Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"Nowoczesny miał być... będzie inny .... w podobnym stylu"


Recommended Posts

Slonko, przeszlam perypetie z dywanem (pisalam u siebie) i w koncu kupilam, mam nadzieje ze perypeti nr 2 nie bedzie :cool:

Przy [ierwszych perypetiach czekajac na dywan sciaglam moj, zwinelam i poszedl na dol - niestety u mnie "bez dywanu" sie nie sprawdzilo. Pod moje meble i wystroj domu wygladalo to poprostu glupio. Ale nie mam dywanu w jadalni.

Brak dywanu powieksza optycznie pomieszczenie, ale ja wole miec cos pod stopa.

Napisalam "kudelki" bo kazdy normalny dywan ma kudelki, dywany ktore pokazalas sa plecionymi, zawijanymi czy jak to sie nazywa - nie znam profesjonalnego slowa do tego :(

Shag ma kudly LOL

Ja osobsicie nie cierpie tych dywanow ktore pokazalas bo dla mnie za twardy jest.

Koty drapia, psy tez. Moj drapie jak sobie legowisko robi. Teraz jak kupowalam dywan (pierwszy ktorego w koncu nie kupilam) babka mi wytlumaczyla roznice miedzy zaczepianiem nitek , jedne wlasnie latwo przy drapaniu wylaza a drugie nie. Ale zabij mnie nie pamietam jak to szlo.

Ale Ci powiem ze ogladajac wiele nowoczesnych wnetrz to wlasnie shagi najladniej wygladaly w nich - jedno kolorowe bez wzorow. Niestety przy nich jest duzo zachodu, wiem bo sie mecze z nimi od 7 lat chyba juz, ale bardzo je lubie - nadal. Shag shagowi tez nierowny. Jedne maja kudly na kilometr a drugie mniejsze.

 

Moje krzeselko jest tez bardzo wygodne, sa wyprofilowane pod kuper wiec sie bardzo wygodnie siedzi. Mimo ze praslo i peklo M podlozyl deseczki od spodem ale musial przewiercic od gory zeby trzymalo. I nadal je mam, stoi u mlodego na dole w jaskini i go uzywaja jak jego laska przyjezdza. I smiac mi sie chce bo sposob mocowania M jest mocniejszy niz ten fabryczny - stoi juz tak trzeci rok i ani mysli psuc sie wiecej. Ale dlatego mowilam - kup tam gdzie wyprobowany, dziewczyny tu maja je to nie idz w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Słonko jeśli tapeta jest tylko u nas, to znaczy, że jakiś czas temu prosiłam Cię o namiar na nią, bo bardzo mi się podobała. No i powiem jeszcze, ze namiar dostałam :-)

Pokoik już widziałaś u mnie.

A gdzie można Twoje wnętrza pooglądać, bo zdjęcia zniknęły z pierwszej strony. Została tylko koza - bardzo ładna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby załatwić mojego wełnianego shaga Pasqal i Spinoza potrzebowali 2 lata ;) Był uwiielbianym miejscem wałkonienia się, wczepiania pazurków i ciągnięcia. Pod koniec wyglądał jak rozkudłany Rumun :) do tego przedwcześnie osiwiały, jako że shag był w kolorze śmietanki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonko Dostałaś emaila?

tak, tak :) dziękuję :)

odpisałam :)

 

Aga zdjęcia wcięło :( muszę je odszukać i wkleić przez inną stronę, bo tam już nie mam dostępu :(

 

Mania za dywan typu shaggy to ja dziękuję ;) miałam kiedyś (wg sprzedawcy dobrej jakości) ........ nigdy więcej ......

tym bardziej nie nadaje się, by go położyć przy biurku

nie spieszy mi się, więc będę powoli sobie szukać, może uda mi się coś namierzyć w przystępnej cenie, co będzie tam pasowało ;)

 

 

cały czas po głowie chodzą mi zmiany w salonie .......... konieczna jest zmiana kanapy, chociaż jednej ............ ale chciałabym fotel

bujany eames wciąż jest brany pod uwagę, ale mój M uważa, że nie będzie mi w nim wygodnie, bo jest za niski ......

no i zaczęłam szukać wysokich .............. znalazłam uszaki .......... tylko, czy do mojego salonu pasują ??

 

ale znalazłam też taki, jak niżej

czy pamiętacie, która dziewczyna taki ma ?? coś mi się kojarzy, ale nie jestem pewna :(

napisałam do sprzedawcy o materiał, z którego jest wykonany fotel ........... to rodzaj wełny, ale ponoć dobry, nie mechaci się i jest trwały

można wybrać kolor, ale zmienić materiału nie można :( szkoda, bo za taką kwotę powinien być większy wybór

 

http://100sklepow.pl/storage/meble/productgallery/opt_13584636237853707471604443093.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślężanka ten uszak fajny :) to prawda :) taki lekki się wydaje ;)

gdybyś natknęła się na podobny, tylko korzystniejszy cenowo to podrzuć namiar :)

 

Pestko w necie jajo ma opinię wygodnego i komfortowego fotel, chociaż może wrażenie sprawia inne

ale czekam, aż odezwie się ktoś, kto go użytkuje lub użytkował, miał okazję siedzieć

 

 

pokażę Wam nowy nabytek :) bardzo się cieszę :) jest rewelacyjny i tego mi brakowało :)

fotka wieczorem i na dodatek robiona tabletem, ale to co trzeba widać :)

Edytowane przez ~~slonko~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar rewelacja.

Fotel jajo jest obłędny! Ja mam jednak zasadę, że nie kupuje podróbek, więc fotela Jacobsena w życiu mieć nie będę:no: Chociaż kto wie, może w spadku od nieznanej ciotki odziedziczę fortunę i wtedy fotel za ponad 20 000 PLN będzie dla mnie błahostką.

Uszak bardzo urodziwy, chętnie coś takiego sobie nabędę do biblioteki - tylko trzeba by sprawdzić czy wygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migotka fajnie, że zegar Ci się podoba :)

zasada o nie kupowaniu podróbek dobra, ale w przypadku jaja nierealna

poza tym, ja się trzymam słowa "inspirowane" ;)

 

Tomkowa uważasz, że taki uszak pasowałby do mojego salonu ? staram się utrzymać tam nowoczesny styl, czy będzie on pasował ??

dzięki za namiar, fotel jest piękny :) blog chętnie poczytam :)

 

podobne uszaki namierzyłam w okolicznej firmie produkującej meble - ceny do przyjęcia

oczywiście materiały i kolorystyka do wyboru

po prostu tylko takie zdjęcia tych foteli znalazłam

 

Wuy0EZC.jpg

 

NzPHoAd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomkowa no właśnie - zmiana nóżek i już jest ok :)

ale czy w ogóle uszak u mnie to dobry pomysł ?

 

miejsce, gdzie ja namierzyłam to w tej cenie mam fotel i pufę, dlatego myślę, że muszę się tam wybrać :)

znalazłam lepsze zdjęcia tych foteli

http://i.imgur.com/fxeoLxZ.jpg

 

http://i.imgur.com/9hqSUo1.jpg

fxeoLxZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...