Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nie ma jak w domu - poszukiwania wnętrza...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

KasiaC79 i Ash5 przepis to jak dotrę do domku, ale to nic skomplikowanego...z braku czasu korzystam z mieszanek chlebowych...

 

Kasia o zegarze gadałyśmy na 21 stronie, tam magda.o wklejała linki:yes:

 

pepejeans a Ty co dietujesz??? ...marchewki mają dużo węglowodanów:cool: Zapach pieczonego chleba w domu to jeden z najlepszych odświeżaczy powietrza, jakie znam:D

 

Anjazzielonego siem staram;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pepejeans a Ty co dietujesz??? ...marchewki mają dużo węglowodanów:cool: Zapach pieczonego chleba w domu to jeden z najlepszych odświeżaczy powietrza, jakie znam:D

 

ja mam zawsze marchekę w pracy w pogotowiu zeby nie lecieć do sklepiku obok i nie napychać sie sztucznymi ciachami i drożdzówami jak zapomne wałówkę do pracy zabrac ;)

 

ciasta lubie, domowy chleb uwielbiam i ten zapach i w ogóle kocham jeść :)

ale dobrze i smacznie jeść ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia o zegarze gadałyśmy na 21 stronie, tam magda.o wklejała linki:yes:

 

:bash:aaaa no tak, ale ze mnie gapa. A powiedz mi, czy ten zegar taki lichy, że się połamał?

akurat go nie ma, będę teraz obserwować, może się pojawi. Tylko nie wiem jak taki delikatny, to może za czymś innym się porozglądać, tylko że ten taaaki piękny, i idealnie by mi pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pepejeans dobrze i smacznie jeść - z mężem Oficerem masz to załatwione;)

 

KasiaC79 zegar wykonany jest porządnie - fajna drewniana robota...to dhl tak nam go pokaleczył...co najmniej jakby paczką rzucano, a kurierowi tak się spieszyło jak nam ją wręczał, że przypuszczam, iż był świadomy swego czynu...bywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

joliska teraz już widziałam:D Spory mają wybór, zastanawia mnie model Elano tylko bez żadnych szybek, ceny też przystępne...tylko, że oni na drugim końcu Polski...zamawiałaś u nich swoje drzwi? Wiesz coś więcej na ich temat? Napisałam do nich maila, co myślą o Szczecinie;) i zobaczymy...

 

Kicikici,

mam od nich drzwi i listwy przypodłogowe - na Gazecie jest kilka osób, które też mają drzwi Kubiszyna. Jesteśmy z różnych miejsc w Polsce i dotychczas nikt się nie skarżył czy to na drzwi, czy na kontakt i obsługę. Skoro do nich napisałaś, to na pewno Ci odpiszą i podadzą namiary na kontakt w Szczecinie - jak tak uzyskałam info o Lublinie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj piekłam znowu i wyszedł jak poprzedni, więc przepis sprawdzony:yes: Mój "przepis" jest bardzo prosty a raczej potrzebuję na niego minimum czasu, co jest dla mnie dość istotne...Kupuję sprawdzoną gotową mieszankę chlebową (sprawdziłam już co najmniej z 15 innych) Omega 3:

http://img80.imageshack.us/img80/7886/chlebomega3.jpg

By ungezogene at 2010-11-22

i dodaję do niej 300 ml ciepłej wody, 1-2 łyżki oliwy z oliwek, sól i łyżeczka cukru brzozowego, 2 łyżki kefiru, 5-6 łyżek rozgniecionych ugotowanych ziemniaków, siemię lniane, słonecznik i dynię - wrzucam wszystko do piecyka i wybieram program chleb omega 3 (jak piecyk nie ma takiego programu to chleb wieloziarnisty)...po trzech godzinach z hakiem wszystko gotowe :):stirthepot::) SMACZNEGO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joliska odpowiedź otrzymałam...dojadą, ale sobie za to dodatkowo policzą, co mnie nie dziwi...ale nie chcą przyjechać na pomiar:-( Twierdzą, że to za daleko i wymiary musimy zdjąć sami...u nas te otwory niestandardowe niestetyż i się Oficer nie za bardzo do tego chce zabrać...Myślimy...

 

KasiaC79 byłam macać Dolce...wygląda świetnie, takie zgrabniutkie te sofki, fotel też bardzo przyjemny....ale niewygodne :eek: A dokładniej: mają wąskie siedzisko i tak posiedzieć sobie przy kawce to ok, ale na dłuższe plotkowanie bądź się wyciągnąć przy jakimś filmiku to już nieee. Poza tym pokrowiec zdejmowany ma i owszem, ale cena dodatkowego pokrowca to już 50% ceny mebla:jawdrop: To wolałabym za jakiś czas zmienić meble...A funkcja spania bardzooo okazjonalna. Przyznaję bez bicia, że byłam bardzo niepocieszona...w końcu doszliśmy z Oficerem do wniosku, że sofa powinna być wygodna i z myślą o nas raczej niż o gościach...się zdecydowaliśmy na Mebelplast Elizabeth:) Klamka zapadła i zamówiliśmy dużą sofę i ... leżankę:) - tak nam się spodobała na ekspozycji, że nie było wyjścia. Teraz 3 tygodnie oczekiwania...mam nadzieję, że obicie które wybrałam nas nie rozczaruje, bo co innego wycinek 60 cm a cały mebel......i że będzie pasować do domu....Strasznie było mi ciężko się zdecydować:eek:

