Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie ma jak w domu - poszukiwania wnętrza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tych mebli to już zazdraszczam :cool: ... zegara zresztą też ...

kurde ... a zaglądam na ich aukcje prawie codziennie i jakoś przeoczyłam ... no tak ale prawie robi przecież różnicę :rolleyes:

 

Fajnie masz z tym sklepem w Szczecinie ... będziecie mieli cuuuudnie !!!

 

I kto tu mówi o braku czasu - ta co 10 wieszaczków machnęła :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem :)

 

zegar ......jest wspaniały ...przyglądałam mu się i przyglądałam a tu prosze ....znalazł nabywce :)

 

szafa i mebelki zapowiadają sie świetnie ..ale cóż jak juz wiadome dziewczyny wezmą coś w swoje macki :)

 

przeprowadzaj sie szybciutko bo kawka w tak slicznym domku to i bez tego cudu techniki musi bosko smakować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwile człowieka a nie ma a tu takie zmiany...

 

wieszaczki fajowe i proszę jaki talent się ujawnił... ja też jakieś wyprodukuje, ale najpierw muszę szafę skombinować, a właściwie drzwi do wnęki. Chyba pójdę do stolarza, żeby mi coś wystrugał i sama pomaluję ;)

 

bliźniaczka powiadasz... fajnie Wam, bo takie rodzeństwo niewątpliwe wyjątkowe jest, ale jak sobie pomyślę, że obok mojego 2-latka - diabełka, biegałby taki sam drugi diabełek to chyba moje zdrowie psychiczne byłoby poważnie zagrożone ;)

 

a zegar po prostu śliczny!

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kici wieszaczki cudne! zegar tyż!:jawdrop: no i jak to fajnie poczytać tyle ciepłych słów pod adresem siostry:). U mnie w każdym pokoleniu od niepamiętnych czasów są bliżniaki - jak byłam w ciąży to marzyłam o nich i kiedy po zrobieniu usg okazało się, że zadomowił się tylko 1 dzidziuś byłam ciut rozczarowana, szybko po porodzie dziękowałam Bogu, że mam tylko jednego urwisa:), nie wyobrażam sobie posiadania Łukaszka razy 2, teraz też będzie jedno;)

Ty się Kochana bierz do roboty;)to naprawdę przyjemne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawniam się i tu, i serdecznie pozdrawiam autorkę pięknego wątku i pięknych wnętrz :)

 

Mam siostrę nieco młodszą ode mnie, nie-bliźniaczkę, ale na inną nie zamienię - jest najlepsza pod słońcem :)

 

A co do decou - też plastyki nie cierpiałam, przez wiele lat uważałam się za mega-antytalent w tej dziedzinie. Uwielbiałam fotografię za to, ze obrazy można tworzyć - a rysować nie trzeba. Potem spróbowałam decou. I uwielbiam. Za to, że można takie śliczności tworzyć, a rysować tez nie trzeba :)

Wieszaczki super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kici - no wieszaki pierwsza klasa!:D aż chyba sama się wezmę za nie;) no a meble do gabinetu.... cudo.... :D

 

Impressionen- to ta ulubiona allegrowiczka?? poszukiwania zakończone komunikatem: "konto zawieszone" :-(

 

ulubiony sklep - http://www.impressionen.de/shop/kategorie/Wohnen

ulubiona allegrowiczka - chyba ta;p http://allegro.pl/show_user_auctions.php?listing_sel=2&listing_interval=7&uid=11807646&p=1&p=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się po dłuższej przerwie i jak miło przywitać gości : aczuc, 30Agulka, wadera, Nelli Sza

 

Dzięki magda.o za pełnienie honorów ;)

 

Wadera Twoje opowieści wciągają na całego:) Z powodów budowlanych nie mam czasu pisywać w wątkach, ale z czasem to nadrobię.

 

30Agulka - nie pomogę niestetyż, bo i nie wiem jak...

 

Mycha i Konstancja zegarowi się długo przyglądałam zanim nacisnęłam przycisk kupuj (oczywiście chodziło o kasę) i tak drżałam, czy mi go ktoś nie sprzątnie :rolleyes: Niestety przyszedł uszkodzony - połamały się w transporcie cyferki :cry: Ponieważ nie ma więcej egzemplarzy chwilowo, poprosiłam Oficera, żeby spróbował naprawić...czekam na efekty i jestem dobrej myśli.

 

Wieszaków jeszcze kilka zmajstrowałam i jak zawisną w szafie, to je obstrykam;) A szafa ma się montować w piątek - z wnętrzem trochę mnie poniosło...ale ocenicie same:)

 

Mebelki do gabinetu mają być za dwa tygodnie - się tworzą.

 

Codziennie szalejemy na budowie (znaczy się ja wieczorami) i cosik się rusza do przodu. W poniedziałek kładą w końcu dechy w salonie (Anja trzymaj kciuki) i cały następny tydzień to sprzątanie - bez przemysłowego odkurzacza się nie obejdzie + wszędobylski kurz na ścianach. Jak to wszystko ogarnę to fotorelacja murowana;)

 

Z nowości : wczoraj w strugach deszczu ochrzciłam swoje nowiutkie cztery kółeczka - normalnie nogi mi się trzęsły jak nigdy:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kicikici! podgladam Twoj wątek (mychy i monah i konstancji zreszta tez;-) kurcze zazdroszcze takiego wyczucia stylu!!

Jako ze tez jestem ze Szczecina dziekuje za super link do Mode de Vie! Jestem ciekawa ile wyniesie cię ta szafa do wiatrołapu? mozna napriv?;-) kurcze bo to super pomysł! zachorowałam na nią i juz...;-)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny podglądacz się ujawnia ..........:wiggle: , piękne pomysły, super klimat .................i następny domek do "odchorowania"........;) meble przecudne , ja mam do szczecina prawie 800 km...........:bash: w moich okolicach nie ma co marzyc o takim sklepie...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja Ty Proroku jeden - pomyślimy, zobaczymy (chociaż to się chyba nie tak robi;))

 

zalotnica witam i szepcz do woli:)

 

mycha73 cyferki już posklejane, teraz trzeba je jakoś przymocować do całości i lekko przemalować...damy radę;) Co do sprawcy trzęsących się nóg: VW sportowe (miodzio):wiggle:

 

psosin no witam Szczecin:) Szafę montują na dniach, sama jestem bardzo ciekawa efektu...Jak będzie gotowa, wrzucę zdjęcia i jeśli nadal choroba u Ciebie nie ustąpi;) to szczegóły prześlę na PW.

 

Paty witam u nas:) Dziewczyny z Mode są bardzo elastyczne a koszt wysyłki powyżej 30 kg na terenie kraju 180 PLN, więc dla chcącego nic trudnego;) Do dzieła.............

Edytowane przez kicikici
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wave: Pewnie, że dacie radę !!! Uff ... to dobrze, dobrze , że się udało

 

 

... No, no ... sportowe autko - super ... ja też lubię letko przygazowć ... DSG ... hmm ... nie wiem co to ... :oops::rolleyes: a tak na marginesie - czy jak jedziesz autem to zdarza się Tobie wyzywać czasami - choćby pod nosem - inne kobitki od "bab za kierownicą" i starych dziadków w kapeluszo-czapkach ... ? (... mi się zdarza ... okropna jestem ... no ale jak nie potrafią jeździć albo się boją to niech nie wyjeżdżają na ulicę ... bo tak naprawdę stwarzają mega zagrożenie - nigdy nie wiesz co zrobią ... :rolleyes:)

 

Pamiętaj - autko trzeba opić - koniecznie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...