Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co dziś w emocjach?..... wyraź za pomocą muzyki ... :)


daggulka

Recommended Posts

Gość Pepeg z Gumy
dla mnie grupą wszech czasów jest Led Zeppelin i jego demoniczny Robert Plant

He,he rozumiem zachwyt , bo to wyjątkowo charyzmatyczny wokalista , ale w którym miejscu on był demoniczny?:jawdrop:

Nawet wiecznie szydzący Zappa miał więcej diabolizmu niż Robercik.:lol2:

 

Nie lubię jakoś demonicznych wokali, wolę jednak anielskie pienia np. cherubinka Sergieja z Tankianianów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pamiętam jak laski sobie włosy rwały... Głupie cipy:D

Bosh...Liwko normalnie przerazasz mnie...mowisz identycznie jak moj bdb kumpel - tylk on tak o laskach ktore na motory leca mowi ... A ja go pieknie gasze ale jako malo sie znamy to pozwole sobie ta przyjemnosc na inna okolicznosc zostawic...:p

Zamarlam.... jak to czlowiek nie wie co sie tworzy na tym swiecie - slucham zupelnie innej muzy, ale zamarlam i przez te pare minut nie oderwalam wzroku od monitora - wciagla mnie i muzyka ale takze teledesyk, ta ilosc sniegu, lodu, te formy ktore z tego powstaly, te "jaskinie" i groty, ujecia kamery i ta kobieta - ta radosc w jej twarzy, usmiech i ruchy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo im jeansy farbują ;)

 

ktoś najlepszą grupę świata przypomniał ;)

to na cześć - krótka live version >> http://www.youtube.com/watch?v=NqJR9yDpClQ

i dłuższa, choć i tak nie z LP

 

 

:o "Dryń, dryń, wstawaj, siódma już!"

 

Popiołem posypać...... Ponury, przyznaj sie. Siedzisz w więzieniu i od czasu do czasu wychodzisz na przepustki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znow cos zupelnie nie z mojego klimatu:

http://www.youtube.com/watch?v=By-dJBiAQ7g&feature=relatedAle warto wsluchac sie w tekst . A utwor najlepiej wrzucic na sluchawki .... by uslyszyc dzwieki ktorych normalnie nie slychac a ktore powoduja ze numer jeszcze piekniejszy a ...wokalista.... zamykam oczy i ...mam dreszcze- o tak (ten zachrypniety glos ...) - i teledysk - taki bajkowy troche ale podoba mi sie ta sceneria - lubie takie kosmiczne klimaty...sama kiedys takie "kolaze" tworzylam. I genialnie ubrani sa i ona i on.

Edit: gitara na poczatku - piekne brzmienie, takie glebokie ...

"...zE swiat bedzie jaki stworza go niepoczete jeszcze dzieci...."

Edytowane przez swiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zaciekawiona tym, jak moze mnie zaskoczyc jeszcze muza, postanowilam zrobic maly przeglad tego co sluchacie - jak narazie 1 strona (a troche do konca ich jest ;)) ale no prosze odrazu moje klimaty: stratovarius - slucham w aucie moze innny numer, ale zdecydowanie zbyt duze predkosci przy ej muzie rozwijam :p, Turbo, TSA, Dzem, Ira, Oddzial Zamkniety, Renata Przemyk - co tu dodac wiecej trzeba. Ikony polksiego roka i nie da sie nie znac ich tworczosci. L. P. bylam zachwycona jak tak maly czlowieczek jest w stanie wydobyc z siebie takie dzwieki i ze dzwieki ze studia brzmialy lepiej w realu - super koncert.

O i eurytmics sie pojawil choc ja standardowo sweet drems preferuje - wkolko i na okraglo do zzygania... wspomnienia z prawdziwej wielkiej przyjazni trwajacej x lat - to samo kat lza dla cieniow minionych i ac/dc thunderstuk (glownie to :p) Dire StraitsMark Knopfler - Brothers in arms Mike Oldfield - Tubular bells - uwielbiam takie koncerty spektakle.

