Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie ma jak w domu - poszukiwania wnętrza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ostatnio zakupione :) może do kuchni......może do pralni.........

http://img256.imageshack.us/img256/3810/8468768112000576imagedr.jpg

By ungezogene at 2010-07-16

http://img130.imageshack.us/img130/6716/nakolkach.jpg

By ungezogene at 2010-07-16

 

 

A choruję na nie

http://img130.imageshack.us/img130/9884/142cf68d5e9eefilianki.jpg

By ungezogene at 2010-07-16

Edytowane przez kicikici
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półeczka drabinka ...........Kotku twoja kuchnia ......jak dla mnie wymiata ją do pralni .........choć jak postawić na niej te filiżaneczki to .......może zostać .......jedno jest pewne .......nie zmarnuje się ..........gratuluje zakupów :)

 

zaczęłam dziś urlop .............spadł pierwszy deszcz .............uratowalam ziemie i roślinki :) od 3 lat precyzyjnie trafiam z wolnym we front niżowy ....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się tu jeszcze nie witałam - dzień dobry zatem :) Pięknie tu!

Chciałam tylko napomknąć, że szafę też chcę zrobić wnękową, z jakimiś czarownymi drzwiami... a wieszaczki mychowe też zrobię ;) przynajmniej postaram się zrobić jak opanuję technikę. A te w koszulkach też fajowskie, ale tu już chyba, jak sama zauważyłaś, więcej trzeba by się starać ;)

 

aaa i zakupy śliczne!

 

pozdrawiam :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ankie83 - ta drabina mnie urzekła od pierwszego spojrzenia, musiałam tylko do niej dojrzeć.....finansowo:)

 

Konstancja - w sumie to by mi się dwie przydały i do pralni i do kuchni:rolleyes: Kupowałam ją z myślą o tych filiżankach, ale najpierw muszę to sobie poustawiać i wtedy zdecyduję.

Gratuluje urlopu - mój zapowiada się w dalekiej przyszłości dopiero :cry: A ten deszczyk to poranna mżawka raczej, więc bez obaw - ponoć ma tak grzać do końca lipca...U nas trawa jęczy...bez tego deszczu...z pewnością nie tylko ona...

 

Anja filiżaneczki chwilowo niedostępne, muszę poczekać, aż na nowo pojawią się w ofercie i wtedy będą moje:rolleyes: Imieninki się nam zbliżają to fakt - ja już wypowiedziałam lampowe życzenie i teraz sobie spokojnie czekam, co z tego wyniknie...;)

 

Ragazza - nasza rozważna i romantyczna:) Masz jakieś wstępne projekty swojej szafy? U nas jest chyba większa (177 na 265) - w poniedziałek będę domykać ostatnie szczegóły i dziewczyny zaczną tworzyć drzwi a stolarz wnętrze...mam nadzieję, że efekt końcowy nie rozjedzie się to z moim wyobrażeniem...Jutro zaczynam czarować wieszaki...:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w domu ...........siedziałam troche na górze ale małż wezwany do pracy ......za nic w świecie na tym pustkowiu nie zostałabym sama .......i dlatego w domku siedzę .....sama ...ale to przynajmniej przestrzeń tubylcza :)

 

też maluje ........tace z Audrey .........i ciągle sie miotam z ławeczka ja zrobic czy bez ............zerknij na wstepny projekt i doradź ..........a no i kawke pijem :).....

 

i pokaz wieszaczki bo ciekawa jestem :) ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mooon123 witaj w naszym domku:)

 

Konstancjo kofana :) wyczyniasz takie cuda a mnie o poradę prosisz??? Mnie, istotkę, która zawsze na lekcjach plastyki prosiła swoją siostrę bliźniaczkę (tak mam bliźniaczkę lustrzane odbicie i kocham ją nad życie:rolleyes:) o wstawiennictwo bądź wręcz udawanie mnie...I tak wiem, że którąkolwiek wersję wybierzesz, to tak ją urządzisz, że będzie piknie:)

 

Moje pierwsze nieśmiałe próby:

 

http://img840.imageshack.us/img840/8695/img1740v.jpg

By ungezogene at 2010-07-20

http://img841.imageshack.us/img841/7430/img1742.jpg

By ungezogene at 2010-07-20

http://img829.imageshack.us/img829/3654/img1744p.jpg

By ungezogene at 2010-07-20

http://img844.imageshack.us/img844/1227/img1747.jpg

By ungezogene at 2010-07-20

http://img836.imageshack.us/img836/7034/img1749d.jpg

By ungezogene at 2010-07-20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ....gratuluje .......najpierw wieszaczków ......postarzone i śliczne motywy .jeżeli zdjęcia oddają prawdziwe kolory to cudne 2 i 4 ......kolorystycznie oczywiście bo cudne są wszystkie .......

