Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

miejskich Praktyczny 1


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 506
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj,

 

wchodzę sobie na ten link i zastanawiam się godzie ten Wasz dom, bo przecież to co widze to jakaś komputerowa robota! A nie - to Wasz dom - kurcze jaki piekny!

Wiem, że na pewno oglądałam Wasze wnętrza i wiem, że na pewno mi sie podobały, ale w gąszczu wszystkich wątków nie mogę sobie przypomniec jak wyglądały, a tu u Was nic nie można obejrzeć wstecz :( szkoda :(

Mnie czeka w tym roku wszystko co na zewnątrz: tynkowanie, ogród, ogrodzenie itp. i tak patrzę sobie na Wasz dom i marzę sobie.

 

I jeszcze mam jedno pytanko: z jakich cyfr jest wykonany nr domu - bardzo fajne, a właśnie od tego zaczynam tę robotę na zewnątrz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to wklejam doradż jakie dać dodatki, kolor pokoju jest bardzo lekko kremowy, sufit biały wypoczynki popielate jasne, kuchnia ściany jasny popiel szfki górne kolor taki jak ściany w salonie- lekki krem. Nie zwracaj uwagi na dodatki ,które są obecnie bo są tymczasowo, w zasaadzie tylko firanki muszą pozostać i zasłony. Meble w salonie były planowane ciemne ale to dopiero kiedyś...... . Nie wiem co na ściany podłogę przed wypoczynkami i wypoczynki( tu muszę mieć jakieś narzuty ze względu na moje 3 pociechy z różnymi pomysłami) Doradź mi bo bardzo podoba mi się twój styl

DSC_3656_zmien rozmiary.jpg

DSC_3657_zmien rozmiary.jpg

DSC_3658_zmien rozmiary.jpg

DSC_3659_zmien rozmiary.jpg

DSC_3660_zmien rozmiary.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję:D

 

Skorlaje numer wykonany ze stroduru do stosowania na zawnątrz , na froncie cyfr jest czarne pleksi. Zamawiane na allegro. Wiszą od wiosny i nic się nie dzieje.

 

Zdjecia zabieram po jakimś czasie , po tym co spotkało Jedną z naszych forumowych koleżanek, wolę dmuchać na zimne.

 

A co się stało forumowej koleżance, jeśli można wiedzieć???:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b-stroz a nie myślałaś o tym aby przestawić stół do wykusza?

 

Dodatki dałabym w kolorze szarym lub czarnym takim jak pasy na zasłonach, dokładnie jak narzuta, którą pokazałaś. Lampa jak dla mnie zbyt wycudowana, osobiście dałabym coś prostszego w formie do tego fajne poduszki na kanapę, nie ma co przesadzać z dodatkami bo to potem tylko kurz zbiera. Zmieniłabym też firanki w oknach w kuchni, gdyż organicznie nie trawię zazdrosek. Proste, jasne rolety rzymskie bylyby ok.

 

Na stół prosty w formie bieżnik, wygodny w utrzymaniu jest filc. Nie polecam obrusu przy dzieciach, bo pociągnie i kłopot gotowy. Więcej pomyślę wieczorem, bo teraz mnie przeganiają od kompa.

Edytowane przez żona m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia LBN ja dopiero teraz zaczaiłam, ze ty pytasz o płytki w dolnej łazience. Wczoraj mi sie coś ''ukręciło'', ze o te w salonie ci chodzi.

 

Więc raz jeszcze napiszę, płytki w łazience są ok, rektyfikowane, można układać je bez fug, nasze są matowe czy tam satynowe. Mazy deczko widać, ale ja czyszczę płynem do mycia szyb, lub wycieram do sucha. Polecam. Drugi raz też by je wybrała.

 

Żono - kamień z serca bo bardzo mi się Wasza łazienka z tymi płytkami podoba, ale jak napisałaś, że trzeba szeroką fugę to odpuściłam. Ale teraz nadzieja we mnie od nowa wstąpiła :)

Dzięki Ci dobra kobiałko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...