). Dziewczyny stanęły na wysokości zadania.

W nagrodę powinnaś pokazać jakieś fajne zdjęcie z imprezy weselnej :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej :)

 

widzę, że się dopominacie o fotki ;) będą, będą ........... ale ........ imprezka jest teraz w sobotę ;)

zamówiłam dodatkowo duga sukienkę, ale to już przez net .... mam nadzieje, ze dojdzie do jutra i ze będzie dobra ;) dogadywałam z kobietka telefonicznie i wszystko wskazuje, ze będzie ok ........ no ale póki jej nie będę miała w ręce to nie mam pewności ;)

 

ale w ogóle udało mi się upolować śliczną sukienkę dla córeczki i tez dotarła wczoraj (wcześniejsza, która "uszyła" teściowa, córka miała na chrzcinach w ubiegła niedziele i stwierdziłam, że nie jest odpowiednia na wesele, zwłaszcza, że dla małej jest ważne zadanie niesienia obrączek :)

musi być prawie taka gwiazda jak panna młoda ;)

no i kolor sukienki idealnie pasuje do koloru kwiatka na poduszeczce z obrączkami :) wiec myślę, ze młodzi będą zadowoleni :)

 

oooo a tutaj fotka mojej drugiej sukienki (nie wiem, czy się przebiorę, ale wole mieć ja awaryjnie ;)

http://i841.photobucket.com/albums/zz335/raphs64/01a_zps577db43b.jpg

 

trzymajcie się cieplutko i odezwę się później :)

w pracy znowu ciężki czas (tak mamy przynajmniej 2-3 tyg w miesiącu, wiec jak widzicie nie mam kiedy pisać :(

 

pa :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

hej hej :)

 

Na forum ściągnęła mnie Asia ....... wiem, wiem, zaniedbuje Was, ale serio serio mam tak mało czasu, ze nawet nie zaglądam ......

 

W domku się niewiele zmienia ........ mamy w końcu drzwi miedzy pralnia a kotłownia i wyplytkowane schody przy wyjściu z kotłowni

szalu nie ma, ale już się beton nie kruszy ...... chociaż na jednych schodach ...... płytki wykorzystaliśmy gresowe, które zostały nam z wiatrołapu i pralni i jest nawet nawet ;) kolorystycznie oczywiście w graficie i szarościach :)

 

 

I... gdzie te zdjęcia :D?

Napisz chociaż jak się bawiłaś :hug:

 

Ewa jak fajnie, że zajrzałaś :) co tam u Ciebie ?? jak się czujesz ??

 

bawiliśmy się dobrze :)

z dziećmi na weselu jest nieco trudniej niż samemu, ale nie narzekam :) młodzież także ta młodsza dobrze się bawiła ;)

córeczce zmieniłam kreacje 2 krotnie :) niestety było dość chłodno i padał deszcz, wiec trzeba było cos narzucić

ale mała była bardzo dzielna i świetnie się spisała niosąc obrączki przed para młoda :)

 

Fotki jak obrobię to jakieś wrzucę, ale nie mam dużo swoich

 

Tej białej sukni z koronki nie założyła - owszem dotarła na czas, ale powiem Wam, ze to co na zdjęciu daleko odbiera od realu

to chiński badziew (za niemałe pieniądze), koronka się zrywa podczas zwykłego użytkowania, a halka, która miała być pod spodem okazała się krótką tandetną koszulką (ledwie sięgającą bioder, co pod koronkowa suknia ma znaczenie)

Sprzedająca okazała się bezczelna - na moje zarzuty napisała mi w mailu "czy pani cos bierze"

jak zapytałam o propozycje rozwiązania tej sprawy to się 3 tyg nie odzywała, a po moim kolejnym mailu napisała, ze to już za późno na zwroty, że nie złożyłam reklamacji - a te moje kilka maili to niby co było ?? (oczywiście pisała do mnie w "miłym" tonie)

 

odpuściłam, bo mam dość problemów na głowie, by jeszcze z taką niekompetentna kobieta (żeby nie powiedzieć o niej ładniej) rozmawiać i sobie nerwy szarpać

ale nie polecam ........ suknia nie nadaje się nawet na plażę ;/

najgorsze, ze komentarze ma pozytywne ........ chyba większość odpuszcza jak ja (kobieta tez mnie w mailach straszyła komentarzem, ale w nosie to mam)

 

suma summarum w koronce mnie nie zobaczycie ;)

 

 

Teraz czekam, aż brat zacznie remont, to będę im doradzać przy łazience ;) o ile moje propozycje (i projekty) wezmą pod uwagę ;)

ale chyba już młodych zaraziłam kolorystycznie, bo z beży, brzoskwiń i brązów przerzucili się na szarości i biel :)

 

 

trzymajcie się cieplutko :)

muszę kończyć .......

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...