Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

o matko - to właśnie taki komplet dodatków co ja chcę!

daj mi namiar gdzie kupiłaś?? plissss

bo jak ja patrzyłam to nie było - tylko że ja chciałabym dalago, a on bez ociekacza

 

edit

już sobie przypomniałam - dalago właśnie nie ma tych rancików z przodu na których opierają się te bajery... dlatego nie można ich zamontować i klops, bo ja chcę bez ociekacza

 

no nie wiem czy to dokładnie będzie to samo - ja to: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80237471/ chyba

Edytowane przez lukasz69karolina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Slonko sorry...spozniony zaplon ale wiesz ze mnie nie bylo.

Co z tym oswietleniem? wybralas?

Ja stawiam na te swiecznikowo-zamkowe. sama bym powiesila w kuchni ale niestety mam tak pootwierane na dole i tyle lamp wisi ze musialabym wszystkie zmienic zeby komplet byl.

Wieszaj wiesaj! a kolor to juz wg gustu chociaz prawde mowiac - kazdy bedzie pasowal. Ale - bez abazurkow sie ma rozumiec :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolina kuchnię będziesz miała już tę nową, ale fronty wydają się być takie same ;)

jestem ciekawa efektu końcowego :)

 

odnośnie zlewu kupowałam od tej firmy

https://www.facebook.com/pages/MF-%C5%81azienki/500523583358624

 

temat omawiałam mailowo, teraz nie mogę wejść na ich stronę, może teraz tylko stacjonarnie działają .... nie wiem

 

 

Mania dzięki za głos :) oświetlenie nie kupione, ale wstępnie wybrane ;)

na pierwszy plan wysunęły się lustra w 3 łazienkach :)

nawet ze szklarzem omawiałam lustro nad komodę i tak teraz myślę, jakie zrobić, bo on ma znajomego stolarza i mogą mi zrobić w drewnianej ramie,

jakie tylko sobie wymyślę

w pierwszej chwili chciałam fazowane tzn szlif na kilka cm, ale cena zabójcza ....... no i tak myślę o Twoim lustrze

tylko "moje" byłoby w prostokącie w poziomie

pozwoliłam sobie skopiować Twoje śliczne lustro :) i będę myśleć :)

 

http://i835.photobucket.com/albums/zz275/szlachtowska39/IMG_0969_zps8a2e70d1.jpg

 

http://i835.photobucket.com/albums/zz275/szlachtowska39/IMG_1216_zps3af868e2.jpg

 

 

te lustra mają jakąś nazwę ? bo chcę ich znaleźć więcej i mało widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slonko...ale zes fotki wybrala - przed zrobieniem sciany i podniesieniem kominka :D

 

jest nazwa, pogooglaj sobie : multipanel mirror.

 

powiem Ci ze sie ciesze ze wtedy sie wstrzymalam z kupnem innego lustra bo jak powiesilam go w koncu na scianie po skonczeniu kominka - pamietasz? ...to sie w nim zakochalam od nowa.:yes:

niestety nie moge powiesic w druga manke, kominek mam za wysoki, do tego crown moilding i obudowa kominka.

Lustro ktore wynalazlas - ladne, ale musze ostrzec - lustra zachodza i trzeba je czyscic, na poczatku saam kurz to ok, ale jak juz trzeba uzyc cos w plynie to takie wyciecia na lustrach - o ile nie sa sciagane - to syzyfowa praca umyc. Bo nie masz duzej powierzchni. Skad wiem? bo mam takie lustro i mimo ze je uwielbiam mam juz dosc sterczenia godziny i go mycia a maziaje i tak dalej widac :( wiec pojdzie na odstrzal. Ale jesli masz cierpliwosc myc zakamarki - nie ma problemu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catti dziękuję Ci bardzo za życzenia :)

 

dla Ciebie i wszystkich odwiedzających najserdeczniejsze zyczenia na nowy 2015 ROK :)

 

W Styczniu radości,

w Lutym miłości,

w Marcu pogody,

a w Kwietniu swobody,

maj niech zakwita,

czerwiec niech bryka,

lipiec przypali,

sierpień rozpali,

we Wrześniu - szczęścia bez liku,

tak samo w Październiku,

niech Listopad zauroczy,

a Grudzień miło zaskoczy,

roku tego Nowego życzę szalonego!

 

 

image.jpg

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

dziewczyny wybaczcie, że się nie odzywam i nie pojawiam :(

oprócz nawału pracy, który utrzymuje się 3m-c nie mam na nic chęci ............. bo .............. odeszła nasza kiciulka :sad:

i nie możemy sobie miejsca znaleźć :(

 

http://www.bloblo.pl/image/335368/default/smutek.jpg

 

 

 

wrócę .............. tylko dajcie mi czasu .............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Słonko czym myjesz te kuchnie?

gazówka moja jest ukropkowana tłuszczem tuż przy palnikach i za nic tego domyć nie mogę :(

ogólnie już po 2 użyciach ten dekielek na palnikach się "wypalił" i teraz jest brzydki :( Twoje też tak się zrobiły? czy to ja coś źle robię? źle czyszczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...