Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakiej firmy odkurzacz centralny...?  

232 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy odkurzacz centralny...?



Recommended Posts

Hej,

U szwagra montowaliśmy (we własnym zakresie) taką jednostkę (FC500) w instalacji takiej jak Twoja, czyli 5 gniazd i szufelka. Szwagier mówi, że mogłaby być ta jednostka nawet słabsza, bo ssie tak, że mu wykładziny odkleja:D

 

PS. W weekend czyściłem swojego FC500. Montowany był 12 maja 2014, więc ponad 5 miesięcy. W koszu była już ponad połowa śmieci, wyciągnąłem też filtr i był trochę oblepiony, więc go omiotłem zmiotką i wystukałem trochę nad koszem. Cała operacja nie przekroczyła 5min i znów na pół roku mam spokój:) Jak se przypomnę, że wcześniej po każdym odkurzaniu myłem filtr wodny - chyba z 10min to jeszcze jestem zły na siebie za tą głupotę:D

 

Brzmi to wszystko zachęcająco-chyba się zdecyduje na Vacuflo.

P.S. Zaraz wysle ci pytanko na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam.

I ja borykam się właśnie z wyborem CO. Lokalny instalator proponował nam Husky lub Duovaca. Ale cena przeszła moje oczekiwania:eek: Za Duovaca 4 koła, Husky jeszcze droższy. Do tego separator trzeba dokupić osobno. Czy naprawdę warto przepłacać? Skoro Vacuflo z całym zestawem można kupić już za mniej niż 2000 zł? Doradźcie coś proszę, bo już sama nie wiem co robić? Przeczytałam ten wątek, ale mało jest świeżych info...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I ja borykam się właśnie z wyborem CO. Lokalny instalator proponował nam Husky lub Duovaca. Ale cena przeszła moje oczekiwania:eek: Za Duovaca 4 koła, Husky jeszcze droższy. Do tego separator trzeba dokupić osobno. Czy naprawdę warto przepłacać? Skoro Vacuflo z całym zestawem można kupić już za mniej niż 2000 zł? Doradźcie coś proszę, bo już sama nie wiem co robić? Przeczytałam ten wątek, ale mało jest świeżych info...

 

Ja niedawno czyściłem swojego Vacuflo - pierwszy raz po prawie pół roku pracy (dość ciężkiej, bo mamy kota, psa i 2 dzieci) i szczerze to nie jestem w stanie sobie wyobrazić lepszego odkurzacza;) ale porównania nie mam, więc może ten Husky usuwa ciąże i krawaty wiąże:D W każdym razie Vacuflo serdecznie polecam, w zestawie jest już separator i drugi wąż 9m. Jeszcze taniej można dostać polski Profi, ale tu co do jakości użytkowania się nie wypowiem, bo nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
maq78 aż takich wymagań nie mam co do odkurzacza:no: A jaki dokładnie model posiadasz? Kupowałeś w zestawie czy osobno? Byłam już mocno nastawiona na Vacuflo, jednak opinie na ceneo trochę mnie zniechęciły... Do Huskich zniechęca cena:D

 

Mam FC500. Kupowałem zestaw składający się z odkurzacz, 2x wąż ssący 9m, separator kominkowy i zestaw końcówek. Cena całego zestawu ok 1997zł. Opinii na ceneo nie czytałem, ale te na muratorze są pozytywne i moja również jest taka:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jesteś na procencie ??:o :rolleyes:

 

Nie jest na procencie to mogę panu potwierdzić w 100% ponieważ to ja jestem sprzedawca tych odkurzaczy :) ale napewno jakieś dobre piwo albo turboszczotka się temu Panu należy. :D

 

Powiem szczerze ze milo się czyta jak klient jest zadowolony z J.C. którą zakupił a dobrego produktu nie trzeba dużo reklamować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Loela z Krakowa:

Oba są dobre. Beam 385 -1800W - turbina 2 stopniowa by pass boczno kanałowy a IZZY 400 - 1900W -3 stopnie boczno kanałowy tu turbina najwyższa półka.

 

Przecież są to dwie ideantyczne silników DOMEL ?

 

Byc może skoro udziela się pan na forum to ciekawy jetem wypowiedzi email, w której przytoczył pan informację odnośnie IZZY 400 którym podaje pan wymyślone parametry.

 

Producent na stronie podaje mm h2o 3615 co po przeliczeniu daje 36 kPa ookoło, a Pan paje wartość 38 ?! Z kad te rozbierzności ponieważ po kontakcie z lokalnym dystrybutorem zaprzeczył informację ze jednostka ta potrafi osiagnać poziom 40 kPa a nadodatek zapewnił mnie ze po podłaczeniu do instalacji siła ta spadnie do 33-34?

 

 

Druga sprawą czy spadek przepływu przez odkurzacz nie spadnie po dodaniu 3 stopnia turbiny? Firma Beam to jedna z najlepszych na świecie firm dlaczego też nie stosują silnika z 3 stopniami turbiny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...