Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

Catti i Tomkowa dziękuję :)

daleko mi do Waszych rekodzieł, więc pochwała tym bardziej cieszy :)

 

może zatem jeszcze jakiś wymyślę ;) by na drzwi powiesić, bo tego mi szkoda na dwór wystawiać

tylko na strych muszę wejść, popatrzeć co zostało z bombek

 

myślicie, że zestawienie srebrnych i złotych bombek będzie ok ?

mam nawet kokardkę i organzę w kolorze ecru (czy szampańskim, jak to ładnie Catti nazywa :)

 

sąjeszcze granatowe, ale już mi "daleko" do tej kolorystyki

wolę srebrne i białe .......... ale na drzwi z zewnątrz można coś dać innego

 

widzę, że serduszko z Tch na zdjęciach nie jest takie fajne, ono ma takie malutkie dzwoneczki, ale nie w kształcie dzwonków tylko inne ;)

tutaj lepiej je widać

 

zastanawiam się czy zmienić tasiemkę na białą ?? mam też szarą w kropki :) i błękitną

http://ws2-media3.tchibo-content.de/newmedia/art_img/MAIN_HD-IMPORTED/40a392b9cdcc7a82/.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słoneczko, ależ Ty masz talent! Śliczne są Twoje ozdoby - takie w sam raz. Zgadzam się w pełni z Ivy :yes: Ta czerwona tasiemka jest taka świąteczna - pasuje na teraz. Potem możesz zmienić na inną :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za życzenia :)

 

niestety nie udało mi się zajrzeć do każdego, zatem wszystkim odwiedzającm mój wątek wszystkiego co najlepsze :) radości i zdrowia, bo to najważniejsze :)

 

http://www.christmaswishesimages.org/wp-content/uploads/2015/12/Advance-merry-christmas-wishes-2015-4.jpg

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

dziewczyny mam pytanie - która z Was ma lub miała okazję użytkować taki fotel i może mi powiedzieć, czy wygodny, czy warto kupić ?

 

http://www.noonnoon.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_001696d10b92f16057cfe573c8fc02d6.jpg

 

fotel mi się podoba i od dawna się mu przyglądam, ale nie miałam okazji sprawdzić, jak się siedzi, czy nie jest wywrotny, czy jest stabilny

czy w ogóle sobie nie zawracać nim głowy, bo jest raczej jak piękna dekoracja

????

 

proszę wypowiedzcie się, z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny mam pytanie - która z Was ma lub miała okazję użytkować taki fotel i może mi powiedzieć, czy wygodny, czy warto kupić ?

 

http://www.noonnoon.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_001696d10b92f16057cfe573c8fc02d6.jpg

 

fotel mi się podoba i od dawna się mu przyglądam, ale nie miałam okazji sprawdzić, jak się siedzi, czy nie jest wywrotny, czy jest stabilny

czy w ogóle sobie nie zawracać nim głowy, bo jest raczej jak piękna dekoracja

????

 

proszę wypowiedzcie się, z góry dziękuję :)

 

Nie wiem jak sprawują się bieguny, ale samo krzesło, a w zasadzie siedzisko, jest bardzo wygodne. Mam takie krzesła w jadalni. Są to najwygodniejsze krzesła na jakich siedziałam. Fotel też chcę kupić, ale na razie są pilniejsze wydatki. Nie wiem jak z podróbkami krzeseł oryginalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migotka dzięki za info :) krzesło wygląda na wygodne, ale właśnie co z płozami ?

Ty masz oryginały tak ?

 

u mnie będzie (jeśli będzie) to inspirowane eames .......... na oryginał nie mogę sobie pozwolić :(

 

 

kojarzę takie krzesło u jednej z dziewczyn w salonie, ale chyba jej wątek gdzieś zniknął na dalszych stronach, bo nie mogę go teraz namierzyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny mam pytanie - która z Was ma lub miała okazję użytkować taki fotel i może mi powiedzieć, czy wygodny, czy warto kupić ?

 

http://www.noonnoon.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_001696d10b92f16057cfe573c8fc02d6.jpg

 

fotel mi się podoba i od dawna się mu przyglądam, ale nie miałam okazji sprawdzić, jak się siedzi, czy nie jest wywrotny, czy jest stabilny

czy w ogóle sobie nie zawracać nim głowy, bo jest raczej jak piękna dekoracja

????

 

proszę wypowiedzcie się, z góry dziękuję :)

 

Mamy u siebie dokładnie taki fotel. Ja jestem na niego za wysoki (186cm), żona też go średnio lubi. Sądzę, że siedzisko mogłoby być nieco wyżej.

