Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakiej firmy odkurzacz centralny...?  

232 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy odkurzacz centralny...?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A który model Profi tak wychwalasz:)?

 

mam model 30.1 na worki. Ciągnie jak hmmmm... Ciężko porównać:yes: Worki wymieniam raz na pół roku.

Nie podobał mi się ich zestaw sprzatający i kupiłem aerovaca. Ale sam odkurzacz jest bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam model 30.1 na worki. Ciągnie jak hmmmm... Ciężko porównać:yes: Worki wymieniam raz na pół roku.

Nie podobał mi się ich zestaw sprzatający i kupiłem aerovaca. Ale sam odkurzacz jest bardzo ok.

 

Potwierdzam, odkurzacz super, bardzo dobra alternatywa dla o wiele droższego Beama. Mam i sobie chwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 months później...
Polecam automatyczny odkurzacz firmy RoboJet. Kupiłam i jestem baaardzo zadowolona :) Wiadomo, że odkurzanie bywa uciążliwe (ból pleców itd), odkurzacz robi to za mnie, a ja w tym czasie mogę zająć się innymi pracami domowymi. Mam go już drugi rok i nie było żadnych awarii, dlatego uważam,że cena za niego jest w sam raz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
Myślę że źle zadajesz pytanie. Pytając w ten sposób od razu kierujesz je tylko do handlowców, co oni polecają, a to jest kwestia względna, bo sprzedawca zawsze poleca to co ma w ofercie, a czasem to na czym może lepiej zarobić. Jeżeli na takich opiniach Ci zależy to proszę bardzo. Jeśli natomiast chcesz skierować pytanie do użytkowników to zapytaj z osobna. Czyli co sądzą użytkownicy Vacu o swoim odkurzaczu i Ventom. Wiadomo ze każdy swoje chwali i będzie tłumaczył swój wybór w najkorzystniejszy dla siebie sposób, a to wcale nie oznacza że dla Ciebie również. Mnie by zależało na opinii użytkowników jednego i drugiego odkurzacza, ale opinii technicznej czyli czy się nie psuje, jakie ma rozwiązania i czy się przydają, a także jaka była cena. Mając takie dane można porównać i wybrać. Pytając co masz wybrać nie dostaniesz obiektywnej opinii, odpowiedzi, bo co niby użytkownik Vacumaid może wiedzieć o odkurzaniu Ventom'em
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale z własnego doświadczenia mogę śmiało polecić odkurzacz centralny Beam. My z mężem kupiliśmy ten model 335 i w naszym małym domku sprawdza się już od 3 lat. Edytowane przez Elfir
WYCIĘTO REKLAMĘ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...