Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Mycie okien - pomocy!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 61
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

napisz coś więcej , gdzie kupiłaś?

:)

chyba w Castoramie za 227zl ( w Biedronce tez widziałam chyba o 80zł taniej ale nie znam firmy ) -to urządzenie działa na akumulator i zasysa wodę z szyby (oczywiście szybę należy wcześniej umyć ) ..... kilka ruchów góra-dół ......i bez pucowania szyba bez zacieków i mazai :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w Castoramie za 227zl ( w Biedronce tez widziałam chyba o 80zł taniej ale nie znam firmy ) -to urządzenie działa na akumulator i zasysa wodę z szyby (oczywiście szybę należy wcześniej umyć ) ..... kilka ruchów góra-dół ......i bez pucowania szyba bez zacieków i mazai :)

 

 

Ew-ka zobaczyłam filmik jak działa ten Karcher i bardzo mi się podoba. Tyle, że wzrostu bozia mi poskąpiła więc bez drabiny nie dałabym rady :( Jak myjesz wysokie okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew-ka zobaczyłam filmik jak działa ten Karcher i bardzo mi się podoba. Tyle, że wzrostu bozia mi poskąpiła więc bez drabiny nie dałabym rady :( Jak myjesz wysokie okna?

ja też jestem niewysoka(162) a okien tarasowych mam 10 ;) ale jak stanę na palcach a trzonek złapie na końcu- to bez problemu i bez drabiny daję radę ....natomiast .okna tarasowe z zewnątrz myję od strony dworu, bo nasadzenia przeszkadzają mi podejść blisko ale mam tradycyjną gumę na kiju i też jest spoko :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem niewysoka(162) a okien tarasowych mam 10 ;) ale jak stanę na palcach a trzonek złapie na końcu- to bez problemu i bez drabiny daję radę ....natomiast .okna tarasowe z zewnątrz myję od strony dworu, bo nasadzenia przeszkadzają mi podejść blisko ale mam tradycyjną gumę na kiju i też jest spoko :yes:

 

W takim razie chyba coś takiego kupię, bo musze pszczyny doprowadzają mnie do szału - umyję okno a zaraz nowe kropki widzę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Polecam też wypróbować stare, sprawdzone babcine triki:

- żeby nie było żadnych smug, a szyby pięknie lśniły można umyć szyby w roztworze wody z octem w proporcjach 8:1 (zamiast płynu do okien). Taki roztwór możemy zrobić w misce (wtedy użyjemy gąbki lub ściereczki) lub przelać go do butelki ze spryskiwaczem (wtedy użyć możemy papierowych ręczników).

- po umyciu okna można wypolerować zwykłą gazetą (zamiast ściereczki czy też papierowych ręczników), okna będą lśnić, gazeta świetnie poradzi sobie ze smugami.

- okna myjmy raczej w niezbyt słoneczne dni, bo podobno gdy słońce mocno świeci powstają smugi.

[usunięto reklamę]

Edytowane przez Jarek.P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...