Na płytkach to bujanie średnio miłe - trzęsie i przeskakuje po fugach - na dywanie pewnie byłoby lepiej.

 

Na plus wygląd i wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy u siebie dokładnie taki fotel. Ja jestem na niego za wysoki (186cm), żona też go średnio lubi. Sądzę, że siedzisko mogłoby być nieco wyżej.

Na płytkach to bujanie średnio miłe - trzęsie i przeskakuje po fugach - na dywanie pewnie byłoby lepiej.

 

Na plus wygląd i wykonanie.

Dzięki za opinię :) ta uwaga bardzo cenna :) nie mam płytek w salonie, ale panele bez dywanu

jestem wysoka, więc pewnie i dla mnie siedzisko za niskie

możesz zdradzić gdzie kupiłeś ? może być na pw

skoro wykonanie dobre, to warto wiedzieć ;)

 

może jeśli nie dla siebie to córce kupię :)

 

Migotka obawiam się właśnie tej jakości, tyle, że nie mam gdzie sprawdzić krzeseł inspirowanych

jednak za cenę oryginału wolę wybrać inny wygodny fotel z podnóżkiem

 

dlatego zamieściłam pytanie, bo może ktoś sie natknął na dobrą wersję i uda mi sie nabyć w jakości, która nie zawiedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko Ja mam inspirowaną wersję tego krzesła :yes: Stoi w salonie na podłodze z deski barlineckiej. Jeśli chodzi o użytkowanie to jestem z niego niesamowicie zadowolona :D Nie wiem jak Tobie się będzie na nim siedziało bo ja należę do filigranowych osób ;) ale np. mój wujek który jest bardzo postawnym facetem go uwielbia :p Wszystkie dzieciaki które u nas były oblegały ten fotel ;) Moja sąsiadka go zobaczyła i postanowiła taki sam kupić do siebie :yes:

 

Jeśli chodzi o stabilność to trzeba używać bo ja bym kilka razy wywinęła orła ;) Nie wiem jak inne fotele ale ja swojemu nie mam absolutnie nic do zarzucenia jeśli chodzi o jakość :no:

 

Na zimowe wieczory dla mnie idealny - siadam koło kominka i się bujam ;)

 

...ale to tylko moja subiektywna opinia ;)

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zimowe wieczory dla mnie idealny - siadam koło kominka i się bujam ;)

 

...ale to tylko moja subiektywna opinia ;)

Ślężanko własnie takie opinie są cenne :) zależy mi na subiektywnym odczuciu ......... rożne inne opinie znajdę w necie ........ często pisane przez konkurencje poszczególnych sprzedawców podających się jako użytkownicy, lub przedstawicieli sprzedawców zachwalających produkt

ciężko to oddzielić

dlatego bardzo Ci dziękuję za ten opis :) jak pisałam jestem wysoka, ale skoro postawny wujek też lubi fotel, to może będzie ok :)

tylko tej wywrotności się obawiam :(

jak córka usiądzie to różnie może być, a jeśli fotel będzie w salonie to z pewnością będzie się na nim bujała :(

pisałaś, że dzieci oblegały fotel - nikt się nie wywrócił ?

 

mogę prosić na pw namiary na miejsce, gdzie kupowałaś ?? i fotkę :) plizzzz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomóżcie mi ocenić, czy taki dywan będzie pasował w pokoju córki (przy biurku, zamiast różowego)

 

http://img2.aukcjoner.pl/gallery/021822128/2_f.jpg?1449502011

czy taki ?

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_981246bd0bb3d89bd526a5859878d3a4.jpg

 

lub taki prosty, ale uroczy

http://www.arte.pl/environment/cache/images/310_0_productGfx_902ef008abf17a217f0335aa37f2702a.jpg

 

ewentualnie ten, skoro z dodatkami pójdziemy w mętę

tylko czy nie za bardzo zielona jest ta zieleń ?? ;)

 

http://img2.aukcjoner.pl/gallery/021170330/14_f.jpg?1445012264

 

http://img2.aukcjoner.pl/gallery/021170330/17_f.jpg?1445012264

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slonko - z dywanem teraz sama mam problem wiec nie doradze, oprocz jednego - bierz taki co ma kudelki, bo zawijano/platane zle sie czysci (jakby jakas plama sie zrobila).

 

Co do krzeselka - krzeselko imitacja - krzeselkowi nierowna, kazda fabryka inaczej robi. Kupilam takie biale (plastykowe co pokazalas) ale na nogach, nie bujane. Siedzialam przy nim przy biorku czesto i niestety pekl plastyk gdzie byly wkrecane sruby - takie wypustki byly i je szlag trafil, a co za tym poszlo - siedzisko peklo.

