Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co dziś w emocjach?..... wyraź za pomocą muzyki ... :)


daggulka

Recommended Posts

Ponury? Ten Ponury??? Święci Anieli! Nie może być!

 

...legenda Forum.

http://macg.net/emoticons/shame.gif zawstydzasz mnie Waszmość ;)

 

a propos aniołów, ja raczej

:cool: [1978]

 

w niedzielę i poniedziałek TVP Kultura się zażelaziła http://macg.net/emoticons/metal.gif

nie mogę sobie odmówić przyjemności zapodania

( fajny ten fan [2'50], który ma minę jakby boga dotknął :) )

 

 

ale piszę głównie po to, by zachęcić Was do włączenia dziś o 17:00 TVP Kultura na półtorej godziny

Jason Becker - jedna "z pierwszych osób, które wykonały kaprys 24 na gitarze (po tym jak Yngwie Malmsteen stwierdził, że jest to niewykonalne)"

 

http://www.youtube.com/watch?v=_0VoSqzNMWA

 

Mimo ciężkiej choroby nadal komponuje i aranżuje... polecam, bo warto

Edytowane przez ponury63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ponury zlituj się. Nie dość że propagujesz satanistyczne zespoły na publicznym forum a nie po godzinie 22 :D to jeszcze narażasz mnie na niemałe koszta związane z internetem - jestem na GSMie a obejrzenie Twoich linków trochę kosztuje. A jeśli puszczę już takie coś to nie idzie w połowie tego wyłączyć więc muszę obejrzeć do końca... no!

 

:D

 

edit: a gdzież się podziewał Waszmość przez tak długie czasy? Toż to parę wiosen minęło...

Edytowane przez Rom-Kon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Perfect przedstawił piosenkę z nowej płyty, która ukaże się z początkiem czerwca. "Wszystko ma swój czas" to ballada na miarę "Niepokonanych" a może i lepsza. Prosty i zarazem genialny tekst Jacka Cygana i równie prosta i jednocześnie piękna muzyka Darka Kozakiewicza spowodowała, że nie mogę się od tego utworu od kilku dni oderwać. Markowski w doskonałej formie - brzmi jak na pierwszych płytach Perfectu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smutne to. zascianek i tyle.

 

Zaścianek? Quo vadis Europo!?!

 

Za rok na Eurowzji będą występowały same takie nie wiadomo co, bo to jest dobry przepis na wygranie tego kabaretu. Wszystkie odmieńce Europy chwyciły za komórki. Ja nie chwyciłem, żona też nie, znajomi nie, ale odmieńce łączą się w bólu z innymi odmieńcami i głosują aż miło jednocześnie nabijając kabzę producentom. Media aż kipią wiadomościami (zresztą media same są przesiąknięte odmiennością), a za parę lat okaże się, że to my, hetero jesteśmy nienormalni!

Oczywiście, my jesteśmy nienowocześni bo nie zgadzamy się z tym kabaretem, ale ja na prawdę wolę zdawać sobie sprawę co kto w portkach nosi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaścianek? Quo vadis Europo!?!

 

Za rok na Eurowzji będą występowały same takie nie wiadomo co, bo to jest dobry przepis na wygranie tego kabaretu. Wszystkie odmieńce Europy chwyciły za komórki. Ja nie chwyciłem, żona też nie, znajomi nie, ale odmieńce łączą się w bólu z innymi odmieńcami i głosują aż miło jednocześnie nabijając kabzę producentom. Media aż kipią wiadomościami (zresztą media same są przesiąknięte odmiennością), a za parę lat okaże się, że to my, hetero jesteśmy nienormalni!

Oczywiście, my jesteśmy nienowocześni bo nie zgadzamy się z tym kabaretem, ale ja na prawdę wolę zdawać sobie sprawę co kto w portkach nosi!

 

 

kazdy ma prawo glosu, wiec niech glosuje.

 

co w portkach nosi to nie moja sprawa. jego artystyczne portki i sztuka. przypomina mi sie krzyk zwiazany z instalacja artystyczna "penis na krzyzu". jednym slowem zero wrazliwosci na piekno i sztuke z tym oburzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaścianek? Quo vadis Europo!?!

 

Za rok na Eurowzji będą występowały same takie nie wiadomo co, bo to jest dobry przepis na wygranie tego kabaretu. Wszystkie odmieńce Europy chwyciły za komórki. Ja nie chwyciłem, żona też nie, znajomi nie, ale odmieńce łączą się w bólu z innymi odmieńcami i głosują aż miło jednocześnie nabijając kabzę producentom. Media aż kipią wiadomościami (zresztą media same są przesiąknięte odmiennością), a za parę lat okaże się, że to my, hetero jesteśmy nienormalni!

Oczywiście, my jesteśmy nienowocześni bo nie zgadzamy się z tym kabaretem, ale ja na prawdę wolę zdawać sobie sprawę co kto w portkach nosi!

 

Za 100 lat nie będzie komu się rucha.........ć i ludzie będą zmuszeni do klonowania aby podtrzymać gatunek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...