No i prosze, sama nigdy bym tego nie puscila Rondo Veneziano Odisea Veneziana, Sabaton - Attero Dominatus (widac teraz ze dosc roznorodnie u mnie)

 

Cos mojego to . Lionel Richie - Hello co tu dodawac... wzrusza mnie za kazdym razem.

a polecam mniej znany Disturbed

Edytowane przez swiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam sentyment do tego utworu ....

to pierwszy którego uczyłam się grać na gitarze .... :roll:

Zegarmistrz światła ..... utwór kilku słów ....

]

A ja zaczynalam od Lady Pank Zawsze tam gdzie Ty i ...metalica ale ....ONE wlacznie z solowka hehe na ruskiej gitarze z metalowymi strunami cm na progiem - palce do krwi pozdzierane, ale szlo mi jakos :p

 

Ogladajac ostatnia strone - to Led zepelini jak najbardziej tak, aha, Blacksabaci tez - Oziego tylek miala okazje widziec na zywo (w spodku mu sie chcialo gacie sciagac :p)

 

A sama uwielbiam i po raz trzeci(najpierw spodek 1998, potem 2008 ) i w czerwcu wybieram sie na koncert tym razem do Jaworzna na:

Ten utwor ma taki klimat na koncercie - wszyscy spiewaja: Megadeth, megadeth, megadeth :p na tych ostrych rifach gitarowcyh no i przyznaje sie bez bicia, ze mam ogromna slabosc do Brodericka, takim spojrzeniem zostalam obdarzona gdy niespdziewanie podszedl i podal mi kostke podczas koncertu...

http://www.guitar-muse.com/megadeth-hard-at-work-on-new-album-2544

A zaskoczyl mnie jeszcze bardziej bo 20 minut po koncercie wyszedl do autokaru trzezwy, wykapany i pachancy, porobil z nami fotki, pogadal (nie ma jak mustein, po 2-3 godzinach w trupa nieprzytomny ... )

Edytowane przez swiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę kupiłem tę płytkę i już kilka razy przewinęła się przez odtwarzacz. Przy okazji przypomniała mi kawałek z ich debiutanckiej płyty, który kiedyś mnie prześladował:

.

hm...no prosze - dokladniego tego samego sluchamy od rana :) Ja ogolnie od kilku dni Come chlone, ale bardziej skupiam sie na czerwonej plyce a dzis wlasnie zaczelam nucic pod nosem ten numer, jakos tak mnie zlapalo nie wiem czemu. NO i zaraz puscilam ale jakas wersje koncertowa ktoa mi bardziej odpowiada - mniej elektroniki.

btw. widze ze syn raczej reaguje na inna muze, ale cora siedzi i buja sie i ..poguje (ta oboje poguja :p, ale core widac ze ciagnie w kierunku roka i takiej muzy)

Maleńczuk popełnił plagiat!!!

hehe no nie lubie Malenczuka, ale tu wysluchalam do konca tej wersji - niezle :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Oziego tylek miala okazje widziec na zywo

też ram byłem , nieżle się bawiłem , co nieco wypiłem , grunt że przeżyłem , ależ to była wyprawa:wiggle:

NO kawalek drogi -A poznalismy jakis ludzi z tak daleka, po koncercie -wesola ekipka byla ;P To nie Ty :)

 

Moja mega wyprawa to woodstok - dwa plecaki ze stelazem, namiot ja i on i...zapalenie wyrostka u jeszcze wtedy nie m, konczacy sie operacja - najlepszy wodstok na jakim bylismy - niezapomniany haha :p naszczescie byla tez cala ekipa ktora niezawiodla ;)

Edytowane przez swiki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO kawalek drogi -A poznalismy jakis ludzi z tak daleka, po koncercie -wesola ekipka byla ;P To nie Ty :)

 

Moja mega wyprawa to woodstok - dwa plecaki ze stelazem, namiot ja i on i...zapalenie wyrostka u jeszcze wtedy nie m, konczacy sie operacja - najlepszy wodstok na jakim bylismy - niezapomniany haha :p naszczescie byla tez cala ekipa ktora niezawiodla ;)[/quote

całkiem możliwe , było nas jakieś 8 osób , a bawiliśmy się świetnie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...