Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Telekomunikacja Polska


Recommended Posts

Jak pisałam wyżej nie znam zasad (nie muszę ich znać).

Szkoda, że tak się dzieje :(

Kończę, nasza dyskusja nie ma sensu :-?

 

Myśle że jakiś sens ma - coś jednak do Ciebie dotarło.

A co do nieznajomości zasad - trzeba budowac świadomość społeczeństwa w tematach w których obowiązuje tylko jedna szłuszna opcja przekazu - np zjawisko globalizmu którego ofiara padal TP S.A - kiedyś firma polska która mogła budowac PKB tego kraju nie Francji gdybyśmy nie wybierali takich osłów na stanowiska decyzyjne. Pytanie co jest lepsze dla kraju x tysiecy zadowolonych pracowników zostawiajacych swoje zarobione wypłaty u innych polskich przedsiebiorców i rozwój sieci telekomunikacyjnej czy zadowolenia francuskich akcjonariuszy ?Dużo rzeczy zależy od nas ot chociazby taki banalny fakt czy dzisiaj z dziecmi pójdziemy do marketu czy też uszanujemny niedziele i prawo innych do odpoczynku...

pozdrawiam

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając literówkę, której de facto nie zauważyłem chodzi mi o sens całego zdania a raczej jego brak!

 

Jak rozumiem chodzi Tobie o zdanie:

"Myślisz ze ktoś w firmie korporacyjnje decyduje o tresci i o tym co podpisuje?"

Myslisz że pawlok pracujący w firmie korporacyjnej odpisując klientami pisze coś od siebie czy też zgodnie z procedura wybiera jeden z gotowych druków, które wymyślili w departamentach, działach prawnych itp itd ?

pozdrawiam

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... ale zawsze ma przełożonego, który decyzję może i winien podjąć.

 

Chyba nigdy nie pracowałeś w kilkunastotysięcznej firmie korporacyjnej ?:-)

Przelożony o stopniu umożliwiającym decyzyjność to któryś tam szczebel drabiny - przełożony żuczka tez jest zuczkiem od wykonywania planów, raportów itp itd...

Kiedyś mając znajomych w tp - mogli oni coś przyspieszyć, dzisiaj sami nie wiedzą do kogo wpadła dana sprawa czy np system skierował ja do Krakowa czy Katowic itp itd...

Pani która jest ofiarą tej formy kapitalizmu - na blue linii nie ma Cie obsłużyć byś był zadowolony i rozwiązać Twój problem, ma przeprowadzić rozmowę w schematu nie przekraczając czasu ! A jak robi coś nie tak i ją wyłapią oceniający podsłuch to po premii lub do zwolnienia...

Pawlok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...