Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Jakiej firmy odkurzacz centralny...?  

232 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej firmy odkurzacz centralny...?



Recommended Posts

Teraz się zaczną zdjęcia od zadowolonych klientów , możliwe że zaraz się wklei ktoś z Aspilusa. Dajcie sobie spokój na święta.

Ps. A jaką moc elektryczną i podciśnienie ma twój model.

 

Przykro mi, że tak to odebrałeś, ale czego się można było spodziewać:( Ale zapraszam możesz sobie wkleić i swoje zdjęcia skoro tak jesteś zadowolony z Beama - nikt nie zabrania:no:

A co do parametrów o które pytasz to na prawdę się tym nie interesowałem. Dobierałem na zasadzie długości instalacji i ilości gniazdek. W każdym razie ciągnie jak smok i to się dla mnie liczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pytałem cie jaką ma moc i tylko tyle a ty do mnie że dobrą. Nie mam nic do ciebie ale tyle piszesz o odkurzaczach to mogłeś podać chociaż moc silnika lub cokolwiek.

 

Oczywiście że mogę wstawiać zdjęcia ale mi się nie chce, darmowa reklamka mi nie potrzebna bo wiadomo co to Beam. Porządne silniki i filtry których długo nie trzeba czyścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeśli można to bym bardzo prosił o informacje na temat systemu hide a hose bo w wielu miejscach mówią że lepiej tego nie brać bo wąż wchodzi w ten brud w instalacji, niektórzy wasi sprzedawcy też tego nie polecają (Vacuflo). Do sprzedawców z Aspilusa też mogę podzwonić i się podpytać :yes:

Jak jest takie super to dla czego nie ma tego u Beam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy się panu spodoba czy nie to ciężko zrozumieć wypowiedzi, nie wiadomo czy to osoba czy firma ale trudno.

 

Gdyby pan poszukał dobrze w internecie to zauważył by pan że marka o której pan pisze w stanach też ma hide a hose. Dla czego nie ma tu nie wiem i nie moja sprawa. Jak tak rzetelnie chce pan po wszystkich obdzwaniać to jak starczy czasu można tam też zadzwonić i podpytać w tej sprawie.

 

Co do samego systemu Hide a Hose to nie spotkałem się jeszcze z negatywnymi opiniami , użytkownicy są bardzo zadowoleni. Jeśli klient kupi dobry produkt a w tym przypadku to na pewno mocny odkurzacz z b.dobrym podciśnieniem to nie ma mowy że będzie nie zadowolony. Ja sam jestem bardzo zadowolony z tego systemu i nie wymienił bym go na inny.

 

Ps. Spotykam się osobiście z różnymi sprzedawcami i też słyszałem różne opowieści, ale tylko od takich którzy jeszcze tego nie zakładali albo w ogóle nie widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jeszcze odnośnie Vacuflo fc500 i fc570. Skoro wersję fc500 mozna kupić taniej, ale jest ona na max 8 gniazd (tak wynika ze strony vacuflo) to czy mogę u siebie taki zamontować (mam 3 gniazda) ? Czy mimo wszystko kupić np. fc310 na 3 gniazda (który bedzie droższy o kilkaset zlotych). Musi pasowac do ilości gniazd, czy może być na więcej niż posiadam i będzie ok ? Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prosta najlepsze odkurzacze centralne to Vacu Maid

Chociaż wiem, że to reklama ale również polecam, mam od 3 lat, używam i jestem zadowolony śmieci wrzuca do worka foliowego który usuwa się z odkurzacza i po sprawie - czysto , higienicznie i bez problemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mogę polecić odkurzacz Hayden SuperVac 7000 kanadyjskiego producenta Canplas. Sprawuje się rewelacyjnie już od trzech lat. Niedrogi, bez zbędnych bajerów ( to nie smartfon), gwarancja 7lat door to door. Co chcieć więcej od odkurzacza? :) Przecież nie będzie latał:)

No chyba ze będzie wysłany pocztą lotniczą? :)

 

 

A gdzie to cudo można kupić bo nie mogę znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż wiem, że to reklama ale również polecam, mam od 3 lat, używam i jestem zadowolony śmieci wrzuca do worka foliowego który usuwa się z odkurzacza i po sprawie - czysto , higienicznie i bez problemowo.

Bezproblemowo czyli co ? Co 2 tygodnie trzepanie mocherowego beretu sprzed separatora? Czy bezproblemowo wydane 4-5 tysięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...