http://img155.imageshack.us/img155/8411/fragment1645.jpg

By ungezogene at 2010-11-22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiadają się wspaniale ale to u ciebie standarcik więc mnie nie dziwi ... nie za duże ... nie za wysokie ... idealne ... hm dzięki spojrzeniu na nie nabrał trochę mój naroznik (nienacierpie narożników) bo właśnie wpadłam na pomysł aby go rozparcelować na taką prawie leżankę i kanapę 2 ... oczywiście zmieniając obicie ... :wave: to jest jakas nadzieja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joliska odpowiedź otrzymałam...dojadą, ale sobie za to dodatkowo policzą, co mnie nie dziwi...ale nie chcą przyjechać na pomiar:-( Twierdzą, że to za daleko i wymiary musimy zdjąć sami...u nas te otwory niestandardowe niestetyż i się Oficer nie za bardzo do tego chce zabrać...Myślimy...

 

Kicikici,

u mnie jedne tez były niestandardowe, miarę brałam sama i drzwi pasują :) Dacie radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aneta s i ja czekam:D Próbników mieliśmy w domku bez liku (dobrze że można za kaucją w ogóle wypożyczyć, bo w sklepie przy jarzeniówkach to porażka), ale to tylko małe próbki...widziałam w salonie jedną sofę taką nowoczesną w obiciu, na które się ostatecznie zdecydowałam i wyglądała bardzo przyjemnie, więc jest nadzieja...Zastanawiałam się też nad jasnym obiciem, ale jakoś mi tak do stylu tych mebli nie pasowało...no trudno, teraz to już po zawodach...;)

 

konstancja30 nie chwal dnia przed zachodem...uwierz mi, że była to jedna z najtrudniejszych decyzji przy urządzaniu...i nie są to moje marzenia ( RM skradła już dawno moje serce, tylko te ceny...), więc tym bardziej drżę o efekt końcowy...

 

Pomysł na narożnik bardzo obiecujący...no, no tylko pogratulować :yes:

Mieszanek poszukam:yes:

 

joliska Ty zdolna kobitka jesteś, więc nie dziwota, że drzwi idealnie dobrane...ja nie mam o tych wymiarach bladego pojęcia a Oficer...no cóż pracuję nad tym:cool: Za optymizm dziękuję:)

 

 

 

Urządzania ciąg dalszy:

 

Postanowiliśmy wykończyć górna sypialnię - docelowo pokój milusińskich, tymczasowo nasza sypialnia (trzeba zrobić w salonie miejsce sofkom:cool:). Sufit i skos już pomalowany na biało. Kolor pozostałych ścian zakupiony - Flügger odcień greige. Ściana kolankowa..........i tu moja wielka radość - będzie cegła:D - w takim cieplutkim naturalnym zabarwieniu, żadna imitacja tylko prawdziwa niemiecka porozbiórkowa - trafiliśmy na nią całkiem przypadkiem i nami zawładnęła:D (u mnie to nie dziwota, ale że Oficer dał się tak wkręcić, to mnie pozytywnie zaskoczył:)). Postanowiłam, że fugę zrobię jasną, taką kemową, bo ładnie połączy się z kolorem ścian i dodatki:

 

podłoga Balterio Loft

http://img834.imageshack.us/img834/9826/balterioloft.jpg

By ungezogene at 2010-11-23

 

lampa biała ze stalowym wnętrzem

http://img638.imageshack.us/img638/8977/biaalampa.jpg

By ungezogene at 2010-11-23

 

lniana zasłona

http://img24.imageshack.us/img24/9933/zasona1.jpg

By ungezogene at 2010-11-23

http://img69.imageshack.us/img69/7033/zasona.jpg

By ungezogene at 2010-11-23

 

pstryczki elektryczki ze stali szczotkowanej

http://img440.imageshack.us/img440/4663/emcmetalwylacznikpojedy.jpg

By ungezogene at 2010-11-23

http://img24.imageshack.us/img24/94/gniazdon.jpg

By ungezogene at 2010-11-23

 

Mam nadzieję, że wszystko ze sobą będzie współgrać.......w razie dzieciaczków dobiorę białe lub szare mebelki, retro pluszaki i powinno być dobrze...mogę też wtedy ewentualnie przemalować cegłę na biało...się zobaczy...

 

 

Oficer miał dzisiaj pomalować ściany....strasznie jestem ciekawa tego koloru, zwłaszcza że z wyborem nie było oczywiście łatwo...a środa/czwartek ma dojechać pocięta cegła:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...