Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

miejskich Praktyczny 1


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 506
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziękuję:D

 

Skorlaje numer wykonany ze stroduru do stosowania na zawnątrz , na froncie cyfr jest czarne pleksi. Zamawiane na allegro. Wiszą od wiosny i nic się nie dzieje.

 

Zdjecia zabieram po jakimś czasie , po tym co spotkało Jedną z naszych forumowych koleżanek, wolę dmuchać na zimne.

 

Witam zono m.

A mozesz napisac moze na priv co spotkalo ta kolezanke zFM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam,

pilinie potrzebuję porady co do rozplanowania oświetlenia w salonie. Wkraczają elektrycy a my w totalnej kropce. Zero koncepcji. Ponieważ raczej nie podobają nam się podwieszane sufity, a i na takie nie ma przy naszych wysokościach warunków, to mamy problem. Zaplanowaliśmy lampę w wykuszu nad stołem. Jedną lampę centralnie, jak w projekcie plus dwa kinkiety lub zwisy nad kanapą na przeciwko ściany tv. Ale totalnie nie wiemy jak miałoby to wyglądać. Aktualnie mamy tylko oświetlenie z lamp stojących na podłodze w salonie i to nam odpowiada. Ale tu powierzchnia jest duża i trzeba to jakoś doświetlić. Jakoś tego nie ogarniamy jednak. Żono podeslesz fotki na priva? Będę bardzo zobowiązana. Kompletnie jestem nieżyrandolowa i może stąd ta dezorientacja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Żono m bardzo żałuję, że tak późno do Ciebie (Was) trafiłam, nie załapałam się na żadne zdjęcie, poza uroczym czworonogiem.....gdybyś na chwilę mogła wrzucić choć gabinet, kuchnię i salon - tak tutaj wychwalane, byłabym wdzięczna...wykańczam się, przy okazji próbuję wykończyć też dom, i szukam po wątkach inspiracji - ale...szukam po wątkach innych niż beton, eams, caboche (bo choć ładne, to totalnie nie z mojej bajki...). A Twój (Wasz) dom (wnoszę po komentarzach) ma styl oryginalny i inny niż "forumowy';)....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Nie sądziłem, że jeszcze coś do dziennika dopiszę...

 

Mieliśmy na strychu 11 rolek wełny Toprock (10cm i 15cm), która została nam po budowie. Zabraliśmy się wczoraj ze starszym synem i "wrzuciliśmy" ją nad sufity poddasza, więc gdzieniegdzie mamy teraz nawet 40cm wełny :o.

 

Pewnie coś pojawi się jeszcze w dzienniku, bo cały czas mamy niewykończone górne tarasy.

Jest w planach także zrobienie zacienienia na dolnym tarasie, bo jest on od południa i w lecie nie da się tam wysiedzieć.

Żagiel przeciwsłoneczny daje trochę ulgi, niestety słonce nie stoi w miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...

miejski a ja mam pytanie z innej beczki.

mianowicie chodzi mi o podłogę rovere giallo.

Właśnie nad tą płytką zastanawiamy się z mężem ale nigdy jej nie widzielismy w realizacjach. W dziale płytki widziałam tylko fragment u Ciebie na zabudowie geberitu.

A masz może gdzieś większy fragment w pokoju, gdziekolwiek?? Czy one faktycznie przypominają drewno, są proste, matowe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dla nas Rovere Giallo są OK. Po ułożeniu jest równo, choć pewnie trzeba zachować zalecenia producenta co do sposobu ułożenia (wzoru). Płytki określiłbym jako półmat bo mają lekki połysk, ale jest on mniejszy niż np. deska barlinecka którą też posiadamy. Nie mamy za wiele Rovere Giallo w domu, bo tylko podłoga i zabudowa Geberita w dolnej łazience oraz podłoga w tzw. gabinecie. Myślę, że wybierając jeszcze raz też padłoby na Giallo, choć niewiele na żywo widzieliśmy płytek drewnopodobnych (głównie był to Woodentic i jeszcze jakieś inne).

Podeślę na maila parę zdjęć jak to wygląda na podłodze w gabinecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Zyczenia juz zlozylam na innym watku... wiec i chyba tutaj wypada rowniez to zrobic

 

 

Najlepsze życzonka,

wielkiego w życiu słonka,

smutków małych jak biedronka,

szczęścia dużego jak smok,

pomyślności na kolejny życia rok

i miłości, bo ona dostarczy Ci radości.

 

http://cdn14.epasaz.smcloud.net/s/files/b8a55a93b4ea4c94.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam, dziękuję za link, ale te zdjęcia dobrze znam.Domek z zewnątrz jest śliczny, ale mnie bardziej interesuje wnętrze domku. Gdyby to nie było problem byłoby mi bardzo milo zobaczyc wnętrze Praktycznego 1.

Na razie jesteśmy na etapie ustalania czy możemy go postawić na naszej działce, ale domek kusi nas bardzo i jest naszym faworytem.

Pozdrawiam Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...