Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

expresssem ;)


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 175
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj ana-76. Nie wiem czy jeszcze zaglądasz do swojego dziennika, mam nadzieję, że tak. Chciałabym zapytać jaki to kolor na ścianie w pokoju, który fotografowałaś pokazując woodentica. Piękny jest ten odcień, zresztą jak cały dom. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 months później...
  • 2 months później...

witam

prawdziwy expres był:) GRATULUJĘ!

Twój domek jest bardzo podobny do naszego i też chcemy mieć pompę ciepła, z podłogówką - proszę napisz mi jaką macie i jak mieliście rachunki za prąd w listopadzie i w grudniu gdy były duże mrozy. Proszę pochwal się jak jak wyszła kuchnia mam bardzo podobny zamysł ustawienia szafek w U - tyle że STAT z IKEI - a kuchnie mam dosłownie o centymetry większą,,, nie jest za ciasno?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wandeczka mamy pompę mitsubishi- zubadan Na zdjęciu to ten większy agregat, mniejszy jest od klimatyzacji. Cały system grzanie, chlodzenie i wentylację mamy zrobionę na mitsubishi. Narazie stoi pod gołym niebem, ale w tym roku postawimy w tym miejscu pomieszczenie gospodarcze. Podłogówkę uruchomiliśmy tuż przed mrozami tzn 13.10. za trzy miesiące (do połowy stycznia) zużyła prąd na okolo 1500zł. Temperaturę mamy ustawioną w domu na 22,5-23 stopnie i w łazience na 25. Dla porównania sąsiad (podobny metraż) za grudzień zapłacil 1200zl za gaz + 2 metry drzewa . Edytowane przez ana-76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witaj ana!! Przepiękny jest twój domek, szalenie mi się podoba ta cegła - widok z górnych schodów-cudo, no i oczywiście woodentic - ja własnie w jego sprawie. Widze po zdjęciu , ze masz bardzo fajnie dobrane listwy do woodentika brown, mogłabyś mi napisać co to za listwy są? Dziękuję z góry, pozdrawiam i gratuluję domku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi mają kolor jak listwy ale były kupowane w salonie. w mieszkaniu miałam drewniane i wcale nie byłam z nich zadowolona no i cena mnie zabiła, a te spodobały mi się i były tanie, jak się zniszczą to wymienie i już. za cene jednych drewnianych mialam trzy ;) Poszukam producenta i napiszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AJA123 drzwi Centurion-R vigo z wąskimi szybkami kolor gold

Sueno dom kupiliśmy w stanie surowym i nie pamiętam jak się nazywa ;//// ale wiem że pochodzi z biura Archon-u, ale był zmieniany bo pod calym domem jest piwnica a w pierwotnym projekcie nie było, dzięki czemu pomieszczenie gospodarcze jest w jej części. Posuneło to za sobą inne zmiany. W miejscu wc jest wejście do piwnicy, a pomieszczenie gospodarcze powiększyło kuchnie, w jego miejscu jest również wc i wnęka w wiatrolapie gdzie zrobiłam 'szafę' Piwnica 77m2. Mam tam pomieszczenie techniczne w którym jest sterownia pompy ciepła, zbiornik na wodę, centrala wentylacyjna, filtry do wody, pralnia z suszarnią. W drugim pomieszczeniu mam spiżarnie. A trzecie jest rekreacyjne, chłopaki robią sobie siłownie, a że mój syn trenuje boks to jest zrobiony mini ring, w przyszlosci stanie tam też sauna. ;))

Edytowane przez ana-76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...