 

a teraz gratuluje mistycyzmu bycia bliźniakiem :) zawsze mnie to fascynowało .........tylko po co na plastyce uciekałaś jak masz wrodzony smaczek tylko stłamsiłaś go gdzieś ....hmmmmmmmm ale tak to już jest jak mamy sie kim wyręczyć :)

 

moja taca postanowiłą mnie dobić .......użyłam na boki farby alkidowej i schnie .........a ja czekam i czekam .........dinozaura wysiedze :) konkretnie to schnie tam gdzie świeczka ...której zresztą jestem przekonana użyłam zbyt obficie :bash:

swoją drogą to dziękuje opatrzności za forum ..........jestem pewna że gdyby nie doping .......i to że ktoś czeka żeby zobaczyć mój zestaw do decoupage leżał by grzecznie gdzieś ..odkładany z dnia na dzień ........a w końcu zapomniany ;) a tak ........to tworze :)

znalazłam jakąs książeczke do decoupage w domku .........czyli kiedyś już miałam zamiar :) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstancjo cieszę się ogromnie, że się spodobało:wiggle: Kolory na zdjęciach wyszły bardzo rzeczywiste, mimo lampy i zdjęć nocnych... Turkusowe kwiaty świetnie dopasują się do luksferów, a kobaltowym różom po prostu nie mogłam się oprzeć:rolleyes:

Co do zdolności - z ręką na sercu przyznaję się, że w rączkach ich nie mam, a te wieszaki to wyjątek potwierdzający regułę...Na szczęście z gustem i ze smakiem zdecydowanie u mnie lepiej:)

Tyż mam wrażenie, że przesadziłam ze świeczką - dopiero część wieszaków nią potraktowałam, więc jest nadzieja, że za drugim razem nie przesadzę. Ile nakładasz warstw lakieru??? Toż to też godzinami schnie...

 

 

Aha zapomniałabym o mojej bliźniaczej duszy - powiem tak: jest to największy prezent rodziców, jaki mogą sprawić swoim dzieciom (w moim subiektywnym odczuciu).

Edytowane przez kicikici
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba każda z nas marzy o bliźniakach :) ...no ja chcialam ale juniorka zagospodarowała jajeczko sama ........i może i dobrze bo dwie takie juniorki .....

po przemysleniu chwale matke nature za przenikliwośc i rozsądek w gospodarowaniu .........:cool:

 

o namiar na turkusowe kwiaty poprosze i zmykam do obiadu bo uczciwie ranek przeleniuchowałam ....przed kompem ...machnąwszy post o sypialni ........

taca własnie wyschła ale małż jak drugi dzień pyzy dostanie to chyba pęknie mi chłopina i zabierze net :)

 

lakieruje 3 - 4 razy ........a czytałam i o pięciu ale ja raczkuje .........Lutajka może coś więcej powiedzieć albo Kasiorek ...to profesjonalizm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy

Przyznam bez bicia, że zaglądam i podglądam i podziwiam po cichutku. Cudownie u Ciebie. Zakochałam się w takich klimatach, ale mój dom już niestety wykończony i niestety w zupełnie innym stylu. No i właściwie to już nadaje się do remontu- za sprawą prawie dwuletnich bliźniaków właśnie.;);)

Wieszaki wyszły super.

 

 

Bliźniaki to prawdziwy dar i dla dzieciaków (zwłaszcza jednojajowych) i dla rodziców - trudno to opisać, ale jest w tym niewątpliwie ukryta moc..........a ja jestem chodzącym tego przykładem:wiggle:

Podpisuję się nogami i rękami pod tym co napisałaś. Choć mam jeszcze dwójkę starszych synów (pojedynczych), to bliźniaki były i są dla mnie oooooooooogromnym darem. Nigdy przez myśl by mi nie przeszło, że mogę mieć bliźniaki. Dla mnie to cud natury, jakaś tajemnica i moc, o której napisałaś. Obserwując ich mam pewność, że jeden jest dla drugiego kimś absolutnie wyjątkowym.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...