Jak bardzo mi sie te krzeselka podobaja to wiecej ich nie kupie bo strach, byc moze 100% fiberglass jest mocniejszy, ale co za tym idzie jest cena. Jesli wiec juz sie zdecydujesz go kupic to takie ktore ma dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko cyknęłam Ci kilka fotek ale wyślę później jak będę miała dostęp do kompa (najpóźniej jutro) Fotel nie jest bardzo wywrotowy No chyba że bujasz się jak szalona ;) Odwiedzającym maluchom nigdy nic się nie stało ale też przezornie ich pilnowaliśmy aby za bardzo się nie odchylały. W instrukcji jest napisane że co jakiś czas trzeba sprawdzić dokręcenie śrub ponoeważ plastik może się połamać (dotyczy to zarówno fotela na płozach jak i krzeseł na drewnianych nóżkach bo też takie posiadam) Muszę sprawdzić gdzie kupowałam bo już nie pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię :) ta uwaga bardzo cenna :) nie mam płytek w salonie, ale panele bez dywanu

jestem wysoka, więc pewnie i dla mnie siedzisko za niskie

możesz zdradzić gdzie kupiłeś ? może być na pw

skoro wykonanie dobre, to warto wiedzieć ;)

 

My kupowaliśmy tutaj:

http://allegro.pl/krzeslo-na-plozach-fotel-bujany-mondi-bialy-fotele-i5449573112.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u Ciebie Słonko

co prawda nie zdążyłam przeczytać całego wątku, ale już chce swoje 2 grosze dołożyć.

Dywan Magic Kira mam u siebie i jestem bardzo z niego zadowolona, polecam, chociaż w pokoju córki średnio go widzę :-)

U córki mam tą samą tapetę i też trochę miętowych dodatków, uważam, że mimo fioletowych, a dla mnie ciemno różowych kropek fajnie się to wszystko komponuje, ale pomysł z naklejeniem miętowych kropek super i nawet mi to przez myśl przeszło.

Krzesła inspirowane też mam i użytkuje od roku. Kupiłam tutaj , wcześniej odwiedzając sklep stacjonarny. Po roku nie mam im nic do zarzucenia. Potwierdzam, że od czasu do czasu trzeba śrubki dokręcić, no i tam gdzie córka siedzi, krzesło jest porysowane, ale to już wina córki, a nie krzesła  Fakt, że to plastik, ale za tą cenę moim zdaniem krzesła są super. Już nie mówiąc o wygodzie – bardzo wygodne!

 

To tyle, tak na szybko ode mnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mania fajnie, że zajrzałaś :) widzialam, że o dywanach u siebie piszesz .......... ja ogolnie dywanów nie mam ...... tylko dzieci mają przy biurkach

dlatego nie chcę nie wiadomo jakiej kasy wydawać, poza tym koty lubia sobie drapać o dywan (mimo własnych dywaników i drapaka - takie łobuzy są)

zatem popłakałabym się, gdyby mi taki dywan za sporą kasę pozaciągały :(

jak to dywan co ma "kudelki" bo nie qmam ;):eek:

nie znoszę shaggy, no nie cierpię ........ wiem, jak wyglądają po krótkim nawet czasie ......... to są dywany w miejsca, gdzie się nie chodzi ..... leży i na niego patrzysz ;)

 

z krzesłami mam własnie obawy, że trafie na takie, które pęknie :(

 

 

Ślężanka czekam zatem na fotki :) i fajnie, że krzesło Cię przyciągnęło, bo dawno Cię nie widziałam

 

misiupl dzięki za namiar - widzę, że ten sprzedawca ma opinie nieterminowego, też tak długo czekaliście ??

 

Aga witam :) chyba pierwszy raz się "widzimy" ?

masz taka samą tapetę ?? dobrze zrozumiałam ? to jesteś chyba jedyną osobą na forum, bo u nikogo jej nie widziałam

przy biurku córka ma takie krzesło ? nie potrzebuje na kółkach ? jak się jej siedzi ?

mogłabys pochwalić się zdjęciem ? chociaż fragmentu pokoju ? :)

dzięki za namiar (cena naprawdę rewelacyjna :)

 

co do dywanu - fajnie, że masz o nim dobre zdanie ........ może z tej firmy poszukam czegoś innego ........ a może wiosną dojdzie jakaś inna kolekcja :)

nie spieszy nam się, więc mogę ze spokojem przeglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...