Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Co dziś w emocjach?..... wyraź za pomocą muzyki ... :)


daggulka

Recommended Posts

Gość Gosc_123
Wysłuchałem.Jak babcię kocham.Lubię Stinga,lubię The Police,ale tego nie znałem.Świetne.

 

To utwór z jednej z nowszych płyt, z 2009 - wydana póżną jesienią, tak przed Bożym Narodzeniem - If on a Winter's Night...

Piękne utwory, ciekawie zaaranżowane. Rzuć uchem w wolnym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

A mialam o Teslu napisac i jego muzie, no wlansie powiem Ci, ze ciezko mu trafic w to co mi sie podoba, to co on gra pewnie - piekne jest, ale nie rusza mnie :p I sobie tak czasem "gramy" on puszcza a ja mowie ze be i by probowal dalej :p I czasem mu sie udaje, a czasem mnie oszolomi ;)

 

Swiki.Jam nie jest godny trafiać do Twego serduszkamilosc25_(www.e-gify.pl).jpg

A tak poważnie.Tak zrozumiałem tytuł wątku.Każdy puszcza co mu w duszy gra.:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kołysanka Stinga to (dla mnie) nr 1 ostatnich postów w tym wątku.

 

Tak zrozumiałem tytuł wątku.Każdy puszcza co mu w duszy gra.:p

Każdy wkleja co mu w duszy gra, niektórzy prezentują swoje preferencje (muzyczne). Wątek ma prawie 90 stron, więc wiele z utworów pojawia się po raz kolejny, to nieuniknione. W tym wątku muzyka prezentowana przez nas ma odzwierciedlać nasze emocje w danej chwili. Ja tak to rozumiem. Gdybym był mocno zniesmaczony to odważyłbym się wkleić nawetr disco polo (nie, jednak nie odważę się:sick:)!

Nie prześcigajmy się w prezentowaniu tego co lubimy (jest inny topic na ten temat), Wklejajmy to co nas teraz kręci.

A ja wobec syndromu smoleńskiego mam dziś tak:

"Rośnie we mnie dzika chęć, rośnie dzień po dniu, czasem ostro nosi mnie zły duch

przegiął bym na maksa coś, skopał komuś zad, i ze smyczy spuścił złość jak psa

Kiedy z ust wylewa się do kamer, potok pustych słów ja sztachetę wziąłbym w dłoń i w łeb..."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Гори, гори, моя звезда,

Гори, звезда приветная!

Ты у меня одна заветная,

Другой не будет никогда.

 

Сойдет ли ночь на землю ясная -

Звезд много блещет в небесах,

Но ты одна, моя прекрасная,

Горишь в отрадных мне лучах.

 

Звезда надежды благодатная,

Звезда любви волшебных дней,

Ты будешь вечно незакатная

В душе тоскующей моей!

 

Твоих лучей небесной силою

Вся жизнь моя озарена.

Умру ли я - ты над могилою

Гори, гори, моя звезда!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor i radyjka reklamują nowy fhancuski wózek

z małosprytnym tekstem, ze jak któś jest miszczu, to i tak mu się kiedyś uda :rotfl:

ale to nieważne.. bo w tle słychać jeden z najbardziej energetycznych riffów wszechczasów

tu z The Freddie Mercury Tribute Concert z 1992 roku; na gitarze solowej Mick Ronson.. za tydzień minie 19 lat, jak już go nie ma

i zgadzam się z komentarzem, że jest to "best version of Heroes ever"

(uwaga: słuchać głośno)

 

http://www.youtube.com/watch?v=2JOvgfOkxgQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Alez Ty mnie lubisz...

 

 

denerwowac :p

hehe a powaznie - no to jam Cie tu zaprosila, bys Twoja muzyka nas pozarazal i z checia otwieram kolejne numery liczac na cos co mnie zaskoczy - vanesse lubie, ale dzis...specyficzny dzien mam - chyba ciezko z czymkolwiek byloby trafic - sama nie wiem czego bym chciala posluchac....

 

Lubię Cię lubię.Próbuję cały czas,ale za Tobą trudno nadążyć.Zobaczysz kiedyś mi się uda.:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...