Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie ma jak w domu - poszukiwania wnętrza...


Recommended Posts

kicikici mój synek też miał problemy z układaniem głowy w jedna stronę, był duży i przykurczu nabawił się jeszcze w macicy. Jedynym skutecznym sposobem było przekręcanie łóżeczka w odwrotną stronę. Tak aby zachęcić go do odwracania się na dobrą stronę. Pomógł też kolorowy ochraniacz do którego sie odwracał. Kręcz mu minął, ale spłaszczenie głowy ma niestety do dziś. niby go nie widać, ale ja o nim wiem i mi z tym źle, ze coś zaniedbałam.

na fotki Basi się nie załapałam, więc nie mam co pochwalić, ale wierzę, ze jest cudna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pysiaczku, chciałabym żeby całość była murowana, ale Oficer się nie zgadza - twierdzi, że spędziłby przy tym z pięć lat:D, dlatego mur ceglany będzie przeplatany drewnem...taka też będzie brama i furtka.

 

AJA123 to mnie pocieszyłaś:yes:. Moja wyobraźnia działa i jak patrzę na swój domek, to cały wygląda tak jak balkon...

 

Żona m dzięki za wskazówki. Staram się przekręcać główkę jak najczęściej i posadziłam w łóżeczku pluszaka myszkę, do której Basik sobie gada jak zasypia i się budzi, co zmusza ją do przekręcania główki w dobrą stronę. Mam nadzieję, że za parę miesięcy to spłaszczenie się wyrówna. Zdjęcia Baśki wrzucam dzisiaj specjalnie dla Ciebie i mam nadzieję, że zdążysz :yes:.

 

Z postępów budowlanych: mury mury pną się do góry :wave::

 

http://img850.imageshack.us/img850/1374/img2357h.jpg

By ungezogene at 2011-10-23

http://img535.imageshack.us/img535/1028/img2359ur.jpg

By ungezogene at 2011-10-23

http://img685.imageshack.us/img685/4537/img2360v.jpg

By ungezogene at 2011-10-23

 

W paru takich oknach zawieszę niedbale jakieś okiennice i puszczę bluszcz, stara donica też się tam zmieści:yes::

http://img21.imageshack.us/img21/5361/img2361h.jpg

By ungezogene at 2011-10-23

 

Na koniec Basik, jakiego mama lubi najbardziej;):

Edytowane przez kicikici
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Aniu - Kicikici,

wczoraj wsiąkłam w Twój wątek totalnie i nie odeszłam od komputera, dopóki nie przeczytałam do końca. Całe szczęście, że była zmiana czasu, bo dostałam w prezencie dodatkową godzinę :D Mimo, że styl wnętrz niezupełnie mój, to pozwól, że będę tu zaglądać - dla mnóstwa inspiracji i fantastycznej atmosfery!

Pozdrawia imienniczka Twojej prześlicznej córki,

barbe-cue

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kici...muszę się odezwać,(podczytuję od dawna:)) Basik przecudny i przesłodki:):)

Powiem ci, że mój synek (dzisiaj już dorosły)jak był taki jak Basia, miał kręcz szyjki, musiałam chodzić z nim na rehabilitację, co nie było miłe....strasznie mi go męczyli masażami. Płakał on i płakałam ja. Ale dzięki Bogu to pomogło. Kazali mi układać kilo cukru z jednej i drugiej strony główki, żeby nie układał na boki:)

 

Życzę ci aby twój Basik zawsze był uśmiechnięty tak, jak na drugiej fotce:)

 

Pozdrawiam

Beata:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kici zacznę od córci bo bije wszystko na głowę! Śliczna, grzeczna, udała Wam się w 100%! Pochwalę się, że od 16.10 też jestem już mamusią przekochanej i przecudownej Lenki :) I mimo, że ma dopiero 2 tyg, to ma włoski dłuższe od Twojej Basi! Ciocie i wujkowie kupują jej już spinki hihi...

A ogrodzenie rewelacja! Pochwal oficera, bo się spisał!

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza mala Myszka :):

http://img687.imageshack.us/img687/9966/img2396y.jpg

By ungezogene at 2011-11-08

 

Spędzamy kolejny tydzień nad morzem i intensywnie wdychamy na spacerkach morski aerozol:yes:. Pogoda cudna jak na listopad...nie jest tak żal, że lato się już skończylo... Basik rośnie, krzyczy po swojemu i rozbraja uśmiechem. Glówkę odwraca już coraz częściej sama na dobrą stronę, ale z tylu glówki nadal widać nierówność. Staram się przy każdej okazji jej pilnować...

http://img6.imageshack.us/img6/4282/img2409py.jpg

By ungezogene at 2011-11-08

 

Kanka, gapa ze mnie i nie zauważylam Twojego wątku, ale nic straconego...sobie zaraz nadrobię:yes:.

 

Pysiaczku dziękować, dziękować:).

 

Barbe-cue witam serdecznie i dziękuję za te mile slowa, aż się cieplutko robi w serduszku... Jakoś ostatnio nie za dużo tych inspiracji u mnie, ale po powrocie z urlopu mam zamiar nadrobić zaleglości i zacząć pisać na temat:D.

 

Beatko witam i dziękuję za troskę. Ortopeda nie wspominal nic o kręczu, powiedzial, ze to pozostalość po życiu plodowym. Mamy ja stymulować i powinno się wyrównać...Mam nadzieję, że tak będzie.

 

Panczurka bardzo bardzo bardzo Tobie i Lence gratuluję. Cieszę się, że już możecie się tulić:). Widzialam jedno zdjęcie w galerii u Ani - cudniaste:D. Wloski powiadasz Lenka hoduje, moglaby naszemu lysolkowi pare użyczyć:D. Napisz koniecznie coś więcej, jak sobie radzicie i jak się czujesz?

Ogrodzenia to dopiero początek, więc zaczekam z tymi gratulacjami, bo mi Oficer na laurach spocznie:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja też zazdroszczę Wam tych spacerów! My jedynie do parku. A co u nas? Lenka to raczej z tych 'Stasiowych' (mam nadzieję, że Aneczka się nie obrazi hihi). Obiecałam sobie przed porodem, że nie będę na nią narzekać. Mogę więc jedynie napisać, że wiem teraz dokładnie jak czuła się Ania, bo sama przechodzę przez to samo. Kiedyś napiszę więcej, bo właśnie budzi się moja terrorystka. Pozdrawiam i dużo o Was myślę :) Buziaki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panczurko, nie obrażę się :) Jaki mój Staś był (bo był) każdy czytający mój wątek wie. Teraz sobie pluję w brodę, że się tak nanarzekałam. Ale było bardzo ciężko. Na początek pobyt szpitalny, potem alergia no i jeszcze ten refluks. Do tego kompletna awersja do leżenia w łóżeczku. Ale jak Stasiek skończył 3 miesiące to się poprawiło. Leży spokojnie, cieszy się, śpi w nocy, generalnie daje żyć. No i ja odżyłam :) Przede wszystkim już się Stasia nie boję.

Więc myślę Panczurko, że to minie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...