Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

expresssem ;)


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 175
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, ana-76 :) Gratuluję pięknego domu, i świetnego gustu. Obie łazienki są obłędne. Czy będzie dużym nietaktem, gdy poproszę o wklejenie kilku fotek kuchni?

Interesuje mnie, czy zostałaś przy pomyśle na czerwony abstrakt z Ikei i czy efekt jest taki jak oczekiwałaś?

Czekam niecierpliwie.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIĘKUJĘ ;D zgodnie z zalożeniami kuchnia to czerwony abstrakt i szare blaty. Musiałabym poszukać jakis wcześniejszych fotek bo teraz jakoś nie robiłam i nie mam. Co do samej kuchni ogólnie jestem zadowolonA, fakt jest wymagająca bo widać łapska, drobne ryski, ale idzie przeżyć :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... no frycowe trzeba zapłacić. :( Ja też z paru rzeczy nie jestem zadowolona.

 

A możesz wstawić jakiegoś linka do tych płyt? I jak je utrzymywać w czystości? Zawsze mnie to męczy.

Ja zastanawiałam się nad płytkami, klinkierem, drewnem, piaskowcem, kostą brukową, cegłą i sama już nie wiem nad czym jeszcze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh nie mam linku, co gorsza nie potrafię dokladnie wytlumaczyć, widzieliśmy je u kogos na żywo i były praktyczne i ładne. Będą też pasowaly do naszej kostki. Gdybym miała wybór to pewnie bym zrobiła z kostki, ale u mnie chyba schody są za wysokie i miejsca za mało by dać kostkę brukową. Taras zaś marzy mi się z desek. Planujemy go w tym roku przerobić (tfutfutfu) i pytałam poleconą firmę o koszt, to polecali drewno egzotyczne bagatela 500zł/m2 z ulożeniem na gotowo... ale jaki piękny ;) zobaczymy co rok przyniesie. Może uda się zrobić podczas zmian w ogrodzie, a jak nie to zostanie taki jaki jest. Zimą na niego nie wychodzę to łepetyny nie roztrzaskam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi Tataraczku ;) nie mamy żadnego innego źródła ciepła tylko PC. Musiałabym dokładnie sprawdzić jak było za styczeń, bo dokladnie nie wiem. Ale PC przeszła ostry test, u nas temperatura nocą spadała nawet do -36!!!! i do -29 w dzień. I wówczas za te najbardziej zimne 8 dni wyszło nam 580kWh za ogrzewanie i cwu dla naszej szóstki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Stulp

Tak jak widać na wstępie mojej galerii dom kupiliśmy w takim stanie jak na zdjęciach więc nie mieliśmy już większego wpływu na ocieplenie. Powierzchnia 150m ściany gazobeton24+styropian 12, okna PCV z wkładami dwuszybowymi, strop nad poddaszem wełna 20, dach blachodachówka, łaty deskowane i ocieplone wełną 20. Czyli nic szczególnego :( w porównaniu do tego co czytam na forum... Podlogówka nie wiem w jakich odstępach i ile pętli,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...